Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
28. aug 2008

Pahu ahoj.Len sa ponúkni z výrusíkov!....Kolko len chceš!......A teraz ešte niečo k obedu:TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pahu
28. aug 2008

Cikytka ďakujeeeeeeem 😀 Ako sa ti to prosím ťa podarilo? Čo si robila stojky na hlave? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
28. aug 2008

cikytka gratulujem, drzala som ti palecky velmi. 😀

cikyta
autor
28. aug 2008

Pahu,ja neviem.Ešte aj teraz som telefonovala na genetiku a oznamovala som,že som tehotná,aby urobili výsledky skôr.(Boli sme tak dohodnutí s nimi)No a to,že som tehotná mi išlo strašne ťažko z úst a stále mi to nejak nepasuje k mojej osobe.(Papala som papričky,po Et 1 den ležala ako prikovaná,no ktovie...A tentokrát som sa modlila k bohu,čo som pri 1IVF nerobila)

cikyta
autor
28. aug 2008

No idem jesť.Sakra furt som hladná.Asi mám deravé brucho a jedlo mi vypadáva von. 😀

vika34
28. aug 2008

pikino bola si už na UTZ? aK áNO ,AKO SI DOPADLA?

pahu
28. aug 2008

Cikytka a papričky ako papričky alebo v tabletách? 😀

Pikino aj tebe veeeeľa šťastíčka a zdravíčka 😉

cikyta
autor
28. aug 2008

Pahu,sušené papričky.Tak 2-3 kúsky denne,alebo keždý druhý den k mäsku,alebo tak.Ked som to len raz-dva krát prehryzla a mala v ústach aj kus mäsa,tak sa to dalo prehltnúť a len mierne to štípalo.Ale sú zdravé aj na iné vnútorné ográny.

bianka30
28. aug 2008

cikyta a ked ja nemam rada stiplave co mam robit? da sa to kupit aj v nejakej inej forme.-?

cmuk05
28. aug 2008

ahoj cikytka neboj pridu aj nevolnosti aj ja som zo zaciatku len stale jedla a potom to prislo ze vsetko vyslo von....neboj uzijes si to... 😉

v555
28. aug 2008

Pahu,koli comu idete do Prahy na imunol.vys.To vas odporucil gyn,alebo koli neuspechu.

cikyta
autor
28. aug 2008

Bianka,opýtaj sa kuspitky,ona si kúpila v lekárni tabletky s obsahom čilli papričiek.Aj tak to predávajú.Neviem ich názov. 😉 Cmuk,tak to som zvedavá 🙂

bianka30
28. aug 2008

dakujem, skusim ...

v555, idem s pahu na tu imunologiu, nedostali sme ziadne odporucenie od lekarov, jednoducho sme sa tam objdenali a bolo.... mna sa lekar pytal ze preco tak som mu povedala ze nam nevyslo 1 IVF+ICSI a tak povedal ze ok, kludne pridite... dostali sme rovnaky termin, tak si ideme spravit aj vylet ...

a velmi dufame ze nam povedia ze preco to nejde...

pahu
28. aug 2008

Bianka, predávajú v lekárni Chilli v tabletkách 😀 Ale ja si budem dávať tie sušené papričky, mne strááášne chutia 😉

V555 ahoooj 😉 Vieš, my nemáme žiadnu zistenú príčinu prečo sa nám nedarí, len mierne zhoršený SPG... Ja som aj po laparke a všetko je O.K.,,,.... Mali sme 3 x IUI, neúspešne, taktiež 1 x IVF kde som mala 5 vajíčok, 4 sa krásne oplodnili bez problémov, 2 embrijka mi vložili a 2 ešte nechali lebo sa pomalšie delili. Tie čo ostali vonku "zomreli" a tie čo som mala ja... Neviem, začala som mať všetky príznaky tehuľkovania, cez citlivé až boľavé bradavky, krčok úplne dole stvrdnutý a úplne zatvorený, nejaká nevoľnosť a potom mi prišla mrcha, ktorá bola strááášne silná a musím povedať, že zo mňa priam vypadli chuchvalce sliznice, čo ja nemávam. Takže neviem či to náhodou nezaniklo po uhniezdení alebo to bolo z hormónov. A keď som si prečítala na webe kedy odporúčajú ísť na imuno, tak som neváhala a objednala som nás... Keď som sa na to pýtala lekára, povedal že to riešia až po neúspešných IVF, ale ja ďalší pokus preplácaný poisťovňou už nechcem stratiť, pokiaľ nevylúčime všetky zistiteľné príčiny 😵

v555
28. aug 2008

pytam sa koli tomu,lebo ani mne nevyslo prve IVF+ICSI a nas doktor poslal ku geneticke a tam nam spravila vsetky vys. a vsetko mame dobre.tak pevne verim, ze najblizsie nam to vynde.

pahu
28. aug 2008

V555, lekári len veľmi neradi posielajú pacientky na to imuno, ale dôvod som ešte nezistila. Ja viem že minimálne jednej kamoške to pomohlo a čaká dvojičky, tak prečo to nevyskúšať? Stojí to 5.000,- Czk, lepšie ako ďalších cca 30.000,- Za IVF 😉 A ku komu chodíš k lekárovi? 😕

bianka30
28. aug 2008

no V555 pahu ti to prave vysvetlila.. ja mam IVF kvoli zlemu spg, tiez mame genetiku vporiadku , ale skor ako sa pustim do 2 pokusu , tak chcem mat vsetky vysledky v poriadku, takze ma caka imuno, endokrynologicka... a este neviem co ...

v555
28. aug 2008

my mame ale velmi zly spermiogram,to je nasa chyba a dufam ze len to.Sice daju sa vybrat spermie ale ....

v555
28. aug 2008

dakujem vam velmi pekne za rady zas som o nieco mudrejsia.A chodim ku Dr.Krajkovičovi do Heliosu.

cikyta
autor
28. aug 2008

My sme išli z vlastnej vôle na genetiku,lebo nám nevyšlo 1IVF.Papier nám dal lekár,ale vravel,že tam nemusíme ísť,ked nemáme žiadne vrodené choroby blabla...Ale išli sme a objednali nás tak,že som v tom čase mala po ET na 2IVF..........No a teraz nám tým pádom urobia skôr výsledky a v 15tt ma chcú vidieť.(Ked nám dal spriev.list lekár,tam sme to mali zdarma na genetike)

v555
28. aug 2008

Cykita, tak teba Krajko neodporučil na genetiku,ty si isla po vlastnej osi?mna on odporučil.

melisska
28. aug 2008

Dievcata, krv neg, ale Ja tej krvi neverim urobila som si test a su tam jasne dve ciarky, brucho mam ako balon, mam v nom svalovku, ja tej krvi neverim museli sa pomylit

pahu
28. aug 2008

Cikyta, ani nás lekár neposlal na genetiku a chceme tam zrejme ísť ale je pravda, že ja som za ním ešte od neúspešného IVF nebola 😀 Viem že by ma nahováral na novú žiadosť na IVF a ja by som podľahla 😀

cikyta
autor
28. aug 2008

v555.......prečo vás tam Krajko poslal?....Máte nejaké vážne choroby v rodine,alebo vela rokov? 😕 Meliska...Krv sa mohla zmýliť.Nie raz sa to stalo!Daj do albumíku test.Pôjdeš si dať zobrať krv aj niekam inam?(Vidíš,dobre som ťa minule odhadla,že si si robila testík? 😀 )

v555
28. aug 2008

nie Cikyta nemame v rodine žiadne vrodene choroby,a mame ja 31 a manžel 32rokov.To podla mna nieje tak vela asi koli tym zlym spermiam lebo nebol žiadny dovod na to aby boli take zle tak asi zato.Ja fakt neviem iny dovod.Ale čim menej viem tym je to asi lepsie,teraz som sa dozvedela o imuno.vys.a už mam nervy či by som tam aj ja nemala skocit.Ja už neviem.

melisska
28. aug 2008

Ciky ja som si urobila test len teraz doma lebo sa mi tie vysledky nepozdavali 😀 Neskor ho sfotim a bol robeny poobede.

cikyta
autor
28. aug 2008

V555...Ved aj my máme zlé spermie-vlastne citujem Krajka:Sú katastrofálne.(a to nevie,že mal muž silný mums a celá rodina rakovinu)A neposielal nás tam.Ale každopádne ti držím palce!Imunolog.vyš.krv.testy robia aj v Heliose od marca! 🙂 Meliska....Teraz si bola kolký den po ET?Verím,že máš pravdu ty!Určite!Som zvedavá na testík.

v555
28. aug 2008

No nam sice nepovedal,že su katastrofalne ale podla mna su.Na stastie nam to vyslo vsetko O.K. 🙂 ja len pevne verim,že nam to vynde. 🙂

melisska
28. aug 2008

Teraz som 15 den po ET.Mam este jeden test, a isla som si kupit dalsie ale lekarnicku som stretla, isla uz na autobus a hovori mi vy ste jasne tehotna, tvar a biele usi, no ale co je horsie moj muz sa so mnou nerozprava, lebo som sa rozplakala v skole a on to neznasa, ze v robote. Volal mi prisiel, nejedol, ticho sedel v kuchyni a odisiel bez slova:( testy mi ma doniest kamoska z mesta.

janula13
28. aug 2008

ahoj Cikytka, tak ako, stale je ti luto ze negrckas? 😀 pocuvaj, pises, ze imuno testy robia aj tam u vas v Heliose, naznacujes ze netreba do Prahy, to su tie iste testy?Zacinaju mi totiz vrtat v hlave, Pahulienka ma nakazila 😀 😀 ale do Prahy sa mi nechce 😉