Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

miroslava33
5. sep 2008

a snaž sa neochorieť.. aby si nemusela brať antibiotika
a možno je dobre uživať už teraz acidum folicum či iny preparat vitaminovy
ja som na to pozabudla ... 😀

dicinka1
5. sep 2008

ano..aj to beriem....a este co?porad mi moja?

melisska
6. sep 2008

Dici a hlavne papaj kyselinu listovu, chilli a neuskodi ani deci vinka na prekrvenie maternice 😉 drzim palceky 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

Ahojte dievčence.V noci som 5 krát vstala na WC a 2 krát jesť.Aj teraz letím,lebo umriem.(Už viem,prečo jedla granule naša čikyta,ked čakala šteniatka.Bola proste hrozne hladná.Inak granule nikdy nejedla a ani neje.Len ked bola tehotná)

dicinka1
6. sep 2008

ciky 😀 stale sa len smejem na tvojich slovach..pises tak podarene....
mimochodom..kolko dni si si pichala gonal? 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

Dicinka....ahoj.Ze podarene... 😀 To je všetko z reálneho života 😀 Ja som si gonal nepichala.Ja som mala menopur a pichala som si ho 16 krát pri prvom IVF a 14 krát pri druhom IVF-to podla toho ako som už mala na konci velké folikuly.

dicinka1
6. sep 2008

aha..preco som si potom myslela,ze mas gonal?no nevadi...
ty to tak podarene pises.. 😀

cikyta
autor
6. sep 2008

No neviem prečo si si to myslela,asi sa mi viac hodí 🙂

dicinka1
6. sep 2008

ciky?aj ty si pila vela vody?ako to bolo pocas stimulky?co si robila?co si pila a jedla?mozu sa pit pocas stim. bylinkove cajiky?

cikyta
autor
6. sep 2008

Jedla som a pila kadečo.Len alkohol nie.Vela som pila,aj ked dr.vravel,že viac piť by mali obeznejšie ženy a mne takej vychrtlej stačí max.2L vipiť.Bilinkové čajíky v pohode!A jedla som aj čilli papričky.

dicinka1
6. sep 2008

aha..ja cily nemam...a tabletky dokedy pridu..ta ma porazi....

cikyta
autor
6. sep 2008

tak sa premôž a zhltni čiily-ved ked to prehltneš ako tabletku-nevieš ani že by to malo štípať.Fakt.

dicinka1
6. sep 2008

ale ja cili vobe c nemam..iba v prasku..ked davam do jedal...

cikyta
autor
6. sep 2008

Tak bež do obchodu.Majú sušené medzi koreninami.......(idem do obchodu akurát.kúpim ti?)PA

dicinka1
6. sep 2008

ano..kup mi... 😀 😀 😀 😀 😀 ty ma vies rozosmiat...

dicinka1
6. sep 2008

ciky..uz som kupila

dicinka1
6. sep 2008

ciky..zobrala som jednu..ale nekusala som ju..len som ju prehltla a zapila vodou..staci to? 😅

moncika15
6. sep 2008

ciky a to v lekarni vypitas ako co? myslim ti chily

dicinka1
6. sep 2008

cili..asi v lekarni nepredavaju...to musis objednat z netu...maju to tam...

moncika15
6. sep 2008

ahoj,som niekde citala ze to baby aj v lekarni kupovali

moncika15
6. sep 2008

a na akej stranke ste to objednavali?

reni25
6. sep 2008

Ahojte baby , mozem sa spytat naco je dobre chilli????

dicinka1
6. sep 2008

neviem moja..ale najdes to tu v optimistickych snazilkach..ale neviem na akej stanke..alebo najdi si to cez google...

moncika15
6. sep 2008

no ved prave neviem co si mam zadat do vyhladavaca 😅
idem sa naobedaovat 😝 papa

cikyta
autor
6. sep 2008

Moncika.Ja som nič neobjednávala.klasiské sušené celé čilli papričky som jedla denne tak 2-3 kúsky s mäsom,či zemiakmi.Proste s jedlom spolu a moc som to nerozhrýzla,aby ma to tak neštípalo.Objednávala si to Kuspitka v tabletkách z netu.jej sa opýtajte.Dici,kriste nezapíjaj to s vodou.Daj si to z jedlom! 😲 Reni,čilli je dobré na prekrvenie maternice a aj ostatných vnútorných orgánov.

dicinka1
6. sep 2008

ja som myslela ze zapit vodou treba 😅

dicinka1
6. sep 2008

teraz budem kakat cele cilly... 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

Dici,jedz to s jedlom spolu.

cmuk05
6. sep 2008

ahoj cikyta ako sa citis mas uz nevolnosti?Ja este stale mam a na posledy to bolo 😝 😝 😝

cikyta
autor
6. sep 2008

Ahoj cmuk.3 den mi je ako tak lepšie.Naplo ma len včera večer,ale začala som nasilu piť piť piť a trochu to prešlo.A je mi zle od hladu.Stále som hladná,až mám závrate.Ráno sa môj muž pozera....vedla postele 4 kelímky z jogurtu,čo som musela vnoci zjesť,lebo by som umrela.Neveril,čo dorábam,ale je to silnejšie ako ja.