Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
2. sep 2008

ciky, ja slovo milenec vôbec neovladam,prave si mi rozsirila moju slovnu zasobu, idem si to najst v slovniku 😀 aaaa, tak viem...a kto bude kto? 😀

moncika15
2. sep 2008

ahojte som len na skok...
neviete info o melisske? 🙂

cikyta
autor
2. sep 2008

Janula,pochopitelne,že muž bude ten bohatší! 😀 Moncika,na Melisku ešte čakáme.

janula13
2. sep 2008

potvora! 😀 😀 😀 tak idem mu setrit 😀 😀 😀 to bude mat super svokru 😀

cikyta
autor
2. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
2. sep 2008

Este to nieje ok. HCG 3,14 je to vraj pozitivne ale nizke. Dr. sa cudovala ze som mala minule 0 Hcg a test ukazoval dve//, ja neviem ako tam meraju , povedala mi ze vo stvrtok mam prist znova na krv a ak bude 5-5,6 tak bude dobre. Picham si do brucha injekcie CLEXANE-mala som jedny vysledky zle. Sestricka mi blahozelala ale Dr. povedala ze je dost nizke, no ja uz nechcem ani mysliet som z toho vycerpana. som na PN ja nebiem co k tomu dodat, urobila mi znovu UTZ a ukazala mi to cierne v maternici, hovorila, ze to slabo vidno ale vidno. ale este to nieje ohranicene,ja neviem

cikyta
autor
2. sep 2008

Sakra meliska......Tak takto ťa trápiť!.....Je to na nervy,ale my veríme testíkom!.......(Neviem,čo pozerajú z krvy u vás,ale v Heliose také čosi,že ak tam výjde 0,08 je to negatívne a 0,1 už pozitívne!)

gagar
2. sep 2008

áno cikitka,ale to je betaHCG a to má iné referenčné hodnoty ako total.HCG...inak som prekvapená,lebo baby vo Ferticentepíšu,že tam neplatia za nič,iba za injekcie...cca 6 tisíc!!! inak je vraj všetko zadara....vedeli ste o tom??

miroslava33
2. sep 2008

ahoj melisska - moje prve beta hCG bolo tiež pod normu - v heliku beru ako pozitivne O,1
a ja som mala 0,08 , ale na kontrolnom odbere to už išlo hore a už to bolo pozitivne,
držím ti palce ...

melisska
2. sep 2008

Ciky aj mne robili beta HCG, aj u vas to robia nie? Mam to pozitivne ale vraj akurat nad

cikyta
autor
2. sep 2008

Ahoj gagar.To musia mať divné injekcie za 6000sk!Ja som len vedela,že úkony sú mierne lacnejšie v iných CAR,ale nepoužívajú tam ani PK a sú k pacientom hrubí.

bianka30
2. sep 2008

a normalne HCG ti nerobili? meliska, prosim ta nechces ist na tu krv do CARu... asi by to bolo lepsie ako takto... ved ak mas betaHCG 3,14....och ved to je uz dost nie?

bianka30
2. sep 2008

len pre info...

fedra • 22. aug 2008 o 09:56

zuzla, pozitívna hodnota /tehotenstvo/ pre beta HCG je 0,1 IU/ml.
ta tvoja hodnota 270 bude normalne HCG a zodpoveda 5tt

gagar
2. sep 2008

nie ciky,baby tam píšu,že prístup je super,a za ostatné úkony neplatili nič..o to ide...t.j.ICSI,PK,asist.hatching-neviem či to tam nerobia,alebo či sa za to tam naozej neplatí...lieky sú asi preto lacnejšie,lebo tam robia krátky protokol...

kukulik30
2. sep 2008

melisska...tak ja neviem, ak je to teda beta HCG...tak je to fakt dost 3, 14....nechapem ☹ niekde boli tabulky beta hcg, ale neviem kde, v akej teme 😖
melisska...fakt to musi cloveka polozit....ta neistota....dufam, ze uz sa to coskoro vyriesi...ja aj tak verim, ze tehulka si 🙂

janula13
2. sep 2008

ciky, ty myslis ferticentrum, tam ze su hrubi?A ja citam aki su tam zlati 😅 A lacny oproti mojmu CAR.A tiez tam robia PK, aspon myslim ze hej, uz som nejaka popletena 😅
tak odteraz ta budem volat svokruska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale Cikytka je predsa asi lepsie, este nie je ruka v rukave...to by mal Jakubko zo mna radost, ze sa mu tak staram o buducnost 😀

bianka30
2. sep 2008

cikyta... a ktory ferticent myslis ten v BA? lebo baby co tam chodia si ho nevedia vynadchvalit... rozmyslam tiez nad tym ze tam prejdem...

co som citala tak robia aj PK a dokonca este nejaku novinku maju, ze pri ET ti vstreknu este aj spermie nejake, ktore pomahaju vytvarat prirodzene prostredie pre rast maternice... ale to je V BA neviem ci maju aj nejaku pobocku aj niekde inde

cikyta
autor
2. sep 2008

Gagar,ak to tak je,mohli by dalšie CARY zavrieť.A zbytočne by sme platili 70 000sk v Heliose,ked Ferticent je zdarma.A tie injekcie sú asi 6000sk , lebo sa pichajú (kolko v krátkom protokole?10?)

bianka30
2. sep 2008

cikyta.. ja neviem.. ale vies ked zistis ze v jednom car ti dokazu urobit to iste ako v tom druhom ale nie za 50 tis. ale za 5 tak to je sakra rozdiel.. no a to je ta otazka, preco jedny ano a druhy nie?
je to len etikou alebo je to pazravostou , alebo je to fakt take potrebne... no neviem....

janula13
2. sep 2008

Bius, ani ja netusim, ale kto ti povie pravdu, preco taky rozdiel?spytam sa kamosky doktorky, sice od ineho fachu, ale co na to povie, schvalne...

cikyta
autor
2. sep 2008

Ide aj o poisťovne a je rozdiel aj v krátkom protokole atd....Ospravedlnujem sa,ale som nahnevaná na iné veci a tu si vybíjam zlosť.tak pardon.

bianka30
2. sep 2008

no to by aj mna zaujimalo... vies uz je to inak... teraz ked odpustis od vsetkych nalad a o tom ako sa kde spavaju... zoberme len cisto peniaze...

ako je to mozne.. pootom je uz jedine logicke vysvetlenie ze na nas zarabaju... a nehovoriac o tom ze vysledky su aj v tom centre kde sa platia tazke tisice aj tam kde je to za facku... no... a ze etika.... kurna... mam chut ist do GF a vsetkych poslat niekam..

gagar
2. sep 2008

cikytka my to chápeme....tehuľky a ich náladavosť tolerujeme... 😕

janula13
2. sep 2008

ciky ved sa nemas preco ospravedlnovat, uvazujes racionalne aj mne je ten cenovy rozdiel podozrivy,ale lakavy, co si budeme nahovarat, a keby aj nebol, tak aspon iny pristup sa ceni 😀 za ten by som si aj priplatila 😀 A klud, ved Silvinka ta ma tesit a nic ine ta nema co otravovat 😀

bianka30
2. sep 2008

cykita to je ok... len ma zaujimalo ci hovorime o tom istom centra Ferticent v BA alebo je aj niekede inde

miroslava33
2. sep 2008

zapojim sa do temy...
neviem to z vlastnej skusenosti, ale počula som že v Caroch kde su minimalne oficialne doplatky
za vykony, zasa očakavaju všimne do vrecka ...
a tam , kde sa plati oficialne za vykony dla cenika.. sa s tymto nestretavaju...
ale to som len počula ... kolegyna chodila kedysi do Ba, ale neviem ktoré centrum,už
je to viac rokov ...

cikyta
autor
2. sep 2008

Tak dík baby,že ma beriete s rezervou.Na SK už myslieť ani nejdem,lebo by ma šlahlo.Ešteže mám Helios kúsok a nemusela som otravovať muža furt s autom,lebo ja vodičák nemám.

gagar
2. sep 2008

janula13,ty ideš teraz do 1.IVF?

bianka30
2. sep 2008

mirka , no to som este nepocula... ale nevadi... to je tak isto ako ja som pocula ze v CAROch radi robia zle vysledky spg... a to mi bohuzial potvrdili aj 2 gyndosovia nezavisle od seba , ze ak mame spg.robeny len v CARe, mame si ho dat spravit aj niekde inde.. k niekomu kto o nas nic netusi...
a tak ideme do prahy.. hehehe (ideme aj na imuno ) tak snad az tam o nas nevedia a vysledky nebudu skreslene... lebo uz fakt neviem comu mam verit..

miroslava33
2. sep 2008

bianka .. to bolo za čias ked bol Car len jeden v Ba a jeden v Košiciach..
v Ba vraj len stale strkali peniaze - ...a žiadne vysledky.. a tak sa nahnevali a odišli uspešne
otehotnieť do Košic ...ale to je už viac rokov .. a časy sa menia ...ale či aj ludia? to neviem