Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
7. aug 2008

marietka, mas tu komoru doma?Poslem tam na pobyt tu nasu 😀
ciky, vies, to ma ani tak nevyplasilo, skor potesilo, len rozmyslam, ci mu mam kupit nieco dalsie, predtym bral cem m a Q10 a Ecko, alebo mozno je to ozaj len tym stresom 😠 Ja viem, ze to treba uzivat aspon3 mesiace, nech sa to prejavi, ale nechcem donho stale nieco pchat, ved tych par plavcov tam ma a pri umelom to hadam postaci, no nie, odbornice? 😀

mariettka27
7. aug 2008

jani,ja som toho názoru,že ked sa tomu dá pomôct,tak tomu pomôžme.Ja chcem vyskúšat najskôr všetko ostratné,vitamíny a tak.
môj muž ich berie druhý mesiac,tak uvidíme,či sa potom zadarí alebo nie... 😅

inak vážne uvažujem nad kúpou tej komôrky...niekto má doma saunu,niekto aj solárko a ja budem mat plynovú komoru..., 😀 😀 😀

janula13
7. aug 2008

ciky, myslis profertil?A to som starsia, ale v rozpuku samozrejme 😉

mariettka27
7. aug 2008

no idem ja od vás,lebo ráno nevstanem do roboty.. 😒

Dobrú noc a pekné sníčky ciky a jani...papa 😅

cikyta
autor
7. aug 2008

No jasné janula,že pri IVF to nevadí,ale chceli sme skúsiť trošku ich upraviť-lebo je na prd morfologia a embriologička sa musí dlho v nich hrabať,kým nájde normálne spermie. 🙂 marietka.Ved som písala,že mám 29 a v novembry 30-ku...............A vy máte kolko rôčkov kočice?...há...?

janula13
7. aug 2008

tak potom poprosim adresu, nam sa to do bytu nevmesti, jedine jej na zahradu, moze sa chodit nadychat a skrotnut, fuuu, sama som prekvapena aka som zlostna 😀 Uz som jej mala chut povedat, ze za to, za sa nam babo nedari moze z väcsej casti ona...a to stale nadhadzuje reci typu...uz aby ste mali babenko.. 😀

mariettka27
7. aug 2008

ja mám 26,v novembri 27....
jani,takú svokru ti nezávidím...ale na druhej strane,čo ta nezabije,ta posilní... 😀

cikyta
autor
7. aug 2008

janulka............Profertil!Ty si hlavička!Juj!...čo užívaš ginkgo Forte? 😀 Máš lepšiu šedú hmotu-klobúk dolu. 😀 marietka...tak pa a pekné sníčky.Moja sestra je rovnako stará,ako ty(A to som jej pred 15 rokmi nadávala do šteniatok-neber to osobne prosím)To bola puberta.

janula13
7. aug 2008

ok marietka, tak ked nieco take zriadis, tak ju prihlasujem na jednu dlhsiu navstevu 😀 Dobru nocku babulky, ja meliem z posledneho, nadopujem sa a idem sa potit, aj manzelik ma uz pozval do pelisku 😀 Inak mam 31, takze som tu najstarsia?Fuuuj 😠 ahoj ciky, tak dufam, ze zajtra, nejak sa pozbieram k PC 😀

cikyta
autor
7. aug 2008

OK cmuk janula

vika34
7. aug 2008

nie si tu najstaršia janula,ja tu vediem 37 som mala vo februári.Bola som na žúrke,takc až teraz som dorazila a čítam,aby toho nebolo zajtra veľa,pa.pa. 😀

cikyta
autor
8. aug 2008

Optimisti všetkých krajín,spojte sa!.................................................................................... 😀

janula13
8. aug 2008

Ahojte optimistky, nachvilku sem mrknem a zase zalahnem, potom zase o 14h, ked budu babule volat na vysledky, tak dufam v aspon jeden pozitiv 😀
Marietka, nuz nemas mi co zavidiet, ale co uz, nemozem mat super manzelika aj super svokru, no nie, za toho manzela to stoji, aj ked ma to dost stve, preco nemoze byt aspon trosku ina...neviem ci ma to posilni, skor mam dojerm ze mi vycuciava energiu a aj manzelovi, pendluje medzi nami dvomi, lebo on je taky dobrak, tak sa onho stale delim 50/50.
Vika, ja si pamätam kolko mas, ale myslela som z tej vcerajsej partie, to vies, bola som za mudru 😀 😀
Ciky, ginko neuzivam, ale zislo by sa, ani nevies ako 😀 Ja som sa na profertil pytala v centre a povedali mi, ze je to len komplex vitaminov, ale zbytocne drahy a ze nech mu tie vitaminy radsej kupim separe a vyjde ma to lacnejsie a efekt rovnaky...je to len reklamny tah, ja si myslim, ze pomoct to moze, ale zazraky sa nekonaju a reakcia je velmi individualna a vplyva na to x dalsich faktorov, hlavne ten stres...Boze, aka som len mudra 😀 😀 😀

janula13
8. aug 2008

aaaa prave som si precitala aj Helik, tak ciky blahozelam k embrijkam, to vyzera moooc nadejne 😀 tak uz sa s tebou tesim na nedelu ci pondelok!Inak s utrosom som to ani ja doteraz nebrala vazne, beriem to ako taky doplnok a dam si ako si spomeniem, ale mam tam viachodinovy odstup ako 12hod, tusim to zacnem ododnes dodrziavat 😎

cikyta
autor
8. aug 2008

Ahoj janula....Tak za1.dík......Za 2.šup do postielky a liečiť zimné choroby!.......Za 3.Každý má iné telo a na každého majú vitamínky iný účinok,ale dúfam,že vám to pomôže e určite ste si vybrali pre vás tie správne liečiky....! 😉

janula13
8. aug 2008

rozkaz veduca, tak zaleziem, ale preco by som mala posluchat niekoho mladsieho? 😀 😀 😀 ale idem, musim sa rychlo uzdravit, mama si zlomila nohu, tak pocestujem na tyzden za nou...u nas sa vzdy neco deje...taka familia 😀

cikyta
autor
8. aug 2008

Mojej dali akurát dolu sádru 😀 😀 😀

vika34
8. aug 2008

ahojte,bola som dnes na druhom teste všetko je o.k.,takže mám UTZ komcom mesiaca,že či je všetko v poriadku.Cikyta budem myslieť na teba v nedeľu,alebo v pondelok,ked budeš mať transfer 😝

cikyta
autor
8. aug 2008

Ahoj viky.Tak to ma teší,že máš všetko v poriadku.... 😉 Dnes mi povedali,že bude podla všetkého transfer v nedelu.Tak dík 🙂

janula13
8. aug 2008

vika ja vieem, ja som i tu dobru spravicku precitala, tak este raz blahozelam 😀
Ciky, tak vidim, ze nase maminy sa cinnia 😀 U nas je to komplikovanejsie, mama sa stara o nasu sialenu babku, ale teraz nemoze a babku nikto nechce ☹ tak to musime riesit...

cikyta
autor
8. aug 2008

Ježiš to sa ideš starať o šialenú babku?Moja,chudiatko........ 🙂 Muž orobil tortu a dal na vrch 10 rozrezaných bobuliek hrozna.A že:Hádaj čo to je?.................................... 🙂

janula13
8. aug 2008

nie, idem sa v prvom rade postarat o mamu, aj tak mam malo kurzov, tak zase az taka financna ujma to nebude a citim, ze mama ma potrebuje, je dost citliva....Babku chceme niekam umiestnit, ale velmi tomu neverim, za sa to da takto narychlo zariadit, ale krstna sa hotuje, ze vybavi...nuz kuknem aj ja na net, ake su moznosti 😝
Boooze, ty mas tiez super muzicka, ze ho uznavam, odkazujem, je velmi invencny 😀

cikyta
autor
8. aug 2008

janula,čo je to invencny?...............My nevieme,ale dakuje.

janula13
8. aug 2008

invencny=tvorivy a kreativny 😀 😀 😀 je to priam umelec 😀

cikyta
autor
8. aug 2008

Jáááááááááááááááááááá! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To je!................Urobiť tortu s našími detičkami,to by mi nenapadlo teda-to on bežne takéto veci dorába. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
8. aug 2008

tak to je dost drsne, to teraz zjete vlastne deticky? 😀 😀 😀 Nehovor ze aj pecie 😀 😀 😀

janula13
8. aug 2008

jedine zeby ste boli prave na pieskovisku a peciete tam z piesku 😀

cikyta
autor
8. aug 2008

janula,bohužial pečie...........Ale mne to nevadí,že ich zjeme.....Robil to preto,aby boli v brušku a bolo to milé.Nie drsné..............Aspon na to myslí trošku aj on 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
8. aug 2008

ved hej to sa ceni 😀 😀 😀 je to zlatuch, moj sa vareniu statocne vyhyba 😀 ale pomaha mi inak 😀 vzdy sa chvali, ze on varit vie, ze sa specializuje na instantne polievky 😀 😀 ale samozrejme ma ine kvality 😀 vies, vzdy mi na narodky urobi taky prierez rokom, urobi mi album s najkrajsimi momentami z roka co boli zvecnene fotakom a to byva naj darcek, pozeram si ich cele dni 😀 je to ine ako foto v PC 😀 mnam, ale tortu by som si dala 😀

cikyta
autor
8. aug 2008

Hm.......tak ten darček k narodkám je ozaj super.To by ma potešilo viac ako torta. 😉