Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
30. aug 2008

Takynka,tá kočka je tvoja dcéra??????????Ešte tak sestra!....Ja odpadnem 🙂

melisska
30. aug 2008

Ciky veru aj Tinuchku bolelo brusko 😉 vsetky pisu ze to je roztahovanim maternice, tak by som bola s vami ☹

cikyta
autor
30. aug 2008

Meliska,ved SI........Len hlúpa krv sklamala,ako už niekolko krát!........Utotok budú palice ako hrubý plot a stredu nabehni na na krv a buchni im po stole pesťou-či sa nehambia stresovať tehotnú ženu?!

dicinka1
30. aug 2008

meliska super testiky?aj ja cem take... 😉


ciky..ja idem v stedu do gyncaru po gonal..a budem pichat...konecne!

babullka1
30. aug 2008

Ahojte kocky,nehnevajte sa,ale chcem sa spytat,ci nemoze mat nahodou pouz.lubrik.gelu negativnz vplyv na spermie,snazime sa kazde plodne dni a a uz sme vazne bezradny,doktori tvrdia,ze sme v poriadku a takto to ide uz peknych par mesiacov.dakujem.

cikyta
autor
30. aug 2008

Babulka,ja si myslím,že to nevadí.To je len môj laický názor.Ani som nikdy nepočula o tom,že by to malo vadiť.Takže držím palce!Určite úspech čoskoro príde. 😉

dicinka1
30. aug 2008

bambulka..ja si myslim,ze aj to moze vadit..pretoze lubrikacny gel moze obsahovat nieco take co obsag¨huju niektore primaky...zabija to spermie..ale neviem ako sa to vola ☹
nevravim,ze je to pricina toho ze sa vam nedari...ale moze to byt aj to...

endzi30
30. aug 2008

hojte maminy a buduce maminy 🙂

dicinka.........takze mrska dosla ked si ides po gonal, konecne co? v mysli zacnem pichat s tebou, mna to tiez caka

babullka.....ja si tiez myslim, a tusim som to aj niekde citala, ze vacsina tychto lubrikantov zabija spermie, takze odporucam vysadit a vymysliet inu nahradu 🙂)

meliska........no kuknime sa, dalsia mamina, uz si kludne mozes ist po tehotensku knizku 😀

endzi30
30. aug 2008

clovek z takychto veeeela pozitivnych sprav aj otehotnie 😀

babullka1
30. aug 2008

Dakujem kocky,mam tiez ten pocit ze by to mohlo byt aj tym,v pondelok by som mala mat ovu.tak drzte prosim palceky,vyskusame bez toho,mozno to vide...bol by to premna zazrak mat potom // na TT.

cikyta
autor
30. aug 2008

Babulka,myslela som,že ste sa na to pýtali aj lekára.

vika34
30. aug 2008

ahojte babuľky,ciky tak ako?Kedy máš ísť na dalšiu kontrolu?

cikyta
autor
30. aug 2008

Ahoj vika.Utorok.

vika34
30. aug 2008

tak ja som sa rozhodla,že ked nebudem krvacať a ni nebudu bolesti tak až v stredu,to už by malo tomu môjmu chrobáčikovi stačiť,dúfam teda ,že to srdiečko sa už rozbehlo 😖

babullka1
30. aug 2008

cikyta,lekar povedal,ze to nema vpliv,ale ze to si mysli len on.

cikyta
autor
30. aug 2008

Dobrú nôcku babule!A tým,ktoré majú záujem:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT- tehu výrusíky.

endzi30
30. aug 2008

no veeelmi dobra vecera hihi.......dakujeme

endzi30
30. aug 2008

pre babulku:

staci ak na nete vyhladas clanky o lubrikacnych geloch, je ich milion, tu jeden pridavam, hned prvy co som nasla:

Zabijak spermií
Iste ste už o nej počuli. Predáva sa v lekárňach v podobe krémov, gélov alebo čípíkov, ktoré sa pred stykom zavádzajú v príslušnom časovom intervale do pošvy a chránia ženu pred otehotnením tým, že na chemickej báze zabíjajú spermie.

Tieto prípravky obsahujú spermicídy, s ktorými sa môžete stretnúť aj pri iných druhoch výrobkov – či na kondómoch, alebo lubrikačných géloch. Spermicídy si doslova posvietia na spermie a ničia ich tak, že narúšajú ich obal.

endzi30
30. aug 2008

a babulka:

samozrejme nie vsetky gely su na tejto baze, takze skus sa popytat v lekarni, tam ti snad najlepsie poradia

dicinka1
30. aug 2008

enzi dakujem..si zlatunka....ako cikytka...budeme pichat spolu enzi?ci ty kedy zacinas moja?ano dosla mrska vcera... 😉

dicinka1
30. aug 2008

bambulka..dufame v tvoj pozitivny vysledok..drzime ti vsetky palce...ten lubrikacny gel vyhod...urcite ti to neprospieva,...aj ked v niecom pomoze... 😉 ale snad vystaci nieco ine..... 😉 😉 😉 😉

babullka1
30. aug 2008

Dicinka1 dakujem,si strasne zlata,poputuje okamzite do kosa.aj takato podpora od vas cloveku velmi pomaha.

dicinka1
30. aug 2008

ja viem moja..preto si tu pomahame...,mna velmi taha ciky..sami optimizmus 😵 ......
vitaj u nas..a dufam,ze tu budes chodit casto 😉

endzi30
30. aug 2008

dici, ja mam este casuuuuuuuuu, teraz zasa ja cakam na mrsku a pichat zacnem az na 21. den, takze my ostatne baby budeme zatial len citat co nasa DICINKA preziva, kuraaatenko moje 🙂 dufam a verim ze nas CIKYLIKY nakazi tym viiiirusom

endzi30
30. aug 2008

heeeeeeeeeeeej DICINKA..............fesando, ty si zmenila PHOTOOOOOOOOOOO

dicinka1
30. aug 2008

aaaaaaanoooooooooooooooenzi..aj ty si daj fotocku...nech vidime ako vyzeras... 😉
ja dufam,ze budem taka nakazena tymi vyrusikmi......ze vam tu budem stale bluvkat....... 😀 😝 😲
kedy mas dostat mrsku?

endzi30
30. aug 2008

no fotku dam ale neviem kedy, bo nie som na svojom pocitaci a tu nie su ziaaaadne moje foto = CHVALABOHU 😎

a mrska? no dudy ma bolia nahovado uz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nafucana tiez uz som, brucho ma tiez rano bolelo, takze ratam tak dnes vecer, zajtra, pozajtra a co sa u mna stava sem tam tiez, tak mozno az o dva tyzdne 😀

inac je to paradox, teraz tu mrsku potrebujem cim skor a po vlozeni embryok sa budem modlit aby neprisla 9 mesiacov

len bluvkaj moja, len bluvkaj.... same TTTTTTTTTTTTTTTTT

dicinka1
30. aug 2008

mna boli 1-2 dni pred mrskou bjusko..a ciciny den pred mrskou...
ja som sa tirez pomodlila aby prisla cim skor...prisla na 4 den od vysadenia hak co mi dal doky... sa tesim..lebo do 20 .septembra budem uz isto tehulka...alebo - nejake dni....lebo neviem kolko dni budem pichat...

endzi30
30. aug 2008

heeey speeedy gonzaaales.......to bude rychlofka........ja sa budem mordovat ratam tak do zaciatku novembra, kedy by som mala mat uz definitivne vysledky....

tak ci tak, budem drzat palcoky, vseeetky styri 😀 co mam a ked ti bude malo, pojdem drzat palce aj mojej polovicke pre dvojity uspech 😀 😀

hvezdicka05
31. aug 2008

Ahojky holky,moc vás prosím o názor,i když už mám 3kletého prcka tak teď nevím 😒 takže od začátku......29.7.08 jsem ukončila HA,9,11,14 jsem měla styk...ovu mi vyšla v rozmezí 14-20 podle nějakého výpočtu,pocitovala jsem bolesti v podbřišku nejdříve lehké a pak 16.17.a 18. šílené,takže asi ovu proběhla........no a MS jsem měla dostat 30.8. podle starého cyklu 28dní co jsem měla kdysi před braním HA...je zajímavé že v době ovu jsem měla testy pozitivní,asi 5testů různých značek,ale doktor říkal,že to mohlo být právě tou ovu,no a ted 4dny před MS pozitivní best2(citlivost20)minule mi u prcka vyšel pravdivě,a v den MS mamatest nic a den po očekávané MS pepíno z hypernovy jen stínek do limitu i dříve ale opravdu stínek ☹ je možné že pokud byla ovu později toho 17.18. jak mě to bolelo že je na test brzy?Díky moc za odpověď 🙂