Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
5. dec 2008

dakujem vam a posielam pusinky na dobru noc 🤐 🤐 🤐 😵

cikyta
autor
5. dec 2008

Janula,my už nejaké riešenie vymyslíme.Aj ked vlastne na čo????????????
Ved to budú Jakubkovia ako vyšití a Silvia ako uliata! 🙂

dicinka1
5. dec 2008

tak trubky moje bru nocku 😉 zajtra sa ozvite..neze nechate optim. snazilky bokom..jasne..lubkam vas..cmuk..papa zajtra

cikyta
autor
5. dec 2008

Aj ja zdvíham kotvy.
Dobrú nôcku.
(ozaj Janula,ešte blinkáš?)

cikyta
autor
5. dec 2008

Pa všetkým.Aj tebe Dicinka.Aj ja ťa lubim!

melisska
6. dec 2008

No musím to napísať aj vám, lebo mne mikuláš pošepkal, že už u vás bol 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
6. dec 2008

bre ranko....krasneho mikulaaaaaaaaaaaaaasa 😉

cikyta
autor
6. dec 2008

Ahojte.U mna bol včera večer a doniesol krásnu kabelku.povedal:"Vyber si,čo chceš,lebo som nemal čas nič kúpiť.A tak som si vybrala v obchode kabelku!"Mikuláš len prevrátil oči a zašomral:"No keby som bol vedel,posnažím sa stihnuť kupiť tu čokoládu.Takto ma to višlo o dosť drahšie 😅 😅 😅 "
No a dnes ráno strčil mužovi do topánky varechu a špeci ponožky.Zopár párov takých fajnových.
A čikyta dostala tiež tyčinky pre psíkov na chrumkanie.
(Sranda bola,že som už nemala druhý pekný mikulášsky obal a tak som to čikyne strčila do sáčku z velkej noci balíčka.Ved si to nikto nevšimne......Ale drahý dostal záchvat smiechu hned ako to zbadal,vraj tie vajíčka sú na tom najkrajšie.) 😀

dicinka1
6. dec 2008

cikytka...krasne si to napisala 😀 😵 😵 😵

melisska
7. dec 2008

😀
u mna bol aj v piatok aj v sobotu 😉 a v sobotu mi doniesol zlatu svinku pre stastie 😉

dicinka1
7. dec 2008

mne miky nedoniesol nic...ci hej..taky maly dezert po svokre poslal...🙂

melisska
7. dec 2008

ako to 😕 asi sa nanho nahnemvam 😠 😀

dicinka1
7. dec 2008

ved aj ja sa na neho hnevam 😠 asi som nebola poslusna ☹ 😀

cikyta
autor
8. dec 2008

Dicinka,mám také pižamko,čo sa ti páčilo aj v modrom.Tu v MT ich majú.Za 220 sk.(kuk album)
A ešte mám strašne hamblivú babu v brušku,ktorá sa vrtí,ale nôžky od seba nechce moc odlepiť,tak na 90% máme SILVINKU! 😀

moncika15
8. dec 2008

jej ciky tak predsa babulka 😵 gratulujem
baby tak vam zavidim 😔 my sme uz boli na 100precent presvedceny ze cakame male. meskali mi 4 dni a v nedelu rano sko skoro umrela od bolesti ked prisli kramy... zase nic 😔

cikyta
autor
8. dec 2008

Moncika,aj test ti ukázal //?
Je mi to tak lúto ☹

melisska
8. dec 2008

Ciky tak predsa dievcatko 🤐 😉
Moncika ☹ je to hnusne take sklamania, vsetky babulky si zasluzia dietatko, hlavne tie co sa tak trapia, aby ho mali 😔 je mi to velmi luto

moncika15
8. dec 2008

nie nerobila som si test lebo sme boli v PL ale mam pocit ze nejaky dvovod na meskanie mohol byt 😔
no co ideme dalej...

zameriavam sa na svadobne pripravy. vy ste si same vyrabali perka alebo ste ix kupovali hotove?

cikyta
autor
8. dec 2008

No s pierkami neviem,ale čo mám kamošku v kvetinárstve,tá pletie každu sobotu pierka z kvietkov aké si povie zákazníčka.

moncika15
8. dec 2008

ja sa xystam robit pre svadobcanov vlastnorucne a zenixovi,druzbovi a mojmu otcovi dam spravit profesionalom...
mate albumy na mojasvadba? 🙂

cikyta
autor
8. dec 2008

Ja nemám Monika.Ja som slobodná mamička 😀

orsulka
8. dec 2008

ciky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
8. dec 2008

No,čo je pravda,nieje hriech. 😉

orsulka
8. dec 2008

je niečo na tebe babula...vždy ma dokážeš rozosmiať!!! 😀 😀 inak gratulacia k Silvinke....či Sisi????? 😀

cikyta
autor
8. dec 2008

Dakujem Orsulka.
Bude to Silvinka,aj ked najnovšie ju oslovujeme "lazníčka".To môj muž sa stále pýtal,čo tam máme? Chasníka,či lazníčku?No a je to lazníčka.Netuším,kde to nabral puk môj. 😀

orsulka
8. dec 2008

no dievča krv a mlieko!!!!!!! zdrava.....ako prava laznička!!!! hihihihihih....to vieš, tie ženske všetko zvládli lavou zadnou......a tá vaša bude asi taka ista...bojovnička veliká!!!!! 😉

cikyta
autor
8. dec 2008

Jáj ták.
No-"lavou zadnou"asi velmi nie,lebo dnes za toho pána nechcela rozkročiť nožičky.Ručičky aj ustočká pracovali,ale nôžky držala spolu.Doktor do nej pichal a ona ich len trošku pohla a nemala záujem sa rozkročovať.Takže to nezvládla lavou zadnou.Kukli sme zospodu na riťku a tie dva cesnačiky nám ukázali,že im tam žiadne gulky nevisia.Takže preto na 90% baba-aj ked ešte bez kávového zrna.

janula13
8. dec 2008

jezisi Ciky, kde ty na tie popisy chodis, ze kavove zrno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty fakt napis knihu, to by slo na dracku 😀

moncika15
8. dec 2008

😀 😀 😀 tak som sa davno nenasmiala

orsulka
8. dec 2008

😀 😀 ja som to vravela hned......že ta baba jedna cikytkovská ma dar od boha .-)))))