Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

moncika15
11. sep 2008

ahojte babule 🙂

musim vam povedat zazitky z dnesneho dna...

odrana som behala po mimi obxodox,drogerkax,kvetinarstvax a nakupovala veci na 'plienkou tortu', ktoru sa xystam spravit krsniatku 😵
pofotim a vlozim do albumu 😉 vsetko mam uz len to najhlavnejsie nemam- plienky 😀
samozrejme ze sa nieco naslo aj pre nase zatial nesplodene dieta 😅 nehovorte to mojmu 🤐

po ceste domov za mnou sedel taky roskosny asi 1,5 rocny xlapcek 😵 a stale ma kmasal za vlasy 🙄
no a cuduj sa svete moje nakupy som zavrsila necakanym pohladom na 2 bocianov clapkajucix sa vo Vahu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

scarlette
11. sep 2008

moncika ze by?
to vyzera uuuplne idealne 😀

dicinka1
11. sep 2008

moncika 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
11. sep 2008

🙂 no mohlo by uz z toho nieco byt 😵
uz som dala foto do albumu
potom pridam hotovu tortu 😉 musim este kupit plienky po ceste do prace a zajtra doobeda budem pomaly nervacit 😠
vy s tym niektora nemate skusenosti?

moncika15
11. sep 2008
scarlette
11. sep 2008

ja ziadne a ani to videjko si vpraci nemam moznost kuknut... az vecer doma

dicinka1
11. sep 2008

moncika..ci vole..to je super..tak toto je umenie..to fakt... 😉

moncika15
11. sep 2008

ze? a ja ked tu tortu spravim tak si to babo ozaj zasulzim 😀
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... alebo jednoduhsia

https://www.youtube.com/watch?v=-bKwE9POjnE

😅

dicinka1
11. sep 2008

ciky..pre teba.

.Psie desatoro
# Môj život trvá desať až pätnásť rokov. Každé odlúčenie od teba znamená pre mňa utrpenie. Pomysli na to, než si ma zaobstaráš.
# Daj mi čas porozumieť, čo odo mňa vyžaduješ.
# Pestuj si dôveru vo mňa - tvojou dôverou ja žijem.
# Nikdy sa na mňa dlho nehnevaj a nezatváraj ma za trest. Ty máš svoju prácu, svoju zábavu a svojich priateľov, ja mám len teba.
# Často sa so mnou rozprávaj. Tvojim slovám ja nerozumiem, zato však hlasu, ktorým sa na mňa obraciaš áno.
# Vedz, že nezabudnem nikdy, ako so mnou jednáš.
# Pomysli, skôr ako ma udrieš, že moje čeľuste môžu poľahky rozdrviť kosti tvojej ruky, ale ja ich nikdy nepoužijem.
# Než mi pri práci mrzuto vytkneš neochotu, tvrdohlavosť a lenivosť, skús si uvedomiť, že ma možno trápi nevhodná potrava, možno som bol dlho vystavený na slnku alebo mám už opotrebované srdce.
# Postaraj sa o mňa keď zostarnem - aj ty budeš raz starý.
# Buď so mnou v každej ťažkej chvíli. Nepovedz nikdy: "Nech sa to stane v mojej neprítomnosti" - s tebou bude pre mňa všetko ľahšie.

scarlette
11. sep 2008

no kocky dosla som z obeda, resp. kavicky a uz som zase optimistka 😀

dicinka1
11. sep 2008

scarlette..to sa mi paci..len tak dalej..ja mam istotu,ze sa to podari...neviem to pisat...take divne pocity mam..scarlette..kedy ides na odber?

scarlette
11. sep 2008

dicinka v sobotu rano,,, ale verim ze sa podari mi vajka odobrat, aj ked lekar si nebol isty, vytvoril sa mi miom na krcku takze to bude tazsie ale verim tomu, rano som bola priserne skepticka ze preco prave ja mam tolko prekazok... aj sme sa s muzom bavili ze ak sa nebude darit tak ideme na adopciu

dicinka1
11. sep 2008

tak to budeme rovnako tehulky..jun 2009 to isti moja... 😵

scarlette
11. sep 2008

bodaj by si pravdu mala 😀 potom to mozeme spolu oslavit ked pridem na vychod 😉

dicinka1
11. sep 2008

😵 😵 😵 😵 😵 OK..

dicinka1
11. sep 2008

strasne prdim..moze to byt aj z injekcii? 😅 😕 ci som nieco pojedla?

janula13
11. sep 2008

dici ty si prdosko? 😕 😅 😅 😀 😀 😀 neporadim ti, este nepicham 😀 😀 😀 tak sa vyhovor na injekcie 😀

scarlette
11. sep 2008

dici to je z injekcii aj ja som to mala 😅 😀

cikyta
autor
11. sep 2008

No to bolo pekné Dici-o tých psíkoch. 🙂 Ja som nejako obzvlášť neprdela po injekciách.To skôr môj pes mal vtedy také obdobie.Furt prdel a ten PUCH! 😝

dicinka1
11. sep 2008

aj psiky prdia 😀 to som nevedela... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mna tak nafukuje..neskutocne...a stale ked prdnem tak citim vajecnik..dufam,ze tam nemam cystu..

cikyta
autor
11. sep 2008

Horšie by bolo,keby si cítila vajce! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dici fakt nestresuj.Bolieť to teraz musí.Tak radčej sleduj pekné filmy a nie seba.Fakt je to lepšie.Takže sa nič neboj.

cikyta
autor
11. sep 2008

A okrem toho si už jedno IVF mala,tak by si mala vedieť,že je to OK.A preto je 2 IVF úspešnejšie,lebo sa už tak nesleduješ!Takže:pohov!

dicinka1
11. sep 2008

ok..ciky..ale pri 1 ivf..som take nemala..bolesti,prdy... 😀 😀 😀

to s tym vajcom,bolo super 😀

aduska222
11. sep 2008

Baby poradím. Popri ceste do Malého čepčína sa na leto usadzuje krde+ bocianov. Ja som tam napočítala 15 asi pred mesiacom, len neviem, kedy sa tie potvory sťahujú na juh. 🙂

scarlette
11. sep 2008

ked sme pri tych bocianoch, ja som ich koncom jula napocitalacestou na vychod 29, tak by sa hadam mohlo daco podarit 😀

a potom ich poslem k vam ked nejake stretnem 😉

cikyta
autor
11. sep 2008

Dnes som čítala v Novom čase,že v Saudskej Arábií sa zabilo o el.vedenie v hmle 150 bocianov a boli medzi nimi aj bociany zo Slovenska. 😢

scarlette
11. sep 2008

ciky zo slovenska boli vraj dvaja

cikyta
autor
11. sep 2008

Ano,dvaja mali známku,ale nevylučuje sa,že ich bolo viac!Tak to bolo písané.Neviem.Nebola som tam.Ale verte,že tam chodím bežne,len včera akúrát nie. 😀

cikyta
autor
11. sep 2008

A budme optimistky-Tak nám bábätká donesie iný vták.(Mne osobne napríklad vrana-tá nosí baby) 🙂