Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
6. aug 2008

tak ja som spokojna a mlada? 😕 😕 Tak ked to ty hovoris, tak to tak bude 😅 lopticky si myslim tak akurat, len vies, chlapiska sa pzeraju vzdy za niecim väcsim 😀 aj ked nechapem, ved take ruciska nemaju, ja tak akurat na tu manzelovu 😀 😀 😀 a zhoriet nemaju sancu, to je uz take prijemne slniecko teraz 😀
preco Silvinky?chces babulku?ci nechapem a slnko mi spomaluje chapanie?To vies, chcem byt tiez cierna...aj ked som blond-od prirody 😀 co neviem ci je vyhra 😝
a tvoje vajka, pri tvojej energii budu ti aj z bruska trcat 😀 😀 tolko ty mas energie 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

meliska....híííííííí...tak úča!A koho učíš?Krpcov,či adolescentov?(chcem byť za chytrú,tak hádam som to dobre napísala.) 😀 janulka,srdcko moje.Chlapčiská sa pozerajú za niečím väčším,ale akonáhle sa začneme pozerať za niečím väčším my,už je ZLE.Myslím tým väčších vtákov.........takých čiernobielych. 😀 😀 😀 Prečo Silvinky?Chceme Silvinky dievčatko.Lebo by sa volal po mužovi:Michal a ja by som to neprežila. 😀 😀 😀 Ale nie.Sranda musí byť. 🙂 Ty si blond od prírody?Ja som blond od peroxidu.(Ja sa môžem len robiť,že to nechápem,ale ty už nemáš šancu-haha 😀 )Občas mi vajká trčia,ale nie z bruška.Skôr spod bruška!(a nie moje) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
6. aug 2008

mna z teba porazi 😀 😀 😀 😀 ty si ine cislo 😎 mne ta moja blond celkom vyhovuje, robim sa nechapavou, ked mi to vyhovuje a nikto ma nemoze podozrievat, ze to len hram 😀 a co sa tyka pozerania po vtackoch, jaaaj, tak to by museli byt fakt obdareny, aby to bolo tak okato vidiet 😀 moj manzelik mi tiez podava skreslene udaje o velkosti, tak potom nemam dobry odhad vzdialenosti, lebo ak je naozaj 24cm to co ma on, tak potom neviem 😀 ale je s nim aspon sranda 😀 Ozaj, vidis a moj manzelik chce Michaelu, co zase ja nechcem, ale zakazali sme si bavit sa o menach deti, lebo mame pocit, ze to zariekavame 😕 ok, vajka ale nech rastu tie tvoje 😀 😀 😀

janula13
6. aug 2008

meliska, tak zdravim nas ucitelsky zbor snazilkovsky 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

Júj a nebolí to tvojho mužíka,ked ho má vzdialený 24 cm?..............Musí nosiť velmi zvláštne slípky. 😀 😀 😀 Chlapy väčšinou udávajú DLZKU svojho vercajchu. 😀 😀 😀 V tomto prípade ti verím,že je s ním sranda 😉 meliska......................................................Kde si prchla?.....Hambíš sa za nás? 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

Idem si umyť hniezdo,ale o chvílu som tu. 😕

janula13
6. aug 2008

nuz a mne sa pokaslal pocitac a musela som cakat na mojho sukromneho programatorika , ale prisiel len teraz a on tukol a islo to 😀 Myslis ze sa meliska za nas hanbi?ale ved to tak pekne schovavame do metafor o hniezdach a vtacikoch 😀 😀 😀 moja sesternica m namiesto hniezda podareny vyraz-piecka, pekne ze?meliska, nehanbi sa 😝 ved uz sme velke 😀
Hm, prave som zistila ze hniezdu sa dnesna IUI nepacila 😒

cikyta
autor
6. aug 2008

Ale meliska je normálna.Ona príde. 😉 Tu poslednú vetu objasni-vypol mi softver.

janula13
6. aug 2008

nuz, mam ruzovkasty vytok, ha ho mam stale, ale asi pri zavadzani tych nastrojov mi tam nieco skrabol, co je u mna dost bezne, a to manzelik prisiel navnadeny, ze dnesnu IUI este poisti, vraj to tam udusa 😀 to je teda vyraz, ale asi ho zahniezdit nepustim, som dnes na to citliva ☹

cikyta
autor
6. aug 2008

janulka,kedy ti robili IUI?...........Zabudam.Prepáč.Výtoky+bolesti sú úplne normálne.Vážne!Tak nebojkaj.(A muža zamkni v špajzi) 😉

janula13
6. aug 2008

😀 😀 😀 to sa ti hovori, my nemame spajzu(len taku skrinku, ktoru tak volame 😀 ) a tam ho nenapracem 😅 Robili mi to dnes, aj brucho mam take nejake citlive, tak manzela asi nepozvem na hniezdenie 😅 Uz ale kujem plany na IVF...a to ze zabudas, je v poho, aj ja si nepamätam kto co napisal, tak sa spytam zase 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

janula............ty tajnostkárka!...Toto máš u mna! 🙂 Nepusti ho do hniezda,aj ked sa zduje!....Tak skús ručné práce,aj ked ani na to asi nemáš chuť.Ja ti úplne rozumiem.Minulý týžden som tieto veci musela riešiť aj ja. ☹ A nekuj plány na IVF,ale kuj plány,ako do tej vašej malej špajtičky natlačíš plienočky,výživy,lucky,a neviem aké sunáre.

dicinka1
6. aug 2008

ajoj ciky..ako sA mi mas?a co jajka?kedy idu vonku?a kolko ich asi bude?????

janula13
6. aug 2008

fiii, ale nie som, ja som to tu uz doobeda vytrubila, to som cela ja 😀 On sa nezduje, to nehrozi, to skor naopak, tak uvidim, chudacik, teraz tak dlho abstinoval, tak mu hadam nieco doprajem 😀 Vies, ja radsej nerobim plane nadeje, mali sme na figu spg, ako na potvoru, prave ked mame IUI, predtym mal 3 kontrolne a tie boli lepsie, preto nas aj pustili na IUI, ale dnes mi uz doki spomenul IVF, ze hadam by to bolo uz vhodnejsie, ked sa nam spg hybe opacnym smerom ☹ Minuly tyzden som tu citala nieco o rucnych pracach..a ja ze sa tak nudis a zacala si strikovat 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

Hej janula...ja som štrikovala.Jednou ihlicou tak rýchlo,až sa z nej dymilo... 😀 dicinka.Jajka išli včera von.Bolo ich 17 a dnes sú 100% oplodnené 10 kúskov a 4 tak slabšie.(Mám album kočky!)

dicinka1
6. aug 2008

ciky..mas kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneho havka...a zlate babenka su tam...citim,ze budes tehulka..uvidis...a kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna uroda..fakt..klobuk dole....

cikyta
autor
6. aug 2008

o Dici.........strašne dík 🙂

dicinka1
6. aug 2008

oplodnili ich pomocou icsi?ci netrebalo?a co si davate vsetko?lepidielko...alebo co vlastne?

cikyta
autor
6. aug 2008

Oplodnili ich ICSI,ale myslím,že bez nejakého lepidla.V heliose som o tom nepočula.

dicinka1
6. aug 2008

ale ako..pri ivf..ked ti budu davat jajka...ci si nedate nieco take na vyssiu uspesnost..ptredlzenu kultivaciu,alebo asistovany hatching...a tak...a kolko jaok si davas vlozit?ja si dam dve,alebo az 3-jajka..podla toho kolko ich bude,....

janula13
6. aug 2008

tak sa hadam necham inspirovat, ved strikovat ma mama naucila uz na zakladke 😀 pocuvaj, a ja ze vajka este mas, aj ty si tajnostkarka, alebo ja mam kratku pamät 😀 fiii, aj tych oplodnenych mas dost, to sa velmi tesim, to vyzera na peknu urodu 😀 A kedy budu asi vkladat?To bude adrenalin, aka tu budes sledovana 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

dicinka............................Máme predlženú kultiváciu.V nedelu je piaty den-tak počítam vtedy vklad,alebo pondelok.Ak budú silné embrijká,tak si dám vložiť jedno.Ak slabé(ako pri prvom IVF)tak aj dve.Neviem,čo je hatching. ☹ janula,ak niesom tu,tak som v téme sanatorium Helios.Ale zdá sa mi,že som to tu včera písala.No pozriem teda ešte.A v témach sú viaceré dievčence,čo sú akurát po odberoch a vkladoch embrijok-tu je to všetko sledované janulka.

cikyta
autor
6. aug 2008

Strana 19, čas 15:43hod som to tu včera písala...................................................Ej janulka nemá prečistený zrak.Pekne! 😀

janula13
6. aug 2008

ale precistene mam uz vselico ine 😀 ja viem, sledovane je to tu, ved aj ja sa snazim si pamätat a cakam na vysledky druhych, tak prepac, ze som ta prepiskla 😉

cikyta
autor
6. aug 2008

To nič janula..........odpúšťam.Ale nech sa to už neopakuje.

janula13
6. aug 2008

tak uz som si precitala a zistila som ze som to citala, aj si to pamätam, len som predpokladala, ze su este v tebe, nedoslo mi, ze uz ti ich vybrali, to vies, ja som natural blond 😀

janula13
6. aug 2008

tak dakujem, si velmi tolerantna a trpezliva, to sa ti zide aj pri detoch 🙂

cikyta
autor
6. aug 2008

jáááááááááááááááááááááááááááj.........Ja ciknem.

janula13
6. aug 2008

co sa ti to stane??? 😕

cikyta
autor
6. aug 2008

CIKNEM..............................(To sa stáva občas!) 😀 😀 😀 😀 😀 😀