Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
8. okt 2008

Akurát mi doktor odpísal!To je rýchlosť. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
8. okt 2008

a co ti odpisal? 😕

lusina
8. okt 2008

Ahoj Dici,
ako sa máš? 😉

cikyta
autor
8. okt 2008

No že 3 dni mám dávať 2+1, potom 3dni 1+1 a potom 3 dni 1+0 a potom už nič.

drobec.z
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusina
8. okt 2008

AHojte snažilky,
kde ste všetky? 😉

aduska222
8. okt 2008

ahojte

čo nové? Teda baby mne sa to čakanie tak hroooooooozne vlečie 🙂

dicinka1
8. okt 2008

aduska..ty mas uz aj knizky pre mimi?to si si kupila?a taho medvedika?je zlaty...ja by som s nim spala...namiesto manzela,ked nie je teraz doma... 😀

lusina
10. okt 2008

ahojte snažilky,
kdeže ste??? 😕
hádam, nenecháme tuto temičku zapadnúť prachom. 😀
čo máte nové a ako sa máte?

kikina666
10. okt 2008

ahoj lusina ... v inej temicke "stimulka od oktobra 2008"

lusina
10. okt 2008

Ahoj kiki,
jááj, tak ja do tej témičky nechodím 😒
ja zostanem tu a budem na váa čakať 😉

kikina666
10. okt 2008

ok tak papa

cikyta
autor
10. okt 2008

Optimistické snažilky sa vytratili.............................................................................. 😨

lusina
10. okt 2008

ahoj Ciky,
tiež to tak nejako vidím, že by si už všetky tehulkovali 🙂 ........a ja som tu zostala sama? ☹

dicinka1
10. okt 2008

ja uz snažilka nie som..ale sem-tam nakuknem...ved to je moja rodna tema..nie?

lusina
10. okt 2008

Ahoj Dici,
ako sa máš? ako sa ti tehulkuje? máš nejaké príznaky? 🙂

dicinka1
10. okt 2008

nie..stale nijake priznaky...som sklamana..lebo som sa tesila na bluvkanie...tehulkuje sa mi inac fajn..vcera som si umyvala okna...dnes povesala zaclony..a som pripravena na zimu..nabuduci tyzden idem na 1 sono..a budem mat aj fotocku..jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

pahu
10. okt 2008

Dicinka, dávaj si na seba pozooooor 😀

labus
10. okt 2008

Dicinka gratulujem a vela oddychuj a neteš sa ono to bluvkanie ešte može príst 🙂

pahu
10. okt 2008

Pekný večer a aj víkendík Vám prajem 😀

dicinka1
10. okt 2008

PAHU dakujem ti..cmuk.mas mrazacikov?

labus..dakujeeeeeeem

aduska222
10. okt 2008

ahojte, veru pozerám že tu včera nik nebol. Ani ja nie, nejak som nestíhala. Dici keby sa aj mne ak chcelo vrhnúť na okná. No my prerábame byt takže ma to neminie. 🙂

cikyta
autor
10. okt 2008

Ahojte.Akurát som si kúpila v tescu fit loptu masážnu a uvidíme či mi to na ten zadok pomôže.Už ani nedostupnem na nohu ako ma tam pichá stále.Tak idem cvičiť(drahý ju už hodinu fúka) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduska222
10. okt 2008

heheheh

ciky už som po nich pokukovala, ale som si nakoniec povedala, že si kúpim takú loptu, keď sa mi tehu potvrdí. Tak len pekne cvič, potom poradíš nejaké tie cviky 😀

cikyta
autor
10. okt 2008

Tá lopta má také ostne,tak je dobrá aj na celulitídu.Tehulky sa môžu na nej len pohupovať,nie skákať.Aj ked muž mi tvrdil,že sa môžem pohupovať aj na nom...budem to mať to isté ako na fit lopte,ked teraz pribral. 😀

dicinka1
11. okt 2008

cikytka..ty si taka zlata..ty ked daco tresnes,tak to stoji za to 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
11. okt 2008

Dicinka,to je len životná realita 😅

dicinka1
11. okt 2008

ved hej...ale ty to pises tak smiesne... 😵 😀

cikyta
autor
11. okt 2008

Jáj ty...Akurát som zistila,že mám modriny po bruchu z injekcii-sakra!Hádam nebude mať na brušku fliačiky aj Silvia,lebo sa to tak hovorí,kde má matka bolačku,tam sa urobí bábätku fliačik... 😕

cikyta
autor
11. okt 2008

Aj mama mi to vravela,len som sa jej zabudla spýtať,prečo mám potom medzi nôžkami taký materský fliačik.Chápeš?Akurát tam!A to bohu prisahám,že je tak!!! 🙂 😀