Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
19. sep 2008

Ahojte holky.Kúpila som vám srdiečka!A ja som si kúpila papuče,ktoré sú mi malé a šlak ma triafa.Tak bude moja mama dediť. 😒 Meliska,tak máš iný obal na knižke ako ja. 🙂 Janula vela šťastia na pichačkách! 😀 Aduska,dúfam,že nekrvácaš!A možno sa stane nejaký zázrak 😅

aduska222
19. sep 2008

Ahoj Ciky, nie zatiaľ nekrvácam . Len aby to vydržalo !!! 🙂 Ak to nedostanem do nedele, v pondelok testujem

ela304
19. sep 2008

aduska, drzim silno palce a neboj ak by si aj krvacala, pozri na mna 🙂 🙂 🙂 ja som panikarila a je to zatial dobre. 🙂

cikyta
autor
19. sep 2008

Ano,Ela má pravdu.Takže aduska-zázraky sa dejú!A to každý den a vždy niekomu inému!Možno si teraz na rade ty! 😉

aduska222
19. sep 2008

hmm, ela ale ja som mala ten prvý test neg. aj keď doki vravel že to vypadlo podľa sona dobre. Takže ak začnem krvácať, bude to iste neg. Ale zas ma teší, že tá prvá polovica cyklu beží oveľa rýchlejšie ako tá druhá, keď sa čaká na výsledky.

cikyta
autor
19. sep 2008

No tak zatial sa lúčim.....Na jarmoku sme kúpili-teda vraj vyhrali také klučenky a plyšáčiky,tak som ich dala malej čikyte.Zostalo z nich kopec vaty a porozhryzované očká,tak idem upratovať,a niečo už zjesť-zase Ma Silvia trápi hladom a ked sa jej opýtam,čo chce,tak mi povie-blé 😝 nič!

aduska222
19. sep 2008

Uvidíme, možno aj motyka vystrelí. Aj ja už končím tak dobrú noc 🙂

melisska
19. sep 2008

Ciky dakujeme za srdiecka 🙂
eli tak super, blahozelam 😵 Aduska ber si priklad, mas z koho 😎 Dobru nocku 🙂

cikyta
autor
19. sep 2008

Tak dobru nôcku sachtošky! 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dicinka1
19. sep 2008

ajojte..tak mam mierne ohss... ☹

melisska
19. sep 2008

To nevadiiiiiiiiiiiiiiiiii, ale bude ET? Aj ja som mala a este stale mam 😉

dicinka1
19. sep 2008

ano..bude et..v pondelok..ak sa to nezhorsi..dufam,ze nie...ako ,alebo co mam robit,aby som to nemala?

melisska
19. sep 2008

vela pi vody 4l a cikaj 😉

dicinka1
19. sep 2008

ok..aj cikanie sa mi dajak zastavilo... 😕 ale budem piot o dusu..dakujem za radu...

a ina c ako sa mas?a mimi?

melisska
20. sep 2008

Dobre ranko,
dakujem za opytanie, mame sa vyborne, byva mi zle od zaludka, ale to potom prejde 😉 mam plynatost-hlavne v noci 😒 ale aj to sa da vydrzat 😉

dicinka1
20. sep 2008

melisska..to je super..uz zacinaju nevolnsti... 😉

aduska222
20. sep 2008

Ahojte babenky. Tak ja som ms predsa len dostala. Krvné testy neklamali. ☹ No ale pozitívum je že môžem od pondelka stimulovať a tešiť sa na novú nádej. Najbližšie dva týždne budú oeľa veselšie ako posledné dva. - aspoň dúfam 🙂

dicinka1
20. sep 2008

aduska super..ze tam rychlo budes stimulovat...

aduska222
20. sep 2008

hej, aspoň jedno pozitívum. Keď som brala clostil minulý mesiac ( bolo to prvý krát ) tak som si hneď na začiatku vravela, že to nevyjde, lebo prvé IUI vyjde len zriedkavo a kopu babám sa to zadarilo na druhý krát. Tak reku, prvý krát je to len predpremiéra 🙂 🙂 🙂 Ale včera ma tak prepadla myšlienka, čo ak to nevyjde ani na druhý krát, čo potom bude??? To ma dosť vydesilo.

dicinka1
20. sep 2008

aduska..neboj..ked je u vas vsetko ok..tak sa zadari..neboj..a ak nie..mas este uspesnejsie ivf 😵

aduska222
20. sep 2008

Keď sme s mojim začínali o tom debatovať, úplne na začiatku sme si povedali, že si dáme hranicu, pokiaľ až pojdeme. Pre nás je to IUI. Nechcem ísť na ivf, podľa mňa je to príliš moc na organizmus. No teraz mám pocit, že to bude naša jediná možnosť a toho sa desím, bojím sa, že nakoniec nebudem mať nany

melisska
20. sep 2008

Aduska, je to novy zaciatok 😵
Idem varit obed, dnes nam pride poobede robit jeden pan vstavanu skrinu pod schody, tak nech sa dobre napapa 😵

dicinka1
20. sep 2008

kedy sa zacina zahniedovanie po et?s predlzenou kultivaciou 6 dni?

cikyta
autor
20. sep 2008

Ahojte dievčatá.To mi je lúto aduska....ale na druhý pokus ti držím palčeky,nech to výjde,lebo úspech spočíva hlavne v tom,že vieš do čoho ideš a už si pokojnejšia ako prvý krát. 🙂 Dicinka,už som ti raz vravela,že zahniezdovanie má každý inak-preto máme aj rozdielne velkosti na UTZ a menštr.dátumu.Ale podla môjho názoru a toho,prečo mi dr.vravel prvý den polihovať je to hlavne na 1 den.Aj ked žena otehotnie prirodzenou cestou,tak ked sa jej oplodní vajíčko a putuje do maternice,tak to trvá zhruba 6 dní,kým tam dorazí a začne sa zahniezdovať v maternici. 😕 Meliska ahoj.U nás varí dnes muž,aj ked máme tichú domácnosť.Ráno sme sa pohádali a asi hodinu som plakala.Pekný dník aspon tebe moja.Opatruj si bábätko. 😉

dicinka1
20. sep 2008

ja viem moja zlata cikytka...ja len tak orientacne...vies... 😵

dicinka1
20. sep 2008

tak mi drzte palceky v pondelok..asi tu uz nebudem od zajtra..az do utorka..polezim si po et u nasich..nebudem sa trepat po vlakoch,ci busoch..tak sa tu majte moje..zatial papaaaaaaaaa

aduska222
21. sep 2008

drž sa dicinka

cikyta
autor
21. sep 2008

Dicinka.Držím ti palčeky a poriadne si po ET poležkaj a spinkaj.Od pondelku si tehulka,vieš to?Velmi ti to želám a aj sa tak stane!Uvidíš 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 No a pre istotu:T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲 T 😲

melisska
21. sep 2008

Ciky to je neprijemne, hlavne teraz hadky, viesco, ale ty sa nemozes trapit, musis mylsiet na babetko, ked on nemysli 😒 ja viem, ze sa to lahko pise, aj ja mavam take problemy, ale teraz uz nie sme sameeeeeeeeeeee, a musime sa starat o nase babulka, im hlavne teraz ziaden stre neprospieva 🙂 Uvidis ze zachvilu aj uvas bude svietit slniecko 😵 moj sa na mna zlosti, ze mam velmi vela prevolane ked som doma, povedal mi, ze ked sa zmensia vajecniky pojdem do roboty 😉 ved mi sme optimistky dofrsa a nie placky, usmievaj sa a kasli ne neho 😉

Dici silne drzim palceky a budem na teba mysliet 😉 🙂

melisska
21. sep 2008

Aj va ste skupe dnes na slovo???? 😀