Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
1. okt 2008

nelia..dakujem ti z celeho srdiecka..cmuky 🤐

dicinka1
1. okt 2008

xt1na..ja som sa snazila 3 a pol roka o babo..ale pomohlo iba umele oplodnenie..teda dufam,este to nemam oficialne..

babullka1
1. okt 2008

Ahojte kocky,mohla by som sa vas opytat na jednu vec,dnes ked som menila gynekologa,tak ma objednal na prehliadku prave v ten den kedy by som mala mat mrchu,aj ked by som bolo v siedmom nebi keby nedosla🙂,len ma zaujma ci uz v den ocakavanej mrchy moze zistit ze som/niesom tehu.dakujem velmi

dicinka1
1. okt 2008

podla sliznice ano..ale na sone asi este nebude nic vidiet..jedine z krvi..to je moj nazor..no neviem

babullka1
1. okt 2008

Dicinka:a tam je aka sanca ze to odhadne spravne ?a co sa tyka te krvy,nebolo by to skoro?

dicinka1
1. okt 2008

na krvi je 100 percentna istotu...no o sone neviem....porad sa s nejakou tehulkou odtial 😉

babullka1
1. okt 2008

Dici:a 100% istota aj len v den mrchy?

moncika15
1. okt 2008

cozeee?! 😕 😕 😕
som sa cely den tesila ze ked pridem z roboty a sadnem s Optimistkam precitam si ze Dici mala dalsi pozityvny testik, alebo nieco take a miesto tohho sa docitam o meliske 😢
xuderka ☹ musi to zle znasat. prajem vela sil a nex sa z toho ryxlo dostane..


inak ahojte 😔

dicinka1
2. okt 2008

bre ranko optimistycke snazilky a tehulky..ja si dnes budem robit testik..nebojajte..ale ja sa bojim,pre mna je to take ako rozhodujuce..bud tam budu uz silne // dve palice..alebo jenda... ☹ 😵

xt1na
2. okt 2008

Dicinka1
Dobre rano. Mne akurat vcera doktor povedal, ze musime skusat pol roka a ak nie, tak potom uz
len umele oplodnenie. Cakala som babo, ale zial som on prisla v 3 tyzdni, bolo to v juni, takze teraz
to skusame znova. Uz si si urobila dnes ten test?

dicinka1
2. okt 2008

dalsi pozitivny testiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😵

xt1na
2. okt 2008

Super, gratulujem. Tesim sa s tebou! 🙂

dicinka1
2. okt 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeem..cakala som silnejsi...sice je to s citlivostou 20..tamte boli citlivost 10

xt1na
2. okt 2008

Toto bolo tvoje prve umele oplodnenie?

cikyta
autor
2. okt 2008

Ahojte.Takže z genetiky mám zlé výsledky 😢 Mám vysoké riziko na trombozu a opchatie ciev.Zatial sa musím modliť,nech mi krvná zrazenina neupchá placentové cievky.Zajtra sa musím objednať na hematologii a rýchlo začať z injekciami.Tie injekcie som si mala začať pichať už 10 týždnov pred IVF.Vedela som,že tie moje krčové žily a tie krudky v nich sú neni v poriadku!Vedela!Nikto to nebral vážne! 😢 (Už mám album)

dicinka1
2. okt 2008

CIKY..SONO AJ PYZAMKO JE SUPER...TA GENETIKA MA MRZI..ALE SNAD TO NEBUDE AZ TAKE ZLE..

cikyta
autor
2. okt 2008

Zajtra budem mudrejšia,ak sa budem objednávať na hematologiu.Viem,že budem na inj.len neviem,či si to budem sama pichať,či ako to bude.Myslím,že do žily priamo.Ale uvidíme.Zatial musím vela piť-to je všetko čo môžem robiť.BA!Ešte modliť. 😔

dicinka1
2. okt 2008

jasne ciky..terba sa vela modlit..a uprimne..nie z povinnosti 😉

misik1
2. okt 2008

cikyta, nepicha sa praimo do zily,ale pod kozu na ramene..to zvladnes

xt1na
2. okt 2008

Ahoj cikyta,
mzri ma to, budem ti drzat palceky, nech to dobre dopadne

lusina
2. okt 2008

Dici, gratulujem. super správa... 🙂
Ciky, to sono je náádherné, pekná fotečka.
gratulujem vám baby... 🙂

dicinka1
2. okt 2008

dakujeeeeeeeeem 😉

cikyta
autor
2. okt 2008

misik,na ramene?To bude dobré.Lebo do žily by to bol horor-každý den...ved to by nešlo. 😒 Idem piť,majte sa 🙂

misik1
2. okt 2008

noooo su take stiplave, ale da sa, pichaju sa pacientom pred operaciami

lusina
2. okt 2008

ozik, baby, ja som Vám sem tak vpadla, ani som sa nespýtala, či môžem medzi Vás.takže, možem? 😀

dicinka1
2. okt 2008

lusina..jasne..vitaj medzi nami snazilkami a tehulkami... 😉

cikyta
autor
2. okt 2008

Ozaj Misik,to sa každý den pichá raz a pichám si to sama,že?

misik1
2. okt 2008

to presne neviem, len viem co sa picha pri zvysenej zrazanlivosti krvi ako byvala sestricka 🙂 je to individualne a ci sama, tak ak si zvladla stimulacne injekcie, tak asi budes moct sama...

cikyta
autor
2. okt 2008

Fu................Dakujem Misik.Len neviem zastaviť slzy.Som trúba..........Idem si vybiť zlosť na riadoch.

misik1
2. okt 2008

chod......a potom este vonku na prechadzku....ja urobim to iste......