Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
4. sep 2008

Bianka dakujem zo srdiecka 😵 😵 😵

bianka30
4. sep 2008

milacik nemas zas... velmi som rada ze sa to potvrdilo... drzkaj sa a hlavne teraz uz kluuuud

dicinka1
4. sep 2008

meliska..gratulujem......... 😵

melisska
4. sep 2008

idem si trosku zdriemnut som unavena a potom pridem 😉

dicinka1
4. sep 2008

😉

csilla76
4. sep 2008

melisska gratulujem a zelám krasne tehulkovanie 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii super spravicka..hned sa lepsie pracuje 😉

melisska
4. sep 2008

Dakujem, som veeeeeeeeelmi stastna a niejako mi to pomaly dochadza🙂Pocity sa nedaju opisat, ved som bola v napati od minuleho stvrtku, tak ma trosku boli aj hlava, od sestricky som dostala darcek-kufrik pre mamicky, je v nom cumlik, plienka, silan a persil, mamina drink, miner. voda, katalogy pre mamicky, casopis dieta a este jeden o tehotenstve🙂))
uz nemam ist k Dr. az na buduci tyzden v piatok na UTZ🙂))

je to zvlastny pocit a zaroven ten najkrajsi pocit aky som mohla v zivote zazit🙂

idem oteckovi uvarit halusky lebo mam na ne stranu chut🙂

cikyta
autor
4. sep 2008

Meliska gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten kufrík bol ako odškodné,či to bežne dávajú?

nelia
4. sep 2008

Meliska, aj ja sa pripájam ku gratulácii 😀 a prajem príjemné tehuľkovanie.

endzi30
4. sep 2008

Jeeeeeeeeeezisko, Melisska, ZO SRDCA blahozelam a vela zdravicka vam obom 🙂))
SUPER mamco! 😀

moncika15
4. sep 2008

uz neviem kolkykrat ti gratulujem melisska 🙂 o tvojom tehotenstve nebolo poxyby 😉
pa

endzi30
4. sep 2008

tak tak Monci........vsetci sme to vedeli 🙂
ale je jasne ze Melisska to potrebovala mat na papieri oficialne, tak sa jej ani nemozeme divit ze bola chudatko vystresovana, ale teraaaaaaaaz sa moze vytesovat a vyvaaarat HALUSKY 😀 😀 😀

melisska
4. sep 2008

Babulky ste velmi zlate a mate pravdu 😀 Ciky dostali to pre mamicky a sestricka mi povedala ze ma tym trosku potesi, co sa jej aj podarilo 😀 😀 😀

No ja som velmi unavena a zaspata, bola som v praci aby som uviedla na jasnu mieru ze nech na mna necakaju a riesia problemy dalej este som zobrala domov uč.pomocky v HN musim to zajtra doma dokoncit a objedna t peniaze na ne lebo to musi byt vybavene do pondelka a na rozvrh hodin som im odporucila jednu ucitelku, ale co ma mrzi iba som paty mala von zo skoly uz stahuju mojho manzela z dielne, ma sa prestahovat do pivnice-skolnik, udrzbar, kde je chladno, tma a vlhko a to je praca mojich dvoch kolegyn zastupkyn, ktore su take mile ze cakali na mna kedy pridem do roboty aj ked som na PN, kaslem na ne, uz som im povedala, ze vychadzky nemam.

nelia
4. sep 2008

Melisska, hlavne sa nestresuj, choď si pekne oddýchnuť a na kolegyne sa vykašli. Teraz je najdôležitejšia tá fazuľka v brušku 😅 .

cikyta
autor
4. sep 2008

Meliska,prečo nemáš vychádzky?.........Pýtala si si?.........Ja mám 2 doobeda,2 poobede a dúfam,že to tak zostane aj ked pôjdem z Heliosu ku gynekologovi.(Už mám foto v albume) 🙂

janula13
4. sep 2008

tak Melisska, aj ja sa pripajam, aj ked nic nove, ale ked je to uz oficialne tak nahlas mozem gratuuuulovat 😀 Jaaaj, to musi byt pocit 😀 a tie testy su take kraaasne 😀 tak si to uzivaj 😀

dicinka1
4. sep 2008

len tak dalej ciky...biela bodka tam je..len ju nevidno dobre... 😉

dicinka1
4. sep 2008

teda urcite tam je..ak ti to doktorka povedala...

melisska
4. sep 2008

janula dakujem a uzivam si to 😉 😵

ciky neviem preco asi Dr. na to zabudla a ja som si nepytala a vies teraz je to aj dobre, aspon nemusim chodit do roboty cez vychadzky, lebo ony to tak mysleli. Jeeeeeeeeeeej ty mas krasnu machulku 😵 😵 😵

dicinka1
4. sep 2008

meliska...ty kedy ides na utz?

melisska
4. sep 2008

ciky ako si vypocitam v ktorom som tyzdni??? mne to dobre navychadza, lebo poslednu mrchu som mala 20.jula a vkladali mi asi 21 DC 😕

cikyta
autor
4. sep 2008

Meliska.Aj ja som mala poslednú mrchu 20.7.To som si dala do pasu a vyrátali mi,že som v 7tt,aj ked sono je na 6tt.Sono je zvyčajne O týžden-dva menšie.ale bábätko to zvykne dohnať.Takže môj termín je : 26.4.ale podla sona to bude asi až niekedy v máji.To mi ešte dr.povie presne na dalšom sone,ked uvidí srdiečko.Podla toho mi vyráta termín ona.Nezáleží na tom,kedy si mala ET.

janula13
4. sep 2008

ciky, kraaasna to machulka, ty vies ako potesit 😀

cikyta
autor
4. sep 2008

No hej janula.Iba taká "čierna neznáma dierka".Ako vo vesmíre.Také tajomno....že čo tam asi je?

melisska
4. sep 2008

ciky aj mne sa zda tak ako pises, lebo mne vychadza 6tt a 3dni, ale na UTZ nebolo v utorok poriadne nic vidno, len slabo ciernu machulku

cikyta
autor
4. sep 2008

tak meliska.Týžden až dva môže dieťatko meškať podla UTZ a menzesu.A je to v pohode.Mám to naštudované.

melisska
4. sep 2008

ciky a kde si to nastudovala?

cikyta
autor
4. sep 2008

Zabi ma,ale presnú stránku ti nepoviem 🙂 Vela je na nete o tom písané.Pokukaj.Daj si do googlu : vývoj plodu,embria atd....je toho dosť o raste embrijok.(Ja som trošku antitalent.Mám len 4 mesiac PC a som samouk)

cikyta
autor
4. sep 2008

No a je to tu.Mám už len 1 podprdu,ktorú ako tak navlečiem.A už aj tá má na mále.Môžem meniť garderobu.

dicinka1
4. sep 2008

no baby..ja s manzelom sme si naplanovali..ze ak sa to nevydari....tak idem k nemu do blavy...a budeme sa pokusat tam...ovulku mam...cize motyka mozno vystreli..akoze neodpisujem umele...jasne,ze sa to podari...ale aj ked sa podari,moze sa nieco stat...(akjo teraz mojej kamke..co som vam pisala,ze otehotnela vdaka hredzakovi..ze bola po umelom...a mala zvysene hcg..o par dni na to..sa rozkrvacala....) tak preto to vsetko... Tak ako niekto to ma v pase....motto. PESIMISTA JE POUCENY OPTIMISTA...