Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

moncika15
6. sep 2008

😀 😎

dicinka1
6. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
6. sep 2008

fakt sa teraz smejem.... 😵

scarlette
6. sep 2008

dicinka to mas potom dlhy 😉 ja som bola kvoli liecbe 6mesiacov na dipherelline, teraz som dostala prvy menzes a uz som zase na hormonoch a ktomu 10kg navyse 😠 😠 😠 ak mi to nahodou teraz nevyjde idem chudnut, v novembri chcem ist s muzom k moru takze chcem vyzerat trochu lepsie

moncika ze skladat puzzle 😀

moncika15
6. sep 2008

ved aj ja som si smiesna 😀 troxu smiexu nam moze len pomoct 😉

scarlette
6. sep 2008

dicinka 2-3 denne???

dicinka1
6. sep 2008

scarlette...ja tiez planujem kopu veci..ak by sa to nepodarilo..vies si predstavit ako sme na tom teraz financne...tak planujem ist za manzelom do blavy..a najst si pracu tam....aby sme boli spolu...a mozno sa zadari aj tak....moj manzel nema az taky hrozny spg....ale vies ako casto spolu sme?ked sa vracia unaveny po 20-tich dnoch na stavbe?po horucave?

dicinka1
6. sep 2008

hej..tak ciky povedala..ved su to male..tie chilli papricky..pockajte odfotim..a dam do albumiku....ake mam ja... 😉

dicinka1
6. sep 2008

tak kuk do albumiku... 😀 😀 😀 😀

scarlette
6. sep 2008

dicinka tak to verim, tiez to nemate ruzove, my nastastie pracujeme obaja v BA (ja od oktobra uz nepracujem) a tak sme si povedali ze by sme si po tom vsetko riadnu dovcu zasluzili... ak nebude bejby da sa robit este tolko veciiii...

no som zvedava uz idem kuknut album 😉

moncika15
6. sep 2008

dicinka1 , presne to iste je aj u nas ☹ priatel je 2 tyzdne v zahranici, ked kazdy druhy piatok v noci pride jedine po com tuzi je spanok, vacsinou sa ani s ovulkou "nestretne", alebo mam kramy a v pondelok rano sa vracia naspat. takze tak nase snazenie 😒

scarlette
6. sep 2008

dicinka take mam doma na snurke, tak sa premozem a dam dnes hned dve 😢

moncika15
6. sep 2008

ahaaaa tak to sa da kupit aj v potravinax 😵 a nestoji to hory doly
len sa potom budem bat sadnut na wc 😀 dici aj tebe ostalo po tom take teplo? lebo ja som akasi nesvoja 😅 ale uz sa nedrhnem. a ako odporucala ciky ze to mas jest ked nie zapijat?

scarlette
6. sep 2008

inak stiplave s vodou je blba kombinacia, lepsie je vzdy stiplave niecim zajest, hoci aj kuskom chlaba, len neviem ako to spravit s mletym 😅

moncika15
6. sep 2008

podla mna to mlete bolo menej neprijemne ako rozkusat celu papricku 😕

inak sme teraz take "red hot chilly snazilky" 😎

dicinka1
6. sep 2008

moncika..ku jedlu...k zemiakom a tak...ale trosku ju pozuj...ja som za tie chilli..dala asi 13 sk...
ked mas mlete..tak to nejak zamiesaj v potravine co ides papat...

scarltte..ldaj si..daj si....idem teraz od pc..ja este dnes pridem..majte sa moje zlatunke...paaaa a scarlette..kedy mas odber jajok?a kolko ich mas?nevies este?

dicinka1
6. sep 2008

moncika..mne je az teraz divne na zaludku.....bleeeeeeee 😝

dicinka1
6. sep 2008

neze sa otravime..

moncika15
6. sep 2008

aj ja sa poberam. ked som sadala za pc bola som jedna velka grca nervov teraz som vesela a rozosmata aj ked mam mama zahnala na rolu zbierat zemiaky 😒 pa pa vecer 🙂

scarlette
6. sep 2008

dicinka iba v utorok ma caka kontrola tak uvidime ci upravia davky alebo to staci, vcera som mala taky neprijemny tlak pri vajecniku tak sa asi natahoval lebo je tam vela vajok, urcite to bolo kvoli tomu 😀

moncik tak predsa len, ach joooo 🙄

tak ja ficim domkov grilovat, budem na vas mysliet a mozno sa zo zahrady pripojiiiiim ak chytim wifinku svoju 😀
zatial pekny dnik a vecer 😎 😀

cikyta
autor
6. sep 2008

Ahojte dievčence.Ano,bola som jesť a venčiť.............Nebojte,nebude "búrka " na WC z papričiek.tiež som si to myslela a nič.Len samozrejme všetko z mierou!Lebo po čase si na to tak zvyknete-(a to verte!),že bude problém prestať.A raz sa prestať musí-ked príde bábo!Teraz si len spomeniem na papričky a už by som hltala!Musela som ich schovať hlboko do kuch.linky,lebo by som neodolala.A pri jedle to štípe menej,ako pri zapíjaní.Za 15min.pôjdem zase het.Mám film. 🙂

dicinka1
6. sep 2008

na spektrupe davaju dokument o dvojickach!

cikyta
autor
6. sep 2008

Ano dici,mám to pustené a už som inform.aj tehulky s dvojičkami. 🙂

dicinka1
6. sep 2008

je to somarina...myslela som si,ze to bude lepsie.....

cikyta
autor
6. sep 2008

Hm...Tak ja idem.Prosím vás dobite ma,dajte mi po paprčkách!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kukala som kočíky. 😅

dicinka1
6. sep 2008

ciky..to aj ja..a pritom tehu nie som..pozerala som aj postielky...v ikea maju za 1000 sk..ale nezda sa mi dobra...

moncika15
6. sep 2008

a mate v plane kupovat si tehu pas? kamoska si ho vo svtvrtok oobjednala a na druhy den rano jej dosiel 😕

cikyta
autor
6. sep 2008

No neviem,ale postielku si možno kúpim aj z bazáru,len madrac+hniezdo atd.dám nové.A ešte som v bazáry pozerala kočíky z 15tis.na 6tis. a pod.A boli ako nové,tak asi aj kočík takto kúpime.(Nuž,Silvinka si už prekročila limit v liekoch a injekciach.Vyšla nás 80 000sk,tak ten základ:kočík+postielka nebudú úplne nové.Ale nám to nevadí.Dôležitá je ONA) 🙂

moncika15
6. sep 2008

🙂 to je pekne napisane.
ked som bola za priatelom v PL tak sme pobehali vsetky mimi obxody a nasli sme naaaadhernu postielku za 2600sk!!!!!!! nie klasicka tie napixane palice ale plna predna a zadna stena dokonca aj z matracom! drahy ju xcel hned kupit ale som mu zakalzala 😒 tak uz len cakam kym najdem na teste // a hor sa do Poznane 😀

moncika15
6. sep 2008

😀 mne tie papricky tak utkveli v pamati ze na ne stale myslim 😅 dostala som novu nadej 😵