Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
25. aug 2008

Neviem aká bola vysoká sliznica,ale DR.povedala,že je nádherná sliznica-takú mávajú tehotné. 🙂 Dobrú nôcku.Idem si lahnúť k telke.Dnes bolo toho na nás dosť.Som slamená vdova s mojim dohryzeým chudiatenkom.Tak sa ideme potulkať trošku. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dicinka1
25. aug 2008

ok..maj sa mi moja..opatruj sa..aj havka...aj silvinku...

happy113js
25. aug 2008

Ahoj cikyta? Dobre čítam? Ja odpadneeeeeeem. Strašne sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím. Normálne by som ťa vystískala. TO JE ÚŽASNÉEEEE. Gratulujem ti z celého srdca a držím veľmi palce, aby všetko dobre dopadlo. No, lepšiu správu na dobrú noc som si nemohla ani prečítať. Úžasnééé, úžasnééé, úžasnééé.........................

cikyta
autor
26. aug 2008

Ahojte!!!!!!!!Happy...dakujem ti moja.(Stále tomu neverím-cítim sa taká zmätená.Zvláštne.Neviem si predstaviť,že som tehotná.Asi som nejaká"divná".Vizerá to,že som sa zbláznila 😀 )

nelia
26. aug 2008

Cikyta, ono to je normálne.. hlavne, kým to vôbec necítiš... neboj sa, prídu nevoľnosti a hneď to budeš inak vnímať 😉 😀 .. ale nie... inak ani ja si to po toľkých rokoch neviem predstaviť, môže to byť divný pocit... je to fakt paráda, že Ti to vyšlo... a si na PN či pracuješ?

dicinka1
26. aug 2008

ciky..ako si pocitas tt?

cikyta
autor
26. aug 2008

Som na PN.Mám namáhavú prácu.V stoji šijem ťažké veci,tak som PN...........No idem venčiť!

dicinka1
26. aug 2008

ciky..ako si pocitas tyzdne tehotenstva?podla coho vies ze si v 6tt

cikyta
autor
26. aug 2008

Dici......je to možno 5 týžden,lebo začiatok môjho posledného menzesu bol 20.7.-tak sa to ráta u prirodzenom tehotenstve,ale ešte uvidím,čo mi povedia v Heliose-či to pri IVF nieje inak...Kto vie.Uvidím.

dicinka1
26. aug 2008

ok..ja som bola len zvedava... 😉

melisska
26. aug 2008

Ahojte optimisti, tak vam hlasim, ze mi odlahlo konkurz som nevyhrala 😉 😀

dicinka1
26. aug 2008

aky konkurz?

cikyta
autor
26. aug 2008

To nič,štvrtok vyhráš druhý konkurz-na matku!A to je viac!

aduska222
26. aug 2008

Ahoj meliska

nevadí tvoj čas ešte príde, neboj 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
26. aug 2008

Ešte tu niekto oxiduje?

dicinka1
26. aug 2008

co ciky?

gagar
26. aug 2008

aj ja tu oxidujem 😠

cikyta
autor
26. aug 2008

No dici........vidím,že aj ty si tu celý den ako ja. 🙂

dicinka1
26. aug 2008

no..ved hej- 😉

cikyta
autor
26. aug 2008

Prišiel mi nečakane muž zo služobky...Mal až zajtra.Tak páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

dicinka1
26. aug 2008

pa moja...asi sa nevedel dockat!

vika34
26. aug 2008

ahojte,som v 7tt A všade sa píše,že už by malo byť vidieť akciu a u mňa nič a plod mal iba 2mm a mal by mať cca 4mm,tak iba dúfam,nemám žiadne extra bolesti a ani nekrvácam,tak toto som už raz zažila ked som čakala dcéru a tiež nebola akcia a tvrdili,že už má byť a poslali ma domov,že mám prísť až o dva týždne ,tak ked nebudem krvácať nebudem sa ponáhľať,lebo už mi je jedno,ked to nevíde či pôjjdem na kyret o týždeň ,alebo o 10 dní,držím všetkým palce ,samozrejme aj sebe

moncika15
26. aug 2008

ahojte baby 🙂 , tak uz mam po tej operacii.celu sanku mam rozsekanu a usta rozrezane,opuxnute 😒 .ale xvalabohu mam po tom 😔 . ale fakt tak mileho,citliveho mladuckeho doktora ste este nevideli.cely cas sa so mnou rozpraval a vysvetloval co robi ,preco robi... takehoto porodnika raz dostat tak z porodu bude prijemny zazitok 🙂 😀

melisska
27. aug 2008

Ciky, Dici, diky 😉 😵

vika, verim, ze budete aj s babom vporiadku, ked si to uz raz zazila 😵

monicka, jooooooooooj, ja som si v tom pechu ani neuvedomila, ze ta operovali, sanku a preco??? Neh sa ti to rychlo vylieci a neboli 🙂

melisska
27. aug 2008

Ahojte som tu zase ja nezbednik 😀 pa idem do prace a vy sa mi tu drzkajte 😵

cikyta
autor
27. aug 2008

Ahoj vika...No veru,to sú pre mna novinky,čo píšeš.Začínam sa to len učiť-kedy má byť dieťatko aké velké. 🙂 Moncika,rýchlo sa vykuríruj moja.To si bola so zubami?Ak ano,viem o čom hovoríš.To je len pre silných ludí!Kto to nezažil-nepochopí! 🙂 meliska.....Počítam,že zajtra ideš na krvičku...A počítam,že si aj testíkovala,lebo máš vynikajúcu náladu!TY TY TY 😅

cikyta
autor
27. aug 2008

T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

vika34
27. aug 2008

to som všetko vyčítala z netu,a ty kedy máš ísť na UTZ?

moncika15
27. aug 2008

juuuj baby ja to asi neprezijem ☹ vsetko ma boli ani jest,ani pit ani zuby si umyt 😅 hlavu mam zdeformovanu,opuxnutu a to ma zajtra dojst stary na vykend...ako sa mu len na oci ukazem 😀 😀 😀
aspon tu krvavu podusku musim prezliect 🤐

cikyta
autor
27. aug 2008

Ja? 2.9. To budem mať 6tt+3 vtedy