Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

kuspitka
31. júl 2008

cikyta mozno budes prekvapena a bude vsetko dobre.potom mi zajtra napis ako si dopadla lebo zajtra nebudem na nete.potom sa odfotime s V555 a poslem sem foto.

kuspitka
31. júl 2008

dobra tema ostaneme tu

melisska
31. júl 2008

Pupo spytaj sa tvojho Dr. ci mozes zacat so stimulkou, ved on by si mal tie vysledky pozriet a sam ti povedat co dalej 😉

terezita
31. júl 2008

jeee, holky, vy jste vsechny iveefkove? tak to vas pak budu zadat o rady do zivota.. 😅 ja jsem naprosty neznalek a jsem v tech pojmech docela ztracena.. ale snad nam to tam aspon trochu vysvetli.. 😀

kuspitka
31. júl 2008

terezita aj ja som bola taka ale uz niesom este som si kupila knihu a citam ju

melisska
31. júl 2008

Ahojte optimistky a prepacte ze som vam sem vtrhla, ale po 12 rokoch snazenie som velka optimistka 😀

cikyta
autor
31. júl 2008

kuspit+terezka:díky 😉 ............pupo,pri prvom IVF som mala málo červ.krviniek a obvodná ma poslala na hematologiu.Potom to bolo už OK a vysvitlo,že som jedla vela ibalginu cez menzes a antibiotiká na zuby.A internista vravel,že to nevadí aj tak taký výsledok.To je 20 min.záležitosť a nie vážna operácia.No a teraz som mala v krvy čosi s pečenou a nešla som na hemat.z vlastnej vôle a hned som išla na interné a tam mi lekár vravel,že je to OK.To sa mi čistila krv,bol to odpad a tvorili sa nové krvinky..........Vôbec sa neboj pupo-URCITE to dobre dopadne.Stav sa! 😉

kuspitka
31. júl 2008

cikyta nemas zac .vsetko bude ok.

cikyta
autor
31. júl 2008

meliska.si tu vítaná!...........terezka len vypytuj čo len chceš!Sme ochotnice!...........kuspit..........aj ja mám dobrú knihu-náhodne v Tescu kúpenú a pomohla mi strašne!Zvlášť ked sme ešte nemali net.

bay
31. júl 2008

Ciky, zakladas klub optimistiek??? 😀
Cauko! 😉 😎

kuspitka
31. júl 2008

tak este jedna kniha je dobra ale tu si kupim podla toho ako sa dohodnem 8.8 v Heliosu

kuspitka
31. júl 2008

ahoj bay kde si bola ako sa mas???

cikyta
autor
31. júl 2008

FANFARY...............Z domu "novej nádeje 2"zdrhla na chvílu bay!.................Ahoj.

kuspitka
31. júl 2008

ale aj stranku helios cikyta by sme asi nemali zanedbat

bay
31. júl 2008

Mno trosku sme zvazovali co s nasim snazenim ☹ Nakoniec som vyhrala a snazime dalej 😀 😀 Ale trochu som depkovala nez som manzela ukecala 😀 😀 A do toho som dotvarala diplomku 😝 Ale vcera som ju konecne odovzdala... A uz len aby ms nedorazila 😀 😀

bay
31. júl 2008

Je tam ticho 🤐 😠 A ja som dnes bez MK (pre ludi mimo Novu nadej, je to oznacenie pre manzelika), atk mozem frcat na nete 😀 😀

kuspitka
31. júl 2008

bay tak to je super gratulujem ku snazeniu aj ku diplomovke.kedy ti ma prist?

bay
31. júl 2008

v sobotu mam poslednu tabletku Duphastonu. A minule dosla mrcha az po osmich dnoch 😠 tak snad si da teraz nacas tak 9 mesiacov 😀 😀

bay
31. júl 2008

A ty ako?

csilla76
31. júl 2008

o aku knihu sa jedna?prezradite aj mne? 🙂

cikyta
autor
31. júl 2008

kuspit.........Helios nezanedbávam,len sa musí vyčistiť.......Ale určite som mu verná! 😉 bay..tak k diplomovke blahoželám...... 🙂 🙂 🙂 Si bez MK,ale treba sa aj psíkom venovať!Ty ty ty.

kuspitka
31. júl 2008

bay tak este neviem dozviem sa 8.8 idem do Heliosu.inak uz pohoda.
csilla je kniha o umelom oplodneni tam mas vsetko napisane je draha mam ju domka ale je dobra

bay
31. júl 2008

No boli sme u MVDr. a poto msom chela ist na trening ale tak mi opuchlo oko, ze som nan ani nevidela, tak som radsej sla domov. (takze kto siel zrovna po BA dialnici a vydel cierne auto co islo divne), tak to som bola ja - poloslepa 😀 😀 Ale uz som si dala kvapky a uz vidim. a celkom odpuchlo 😵

cikyta
autor
31. júl 2008

csilla............tá kniha sa volá:Léčba neplodnosti...(Podrobný rádce neplodným párúm)....Je fialovej farby a stále ju študujem.

kuspitka
31. júl 2008

bay davaj si pozor.budem ta strazit....

bay
31. júl 2008

Helios je ten v Martine? (mam v tom trosku chaos, ovladam len GinFiv) 😀 😅

bay
31. júl 2008

a ta kniha sa zaobera "vsetkymi" typmi neplodnosti??? Je tam aj o nizkom progesterone?

csilla76
31. júl 2008

a kde sa da zohnat ta knizka?aj ja chcem.... 🙂

steva
31. júl 2008

Nie je doležité,ako silno udrieš,život aj tak udrie silnejšie.Ale je doležité ako ranu znesieš,postavíš sa a ideš ďalej.Nikdy sa nevzdávaj!!!nikdy neprestávaj veriť!!!

terezita
31. júl 2008

tak to ja googluju jen na netu. do koupe knih jsem se jeste nepoustela.. 😅