Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

lusina
11. okt 2008

Ahojte babule, tehulky Ciky a Dici,
baby, chcem sa opýtať, kedže už ste tehu, kedy vás začali bolieť prsia ,v ktorom týždni, ja viem, že je to individuálne, ale aj tak.
Dici, ty si písala, že nemáš žiadne príznaky, bud rada a užívaj si 🙂

cikyta
autor
11. okt 2008

Ahoj Lusina.No mne dr.vravel už v den výberu vajok,že ma môžu už bolieť prsia,ale neboleli.Mna teda nie.Neviem to isto,ale asi tak ked bol ET,alebo den po nom.Tak nejak to bolo.A teraz je to tak,že bolia každá ráno a potom už cez den nie.Ale narástli mi na dvojnásobok!

dicinka1
11. okt 2008

lusina,mna prsia vobec nebolia,ani ich nemam naliate..neviem cim to je..asi som ina 😀

aduska222
11. okt 2008

ahoj dicinka
veru som neodolala a nakúpila som kopu blbostí. To ale bolo pred viac ako dvoma rokmi, keď som netušila, že budem mať pb. No čo, aj hračky musia byť trpezlivé. Inak ten mcko uško je roztomilý, ale moj drahý ho moc rád nemá, hovorí tomu že obluda.

cikyta
autor
11. okt 2008

Ahoj Aduska.No čo sa týka nášho bambína,tak to naše nebude mať vela hračiek.sú na to 3 dôvody.............1.že hlavnú plyšovú hračku má našu čikytu-moju prvorodenú chlpatú štvornohú obludku.....2.čikyta bere deťom všetky hračky z ruky a trhá!.......3.v našom bytíku treba šetriť miestom.Zatial nebude mať kde detskú izbyčku.až neskôr. 🙂

aduska222
11. okt 2008

No ciky ani ja si neplánujem náš pidi bytík zapratať hračkami, alle aspoň som si urobila radosť a knižky sa zídu. 🙂

cikyta
autor
11. okt 2008

Knižky áno!To je dobrá vec!Vela detičky naučia!Tie schvalujem! 😀

moncika15
12. okt 2008

ahojte

baby ja som sa zasa neubranila a nakupila dalsie sabraxy pre mimi 😅
boli sme pozriet svagrinku, uz ma len 2 tyzdne do porodu. ale myslela ze porodi uz dnes tak ju mala tlacila
draheho mam doma, od piatku a mozno ostane aj cely tyzden 😵 . piatok sme cely den vybavovali papierovacky okolo auta. kupili sme si novu fabiu. v pondelok si ideme pre nu 🙂

dobru nocku 😔

aduska222
12. okt 2008

jeeeeeej monicka, máš v albume rozkošné vecičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

melisska
12. okt 2008

nehnevajte sa ze vam kus pokazim naladu,dietatko bolo v poriadku, idem na komplexné hematologické vysetrenie, ale az po prvej mrche, som velmi nestastna, neznasam svojho muza, nmam vobec chut ist do prace a vobec sa mi nechce ucit, ved sprosta ucka povedala aj detom ze cakam babetko, kazdy sa ma vypytuje ako sa mam:( nerada chodim medzi ludi som neststna a nahnevana sama na seba a deti uz nechcem , ja sa uz bojim aj otehotniet a nie este aby sa i zase nieco stalo, nebavi ma nic muz spava v obyvacek a rozmy slam, ci by som nemala od neho odist, proste som na dne,moje dietatko mi nikoto nevrati a ja uz nemam sil bojovat.

aduska222
12. okt 2008

bože meliška, vieš, že som si kvôli tebe poplakala ? Ale aj to treba aby sa človeku uľavilo. Aj keď som nezažila to čo ty, ver že si viem predstaviť, že ti je veľmu smutno a cítiš sa zle. Ja mám depky pravidelne. Ale pamataj, život ide ďalej. Treba si oddýchnuť, zabudnúť, odpustiť a ísť ďalej. Prajem ti aby si čoskoro načerpala nové sily a aby sa ti darilo. A kvôli nešťastiu čo si zažila nepochovávaj manželstvo - veď v dobrom aj v zlom, nie ? A toto je tá horšia doba. Tiež si spomeň na starú múdrosť - raz si hore, raz si dole, tak šup šup hore.

aduska222
13. okt 2008

halo, kde ste kto?

ciky kde sú vírusíky? Ja by som ich pár potrebovala. Rozhodla som sa skúsiť zajtra domáci test 🙂 🙂 🙂

scarlette
13. okt 2008

meliska neviem si ani predstavit aka musi byt vasa bolest, dufam ze to nikdy nezazijem ak sa mi niekedy podari otehotniet,
avsak s manzelom ste spravili vela pre to aby si otehotnela, sama viem ze pokusanie sa o dieta je narocne a kedze ste sa dostali tak daleko, tak to vas vztah stmelilo avsak nasledovna strata by to nemala ohrozit, myslim ze manzel sa pokusa byt tvojou oporou ale aj on citi bolest zo straty tak ho od seba neodhanaj... skuste to zvladnut spolu a nie kazdy sam, ako pise aduska slubili ste si ze v "dobrom aj zlom"
je to iste velka rana a skuska avsak treba ju zvladnut a kracat dalej

scarlette
13. okt 2008

aduska ja som tu ale len tak napolovicu,,, davam sa do kopy lebo zajtra idem na prijem do nemocnice 😅 sa dokonca aj tesim lebo si oddychnem

cikyta
autor
13. okt 2008

Ahojte!Prv než odídem na PANELAK,tak pre vás a Adusku:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT Prsk! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aduska222
13. okt 2008

Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

aduska222
13. okt 2008

scarlet, tak sa zlatíčko držkaj a veľa odvahy.
A všetkým optimistkám prajem dobrú noc 🙂

cikyta
autor
13. okt 2008

Aduska,ráno kukám tvoj albumík!

aduska222
13. okt 2008

ak to bude pozitívne, tak to tam dám aj keby som mala prísť neskoro do roboty 😀 😀 😀

scarlette
13. okt 2008

aduska dikes a dufam ze budem citat len same pozitivne spravicky 😉

cikyta
autor
14. okt 2008

Scarletka,až teraz to tu riadne čítam.Prečo si išla dnes do nemocky?Nech to dobre dopadne.Idem čítať spätne-možno sa dopátram k odpovedi. 🙂 Aduska!Ty ma nehnevaj.Kde je testík?Ty ty ty

cikyta
autor
14. okt 2008

Aha,ved už viem Scarletka!Tak sa drž a rýchlo "vykurýruj"!!!!!!! 😉

scarlette
14. okt 2008

caute babule, tak sa hlasim z postele 🙂
ciky posnazim sa 😀
aduska cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame 😎

dicinka1
14. okt 2008

meliska..sme z tebou..drz sa..cmuky

moncika15
14. okt 2008

ahojte babule 🙂
ja som taka naxcipana 🙄 cely den len prekyxam a navyse na mna aj kramy lezu 😔

inak kuknite album 😉

moncika15
14. okt 2008

meliska tak nehovor 😔 aj ja sa tak niekedy citim ale je to len naval emocii. neboj ono to preboli...aj ty raz budes stastna 😉

aduska222
14. okt 2008

Ahojte babenky
Tak ten test bol negatívny. Potom som letela do roboty a zastavila som sa o piatej. O šiestej som si konečne sadla, lebo aj doma kopu roboty. No a teraz mi hlavou behá otázka " prečo ?" Nechápem to a neviem čo ďalej.

cikyta
autor
14. okt 2008

Moncika-ale už aj do postele!Tá torta je senzačná-ach jaj. 🙂 Aduska 😔 😢

moncika15
14. okt 2008

ciky dakujem 🙂

cikyta
autor
15. okt 2008

Dicinka........................už sa nám to kráti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........................Už len raz sa vyspíme a.............. 😅