Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

No moncika................človek nikdy nevie,čo pomôže práve jemu..............Ja týmto papričkám verím dosť.

moncika15
6. sep 2008

kolko si ix jedla? ja som si aj teraz spravila horcicovy xleba s cibulkou a posypany cili 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

Myslíš ako dlho?Pár krát pred stimulkou-občas nejaké 2 mesiace a potom počas pichania inj.pravidelne a skoro denne,alebo každý druhý den tak 2-3 kúsky.To som jedla mesiac pravidelne a ked mi vložili embrijko,tak som s tým skončila.(Takže jeden mesiac to jedz a na další uvidíč... 😉 )

moncika15
6. sep 2008

dufam ze budem mat co uvidiet 😨
pocas tehu sa to nema?

cikyta
autor
6. sep 2008

No počas tehu sa nesmú papať ostré veci,žiadne silné korenené atd....tak ale to je len môj názor.A načo by si to už papala ked budeš tehotná? 🙂

moncika15
6. sep 2008

ja len aby som babu neublizila kym nebudem vediet ze som tehu 😝 lebo testy som si uz zakazala 😅

cikyta
autor
6. sep 2008

Jaj.Tak cez menzes to jedz a potom na ten 14 den-či kedy ti vychádza plodnosť už nie.

moncika15
6. sep 2008

vidim ze brusis po inyx temax 😀 vsade narazam na tovje meno 😕

cikyta
autor
6. sep 2008

Ale to sa ti len zdá 😀 😀 😀

dicinka1
6. sep 2008

JA CEM KOCIK NOVY...A MOJ POVEDAL,ZE AJ POSTIELKU...KTO VIE..CI NEBUDE mat moje male mojko nejakeho surodenca.. 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

Keby boli SK,tak aj my,ale bohužial.

dicinka1
6. sep 2008

sk?co to je? mi korunky tiez nemame..ALE kedze sme cakali na babo dlhe-..3 rocky tak si zasluzi nas poklad asi vsetko..chvalabohu..vecicky do 3 mesiacov mam uz nakupene...na zaciatku tehu kupim veci do roka...a uz ked budem v 5-6 mesiaci tak kupium postielku aj kocik..vanicku moj chcel kupit dnes..deges moj..ale som mu povedala,nech sa neopovazi..aby ludia videli..a tak..a este nie som tehu...a take velke veci kupovat..to uz kocik rovno mozem kupit 😀

moncika15
6. sep 2008

dici a co vsetko mas pokupene? len to co mas v albume? ale bo aj viacej? ja mam len par veciciek preradost 🙂

dicinka1
6. sep 2008

to co mam v albume..no mozno o 6 veci viac..neviem moja...ja to mam tiez len tak pre radost..co mi padlo do oka..ja som velmi vyberava...

moncika15
6. sep 2008

ja by som uz aj kupovala ale bojim sa 😔 co ked nahodou nikdy...

dicinka1
6. sep 2008

ale nekecaj..nemozes tak mysliet..ja tiez tak nemyslim...ja verim,ze budem mat mimi..neviem..taku mam predtuchu,ze raz sa dockam..a ak sa teraz nepodari umele..nevadi..trosku si poplacem..a zase bude ok... tie povery su somariny..nekupuj,lebo sa nenarodi,lebo potratis..lebo..je to hlupost!

moncika15
6. sep 2008

ja viem ze su to hluposti ale bojim sa skor toho ze ked si predstavim ze mam v dome mimi veci a nemam ix komu obliect. bude mi z hoho len smutno. ale ja viem ze skor ci neskor sa nam podari 😉

dicinka1
6. sep 2008

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 ano..to je myslenie.... 😉

dicinka1
7. sep 2008

bre ranko..optimistky...ako sa mame?ja tu dnes nebudem..tak vela nepiste... 😉

melisska
7. sep 2008

dnes mam naladu pod psa, to som ale optimistka 😵

moncika15
7. sep 2008

melisska ,ale coze sa stalo? povedz nex ta vieme rozveselit 🙂
dici neboj zapiseme len 5-6 stran 😝

melisska
7. sep 2008

no su to...niejako si s manzelom nerozumieme, neviem co sa stalo ☹

moncika15
7. sep 2008

ale melis to preto ze si precitlivela 😉 vsetko si moc beries. cakate babo tak sa teste 😵

scarlette
7. sep 2008

caute kocky,
prave som dorazila do prace.-..
dicinka tebe pekny dnik kedze tu dnes nebudes
melisska dufam ze nic zle sa nedeje
moncika kolko papriciek si dnes zjedla?
ja este ani jednu zabudla som tak ked pridem vecer domov z prace dam si... vcera som si dala jednu

melisska
7. sep 2008

asi moncika, zda sa mi chladny

scarlette
7. sep 2008

meliska a mozno je len z toho celeho procesu aby ste mali babo unaveny... moj to mal tiez a to sme len na zaciatku

moncika15
7. sep 2008

melis, neboj 😉 aj ja si nekedy pripadas s mojim drahym akokeby cudzia ☹ a pohadame sa uz len koli tomu ze mu dam miesto kecupu horcicu 😅 neboj vsetko bude ok! odkedy sa ti zda byt taky?

scarlete, no puzzle som ani dnes neskladala ale usipala som si hodne tej mletej chilly 🙄 ale este si planujem dnes dat 😉

moncika15
7. sep 2008

scarlette,no to moze byt ono 😕 minuly vykend bol na stv1 film volal sa ze "babatka" bol o parox a zene karieristke ktora sa neskoro smamatala ze by xcela rodinu. 1.par otehotnel na 1x ale babo malo byt xore, 2.par nemohli mat babo a ta baba panikarila ako mi,mreala BT,pocitala plodne dni....... az ked dosli az po umele oplodnenie muz sa zobral a odisiel do hotela lebo nevladzal uz dalej.potom sa vratil a adoptovali si babo
a zili stastne az kym nepomreli 😀

scarlette
7. sep 2008

mocika ten moj sa na mna minule nastval lebo som mu volala... boli sme dohodnuti ze sa stretneme pri aute, sme sli domov z prace, a on meskal 10minut tak som mu sla zavolat,,, a akurat prichadzal so svagrom autom k nasmu tak ma sfukol ci neviem 5 minut pockat, moje oponovanie ze meska 10minut a len som chcela vediet ako to vidi vobec nemalo zmysel a tak sme mali vecer tichu domacnost

moncika15
7. sep 2008

scarlette ,no to su take hovadiny ale vedia pekne nasrat 😠 nieco take riesime aj my 😒 😀 a strasne ma na nom zere ze ked cestuje do PL alebo z PL neda o sebe vediet ci vobec zije 😔 tak nonstop prezvanam,volam,pisem az mi zavola ze co sa rozculujem 😅 zabila by som ho za to! 😠