Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
2. aug 2008

pa

melisska
2. aug 2008

No konecne na tej roztiahnutej stranke som nemohla poslat odpoved, misha 😝 Kocky mali ste niektora pri stimulke bolesti vajecnikov? mne prvy krat bolo zle ale jednej babule je zle a bolia ju vajecniky, tak som jej kazala vela pit

cikyta
autor
2. aug 2008

misha.............Na tej facke sa smejem a muž mi akurát vravel,že ak nebudem doma,pôjde na PC do snažiliek a popíše tu také veci...!.....Tak ak začnem písať divné veci,vedzte,že to nie ja!

melisska
2. aug 2008

Ciky a pozna tvoje heslo????? 😉

cikyta
autor
2. aug 2008

melisska myslíš vizitku?...................................A tá bolesť je normálna.Vravela som to lekárovi a vravel,že to je dobre,lebo vidno,že sa tam niečo deje-vajíčka rastú a dozrievajú a kedže ich tam je pri stimulke niekolkonásobne viac ako normálne,musí to bolieť pochopitelne.Zle je jej z hormonov.Mna to prešlo,ale tačiatok(ked som bola na tabletkách provera mi bolo otrasne zle)

cikyta
autor
2. aug 2008

pšššššššššš..............tak dobrú nôcku všetkým....................pššššššššššššššššš..........Nech máte krásne sníčky a nech ste ráno oddýchnuté do ružova..............pááááááááá 😔

cikyta
autor
3. aug 2008

Dobré ránko dievčatá!......................Zelám vám krásny dník,nech ho nepokazí nik !

dicinka1
3. aug 2008

cikyta..kedy mas uo?

cikyta
autor
3. aug 2008

Ahoj dicinka....uo?........Tipnem si:Myslela si výber vajok?...Tak utorok ideme na to.Dnes večer si pichnem pregnyl a dem na to renato.(Lekárka mi povedala,že sa nemám namáhať,žiadne jazdy na koni atd...Nech mi to tam nepopraská,ale neviem či sa to týka aj modrého kona?!) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
3. aug 2008

uo...umele oplodnenie..ale staci,ze si mi napisala,ze kedy mas odber jajok...takze nevies kolko jajok tam mas?

cikyta
autor
3. aug 2008

Folíkov mám 20 kúskov dobre velkých a pár drobcov,čo nerátam.Pri výbere to budem vedieť presne,lebo nie v každom folíku môže byť vajíčko a potom aj nie každé vajíčko sa podarí oplodniť. 😀 😀 😀 Utorok to budem vedieť.

melisska
3. aug 2008

Ciky ty si dobra sliepocka nosnica 😀 krasna urodicka 😉 V utorok budem siiiiiiiiiiiiilne drzat palceky, aby bolo vela embryjok 😵

cikyta
autor
3. aug 2008

Dík meliska.si zlatá...............Taká som zvedavá-no horor.Ja som si svoju službu splnila,už to bude len na tých malých,ako sa vzchopia a ako budú spolupracovať so skúmavkou a pani embriologičkou. 😀

misha666
3. aug 2008

ahoj

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

CMUK 😀

melisska
3. aug 2008

Ciky jasne ze budu bojovnici 😉

Misha dakujeme za tehubacilky, tym ty odpustam vcerajsok, ja som nemohla pre roztiahnutu starnku sem nic poslat 😀 😀

misha666
3. aug 2008

meliska...ale dalo sa...len tlacitko odoslat bolo posunute daaaaaaaaaaleko do prava...trebalo si ho najst pomocou skrtolovacej spodnej listy 😀 😀 😀

cikyta
autor
3. aug 2008

no 😀

melisska
3. aug 2008

Ni misha, ja som to az tak daleko neskusala 😀

melisska
3. aug 2008

Dievcataaaaaaaaaaa dnes vas tu niet, asi oddychujete 😀 😀 😀 tak papapa zajtra

v555
3. aug 2008

sme tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,neodchádzaj 😀

kuspitka
3. aug 2008

Ahojte.som tu na skok.
ako sa mate?

v555
3. aug 2008

tak ako v práci drahá 😀 😀 😀

kuspitka
3. aug 2008

v555 ako sa mas?

zabza9
3. aug 2008

Ahojte kočenky 😎

bay
3. aug 2008

Je tu este niekto?

kuspitka
3. aug 2008

bay ahoj.ja som tu...

bay
3. aug 2008

Aky si mala vikend??

kuspitka
3. aug 2008

nanic hroza.ani nemam chut otom vsetkom pisat.

bay
3. aug 2008

Tak to ma mrzi ☹ 😝 Ale uz ide pracovny tyzden, tak snad bude lepsie 😀 😀

kuspitka
3. aug 2008

tak tomu velmi neverim.este v piatok idem do heliosu aj sa kus bojim.