Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
19. aug 2008

Ahoj nelia...Tieto dni som neni dobrý spoločník...Nech sa akokolvek snažím.Brucho bolí a riadne.Prehrávam...Mám 8 den po transfere. 😒 Stvrtok ideme na genetiku,tak som zvedavá,čo nám tam nájdu. 🙂 Ved aj ja by som rada čerpala optimizmus dnes,ale vážne neni s kade.Nikto tu nieje a každý je vážny.Ked sa z tohto dostanem...tak to tu roztočím...Slubujem! 😀 Cestné pionierske 😵

nelia
19. aug 2008

Cikyta, je mi to fakt ľúto. Nechcem Ti robiť zbytočné nádeje, ale vraj aj v tehu zvykne bolieť bruško ako pred mrchou.. no neviem, lebo ja som tehu ešte nebola 😲 .. uvidíš zlá nálada Ťa prejde a optimizmus zase zvíťazí!!! 😀

cikyta
autor
19. aug 2008

😉

krpcek
19. aug 2008

cikytka mna bolelo tiez brucho ako na mrchu a bolelo ma dost a to uz som boal tehu. mas este nejake priznaky? prisa? nadmerna unava? alebo nieco? kedy ides na kontrolu? 25.8.?
usmej sa moja! 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
19. aug 2008

Ahoj krpcek...(takto to bolo aj pri prvom IVF-tak mám strach,ale ked mi napísala pretinka a teraz ty,tak ma to velmi ukludnilo.No unavená som.Zavesím prádlo a fučím.Musím si sadnúť.Ale to je tým,že som zrejme zlenivela za posledné dni.Prsia vôbec nebolia,ale sú väčšie-to áno.Ano kontrola je 25.8.Dokial nebudem krvácať,tak sa budem smiať 😀 😀 😀 😀 😀 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
19. aug 2008

No vidíš, Cikytka, to je správny prístup... predsa sa našiel niekto, kto Ťa vie potešiť 😀 😀 😀

krpcek
19. aug 2008

cikyta neudes krvacast, neblbni. bude to dobre, drzim ti palce, aby ta unava bola z drobca v brusku tak ako je tomu uz mna 😉 😉

sisipetka
19. aug 2008

cikyta posielam moc moc vela pozitivnej sily, aby sa fazuliatko udrzalo.
Zvladnes to, kto iny ako TY!

aduska222
19. aug 2008

Ahoj Ciky, Neboj , buď optimistka a nmysli hneď na najhoršie. 🙂 🙂 🙂 Ja verím, že ty si v tom a od teba sa nakazím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
19. aug 2008

No dievčence,ked chcete,viete aj kde bývam!...A ja že som tu sama! 😀 Ste milé fešandy.Velké DIK... 😉

janula13
19. aug 2008

Ahoj Cikytka, tak som spät, u maminy mi nesiel internet, tak az teraz citam zameskane a ako vidim, clovek ta na par dni strati z oci a taka optimistka sa mi takto spusti? 😀 😀 😀 Esteze ta babule podrzali a potesili, to by tak vyzeralo aby si tak negativne myslela,25.8 budes positiv, tak sa na to pripravuj 😀

aduska222
19. aug 2008

Presne tak janula, Cikyta počuješ? Ako to bude vyzerať, keď ti Dr povie že si mama a ty že ee ja nie, ja kozmonaut 😀 😀 😀

cikyta
autor
19. aug 2008

OOOOOOOO janula......tak to si mi dala.Veru spustila som sa,už mi to došlo.Ale už som to napravila....Uvidíš! 🙂 Mám na háku bolesti............nech sú,ked ich to baví.......My to so Silviou už nejako vydržíme 😀 No aduska....viem si to živo predstaviť čo si napísala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
19. aug 2008

aduska, presne tak, nesmieme jej to dovolit, ja na mieste Silvie sa nastvem 😀

janula13
19. aug 2008

Ozaj, ja idem zajtra na test, tak drzte palce,ale viem ze zase nic, je to len formalitka, aby si ma odfajkli 😝 Inak citala som si aj GF, tam pribudli tusim 2tehule, tak sa to hadam rozbieha, tak drz krok Cikyta 😀

cikyta
autor
19. aug 2008

janula,na krvný test ideš?...........Držím palce........Už musím ísť.tomu môjmu chýba sex , tak šomre ako staré pivo a chce ísť na PC,tak páááááááááááááá.Dobrú nôcku!.............Janula,držím palce!Prečo by ti to nemalo výjsť?

janula13
19. aug 2008

dakujem ciky,ja mam tusaka ako prvy raz a ani mi to uz nevadi ,doma som mala take stresy, ze keby som tehotna, tak aj potratim, tak teraz sa idem davat dokopy a rozhodovat sa co dalej.Stale viac zvazujem IVF, uvidim co mi vo stvrtok povie doki na konzultacii...tak manzelikovi pevne nervy, ved da sa tomu pomoct, nech sa uvolni to nahromadene napätie, ale v tom ti radit nemusim 😀 😀 😀 dobru, zajtra dam vediet 😅

moncika15
19. aug 2008

ahojte 🙂 mozem sa pridat?!
moj optimismus ma sice pred 2 mesiacmi opustil ale dufam ze v tejto teme xytim druhy dyx 😉
sice sa mi aj pri tyxto riadkox tlacia slzy do oci ale budem sa snazit nacerpat z vas novy optimismus
🙂 🙂 🙂

dicinka1
19. aug 2008

moncika to je mi luto....a co sa stalo? ☹

moncika15
19. aug 2008

ahoj, nic len som prestala dufat a stratila som nadej. aj ked sa smazime "len" od januara 08 😔

evitkamalicka
19. aug 2008

ahojky kocky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

monci nestracaj nadej

dicinka1
19. aug 2008

ja som sa zlakla ze si prisla o mimi.... ale neboj moja...podari sa.... 😉

moncika15
19. aug 2008

to nastastie nie! ale hned v january som mala spontalny potrat ale bol potvrdeny tak na 50 percent 😒

moncika15
19. aug 2008

evit; dakujem 🙂

evitkamalicka
19. aug 2008

monci uvidis ze mimi pride vo vhodnej chvili 😉

moncika15
19. aug 2008

no ved to! kedy bude ta xvila?! 😒

evitkamalicka
19. aug 2008

monci no zial niekomu sa podari skor inemu neskor

melisska
20. aug 2008

Janula, drzim silne palce 😉 😵

cikyta
autor
20. aug 2008

moncika........Bude dobre,neboj.Zivot je už raz taký..hlavne tvrdý a nespravodlivý!.....Mne sa stala v januáry taká divná vec,že ma 1 krát v živote boleli prsia,strašne narástli a mala som strašne divné pocity v podbrušku-iné ako pred mrchou.Nikdy som ten pocit nezažila a bolo to len vtedy.Stále premýšlam,či som nemohla byť tehotná chvílku... 😒 V marci som mala IVF-ICSI neúspešné a vtedy som sa aj dozvedela,že máme velmi zlé spermie a aj ja mám dosť podiel na našej neplodnosti.Vtedy aj teraz pri druhom IVF sa naše embria dožili 4-5 dní a koniec...........A preto som občas spätne rozmýšlala o tom zvláštnom januáry.Co ked sa vtedy stal zázrak (aj ked len na 5 dní) a nikto o tom nevedel?Podotýkam,že som žiadne lieky,nijaké hormony nebrala.....................................Zajtra ideme na genetiku-možno tam dostaneme odpoved na všetko. 🙂

dicinka1
20. aug 2008

ciky..drzim palce...