Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
4. mar 2009

ajojteeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

ciky..zachvilku budes mat Silvinku pri sebeeeeeeeeeeee 😵

scarlette
4. mar 2009

dicinka ahoj 😉

melisska
4. mar 2009

ciky ty a kazait 😕 preco ? ahoooooj mojaaaaaaa, praveze mi napis ako sa mate ataaaaaaaaaaaaaak 🤐 😵 teraz idem domov ale doma som ked navarim hned pri nete 😉

moncika15
12. máj 2009

babule ste tu niektora? 🙂 🙂 🙂

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

moncika15
29. aug 2009

bbulky moje ste tu niektoroa nablizku? 😕 uplne ste zabudli na tuto temu.... mate deticky a na nas s meliskou ste zabudli ☹

ozvite sa

moncika15
27. jún 2010

@melisska ahoj pamatas si ma este? ako sa mas? a ako pokracujete? 🙂

melisska
28. jún 2010

@moncika15 ahoj moja, akurat dnes som sa dozvedela, ze mi nevysiel ani posledny KET z tretieho IVF 😔 asi tak, ale vy sa pekne drzite 😵

moncika15
28. jún 2010

@melisska to mi je luto 😔 co teraz? budete skusat dalej alebo inou cestou?

my sa veru drzime. dnes ideme na morfologiu tak drz palce

melisska
29. jún 2010

@moncika15 to vies ze som drzala moja 😉 😵

moncika15
29. jún 2010

@melisska a dobre si drzala 😵 sme zdravy,silny o 7 dni vacsi 😝 a je to prezmenu dievcatko teraz 😅 😀 mozeme si vybrat k comu sa priklonime 😎

melisska
30. jún 2010

@moncika15 huraaa, tesim sa s vami 🙂 a hlavne nech ste zdravuckyyyyyyyyyyyyyy ci divcatko alebo chlapcek🙂 poriadne babo natahuje dr. 🤐 😵

moncika15
30. jún 2010

@melisska co dr ale nas 😀 pri druhom sa urcite nebudeme pytat na pohlavie toto je strasne 😅 . ale ako hovoris hlavne nex je zdrave .
co vy? co mate nove?

melisska
1. júl 2010

@moncika15 zatial nic, cakame na zazrak, raz sa dockame🙂)) verim tomu mam aspon tu vieru stale v sebe. v sobotu ideme na ukrajinu prvy krat, inac nic take zaujimave

moncika15
1. júl 2010

@melisska naco idete na ukrainu?
neboj aj vam sa stane zazrak, ved pozri na nas 😀 vsetci dr len hlavou krutia ako je to mozne 😎

melisska
2. júl 2010

@moncika15 velmi po tom tuzim🙂))) ideme tam nakupit 😉

cikyta
autor
2. júl 2010

Ahojte??? Ako sa máte bojovníčky ??? Nič o vás neviem ☹ Moncika,váš zázrak je po IVF,či spontánne?
Melisska,vy ako? No nič,skusim kuknáť vaše albumy.........

dicinka1
2. júl 2010

ciky ahooooooooooooooj... 😉

cikyta
autor
2. júl 2010

@dicinka1 No ahoj dievča stratené.Ako sa mate s Emmkou.Zdravučkí ste? Všetko OK?
Vidím,že sa snažíš otehotnieť.......................prirodzene? Nejdeš na IVF?

dicinka1
3. júl 2010

no bohužial,už to nie je aktualne..chceli sme ist na ket-ko v maji..ale pridružili sa zdravotne problemy..Emmka a manžel..takže teraz určite nie..uvidime ako bude na tom manžel zdravotne a potom..

cikyta
autor
3. júl 2010

Aha tak.No dufam,že to nieje nič vážne a ked bude zdravíčko zase v poriadku,tak si pôjdeš bábätko zobrať a za pár dní sa pýšiť v albumíku dvoma krásnymi //. 😉 Držím palce vopred 😉

moncika15
4. júl 2010

@melisska neboj dockame sa. vzdy sme si tu hovorili ze kazda sa docka a vidis kolke uz maju pokladiky doma 😵

@cikyta 😀 ked mam zatrhli 6. pokus o IUI a definitivne nas poslali na IVF tak sme sa rozhodli ze muz podstupi operaciu na zlepsenie spg. no a boli s tym trosku problemy lebo mu 2x odvolali operaciu,potom zas oxorel tak nepresiel cez predoperacne testy a bla bla bla, tak sme sa uplne prestali snazit prirodzene ved naco 😅 vobec sme neverili ze by to islo prirodzene, podla 3 doktorov by to bol velky zazrak 😝 . nakoniec muza zobrali do nemocnice, operovali ho, xvylu si tam pobudol (to mne neskala mrxa ale uplne som si to neuvedomovala) v den ked sa mal vratit domov som si kupila test a bol pozitivny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 muz nevedel ci sa ma tesit alebo mi nadavat , ze som ho nahnala na operaciu zbytocne 😅 😀

@dicinka1 jej aj ty si tu 🙂 drzim palce v dalsom snazeni 😉

cikyta
autor
4. júl 2010

@moncika15 Ja zíííííráááááááááám.............
Normálne som tvoj príbeh čítala aj mužovi.Takže toto je ozaj obrovský zázrak!
Zelám hodne vela zdravíčka bábätku (kukám,že dievčatku 😉 ) a aj tebe . Držkajte sa až do uspešneho 40tt ! CMULILING

@melisska Moja zlata....hlávku hore....Mrzí ma to,ale viem,že raz to výjde aj tebe a ja tomu verím 100%,pretože cítim z tvojich písmeniek neskutočnu silu a v poslednom čase mi moje veštby na 100% vychádzaju.Ver mi. Musíš !
Teraz želám hlavne krásne slniečkovské leto ! 😎 😉

melisska
5. júl 2010

@cikyta si zlatá🙂 verím ti moja 🙂 cmucik🙂

moncika15
6. júl 2010

@cikyta dakujeme 😵 s tym pohlavim je to take vseliake na 3D v 15tt nam povedali ze urcite xlapec a v 20tt na velkom USG ze skor dievca 😅 😀 takze uvidime co to bude az to bude vonku 😵

@melisska vela vela sil, hlavu hore ono to raz pride 😉

cikyta
autor
6. júl 2010

@moncika15 No super.Tak to bude ozaj velké prekvapko !!! 😅 Nepoznám nikoho,komu by aspon na 90% nemohli povedať...Takže som aj ja zvedavá 😉

moncika15
6. júl 2010

@cikyta uvidime co povedia na dalsom 3D a ani moj dr sa este nevyjadril 😝

melisska
6. júl 2010

moncika 🙂 ja neviem ci mam vela sil ale uz to neriesim.

cikyta
autor
6. júl 2010

@moncika15 kedy ideš znovu na sono?

moncika15
6. júl 2010

@melisska ja som nemala siliy ziadne, ked nam zrusili 6 IUI lebo muz nemal ani jednu zivu spermijku a definitivne nas poslali na IVF ze jedina moznost.v ordinacii som rumazgala a dr mi hovoril ze to vyzera ze sa mi zrutil svet, ze niet vyxodiska ale ma kopu pacientiek co stratili aj poslednu sancu na vlastne mimy, nedajbboze maju rakovinu krcka maternice. ze moje trapenie je banalita. samozrejme ze som si vtedy myslela ze som na konci so silamy a nemala som absolutne nadej...ani len trosicku. uplne sme sa vlozili do pripravy na IVF, muz nahanal dr. lebo sa nemohol dostat na operaciu co ho vratili domov najprv koli tomu ze nepresiel cez testy a nemoze ist pod narkozu, potom ze nemaju pre neho volne lozko, dalsikrat ze nemaju volneho doktora 🙄 tipny si ako som sa v tedy citila 😔 normalne zrela na samovrazdu. lenze v tej dobe uz vo mne rastlo nieco co ani samy nevieme ako sa tam dostalo...nasa laska 😵 v tej dobe my meskala mrska ale nepripisovala som to nicomu inemu ako stresu, presli 2 tt a mrxa stale nikde, muza zoperovali ,operacia sa zda sa vydarila ( ci sa zlepsil aj spg sa uvidi o pol roka), pomaly sa mal vratit z nemocnice a baby z konika ma nahnali kupit si test 😅 😵 😵 😵
vsetko dopadlo ako malo, osud to vyriesil tak ze nam odhalil krasnu pravdu az po operacii. lebo keby sme zistili ze cakame babatko skor tak ziadna operacia nebude a sanca na druhe babatko by sa vyparila, lebo uz len s odretymi usami sa vpratal do vekoveho rozmedzia kedy mala ta operacia sancu nieco zmenit. verim ze drhe babatko sa nam podary na prvy sup 🙂

nasa statistika: muzov spg katastrofalny a stale vac sa zhorsujuci az sme to doprracovali tak ze mal 3 spermijky z toho jedna nehybna,jadna deformovana a dalsia s progresivnym pohybom do stran takze vpodstate nulova sanca na uspex, dokonca dovod zruzenia 6 IUI bol taky ze nemal ani jedneho bojovnika 😔 .

@cikyta 29.7. mam poradnu a mezitym este pojdem na 3D len sa musim objednat 🙂