Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

kuspitka
1. aug 2008

no uz som tu muz bol na nete.
V555 asi ideme nedelu na ten autokros co planujete v nedelu .vy?

atima
1. aug 2008

my asi niekam k vode ak bude dobre počasie

cikyta
autor
1. aug 2008

My PC k práci velmi nepotrebujeme,zato máme väčšie boje on!......................Muž ho chcel,ja nie.A teraz ma nedostane s tadeto celý den. 😉 .......................Ale idem sa aspon umyť-ja prídem!.......................Helfnite nejaký dobrý vtip 😉 😀

kuspitka
1. aug 2008

tak tu urobte ako mi.ja mam svoj a on svoj

v555
1. aug 2008

ja idem do nocnej a doobedu varim,riadim a vsetko co som nestihla cez tyzden.Ja tam idem zajtra ale len po robote okolo 7-mej.Sme tam pozvaty na kotlikovu kapustnicu ku zachranarom.

kuspitka
1. aug 2008

jaj .lebo durko chce ist v nedelu ked zajtra tam nic take nebude.mozno pojdeme na rodeo zajtra

v555
1. aug 2008

kuspi dam ti vediet aky tam bude program ako nahle to zistim. 😉

kuspitka
1. aug 2008

dobre my sme hladali na nete ale nic moc sme nenasli

v555
1. aug 2008

teraz som volala kamoske co tam zajtra ide a nebude tam nic,len zajtra su treningy a v nedelu preteky,ziadny program ☹

v555
1. aug 2008

pa pa babenky ja som uz taka unavena,majte sa krasne a dobru noc vam prajem 😔 😔 😔 😔 😔

atima
1. aug 2008

dobru nocku

kuspitka
1. aug 2008

V555 uz si isla prec.skoda.
atima ako sa mas?

cikyta
autor
1. aug 2008

v555-------------------------------sladké sníčky od Aničky---------------------------------- 😔 😔 😔 😔

zabza9
1. aug 2008

Ahojte 🙂 Tak v práci jsem to přežila a teď jdu zase do vany, dneska bylo tak nechutné vedro 😝
Papa a dobrou noc 😎

kuspitka
1. aug 2008

zabza len tak na skok?
dobru nocku

cikyta
autor
1. aug 2008

No zabza..........už viem prečo si zabza! 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale dobrú noc.

zabza9
1. aug 2008

Holky mi grilovali, tak se musím dát trochu do kupy a pak se věnovat mangelovi 😀 😀 Snad se zítra ukážu na dýl...zatím teda pa, jdu vyhnat z vany MM 😎

kuspitka
1. aug 2008

dobre mojka papa.a nieco hod aj knam 😀

cikyta
autor
2. aug 2008

Dobré ránko všetkým,ktoré to nevzdávajú,bojujú do poslednej kvapky a majú jedno vééééééééélke srdiečko nabité láskou a dobrotou!................................................................................................................ 😀 Krásny dník 😀

kukulik30
2. aug 2008

Dobre ranecko 😵
Cikytka....ty si slniecko 🙂 velmi pekne si to napisala 😵 🤐

cikyta
autor
2. aug 2008

Dík kukulík..................................Iné ma pri vás tu ani nenapadá. 🙂 🙂 🙂

kukulik30
2. aug 2008

teba je radost citat..... 😵
este mi ostala stipka optimizmu, tak sa musim od vas nakazit, nech sa to vylepsi 😀 😀 😀 a potom sa ma nezbavite 😀 ...ale moj muz sa so mnou rozvedie...hehehe

cikyta
autor
2. aug 2008

kukulík..........treba sa vela s mužíkom tulkať a určite sa nakazí aj on od teba potom................. 😀 😀 😀 100%zistené štatistiky tejto témy.

v555
2. aug 2008

dobre ranecko,babenky,idem nieco porobkat,som v praci tak by sa mi patrilo,a pridem.Zatial sa majte krasne,poriadte,navarte,vykupkajte sa a stretneme sa tu. 😉 😉 😎 😎 😀 😀 😅 😅 🙂 🙂

cikyta
autor
2. aug 2008

OK BEJBY. 😉

melisska
2. aug 2008

Dobre ránko 😎

Dnes je tu poriedko, mozno stihnem precitat co ste vsetko popisali 😵 😵 😵

cikyta
autor
2. aug 2008

meliska...len čítaj,kým sem prídu baby..........Tiež 2 IVF pozerám....hm...Tak teda nech to máš do tretice aj s KETAMI všetko dobré!...tfuj,tfuj 😉

melisska
2. aug 2008

Dakujem ciky, ale uz do štvorice a to ešte mam za sebou 4 mimomaternicové tehotenstvá-všetky prirodzenou cestou, ale ja sa nevzdám 😉 🙂

Ciky ty uz pichaš 😀 , alebo este nie-myslím injekcie. ja idem v pondelok na krv a utz 🙂 picham si od stredy fostimon 😒

cikyta
autor
2. aug 2008

meliska..........pichám.Pozri vizitku.zajtra mám sono-uvidím ako mi podrástli vajká a kedy idú von.Na pravo mám cistu a tá ma už riadne bolí.Tlačí na vajíčka a tie nemôžu rásť chudiatka. 😉 ...................Joj meliska,tak to máš tiež dosť pestré...ale je fajn že sa nevzdávaš.Tak to má byť. 🙂

melisska
2. aug 2008

Ciky aj ja citim v kostiach ze mi to teraz vyjde 😀 a okrem toho idem na výberové konanie 26.8. ak uz nebudem tehu 😀 😀 😀

v555 je z okresu LC? Aj ja som sa tam narodila 😵 Sem som sa vydala za perfektneho mužika s dvoma rožkami 😀 😀 😀

Ahoj kukulik, pod sa s nami smiat 😉 😀