Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

lusina
8. dec 2008

že kávove zrno, to je fakt dobre. 😀 dobre sa na tom bavím. 😀
mníška bez kávového zrna. hahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
8. dec 2008

no a ten optimizmus a radost zo zivota jej priniesol vytuzene babatko a dokonca aj pohlavie ake si priala 😀

orsulka
8. dec 2008

a jej...teraz som si všimla, že ona vlastnw založila aj túto tému 🙂 😀 😀 😀

moncika15
8. dec 2008

ake ody na cikytku tu piseme 😀 ak bude silvinka taka ako jej maminka tak si ju zajednavam pre svojho syna 😉

cikyta
autor
8. dec 2008

Bože baby,až som ofialovela,ako sa hambím,čo to tu čítam.Vy ste opice fakt!Držte sa tu a budeme mať všetky všetučké svoje bábatenka.Tomu verte!
No idem papať čosi.Drahý mi niečo ukuchtil... 🙂
A neutekajte daleko z tejto témy,nech už sa deje čokolvek... 😉

cikyta
autor
8. dec 2008

Ozaj,to kávové zrno vraj volajú aj .... Velbloudí prst. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To mi poradil drahý teraz.

moncika15
8. dec 2008

😕 tak to som teda nepocula 😀 "kavove zrnko" je vraj poloodborny nazov aj u dr a ten druhy vyraz pouzivaju asi turecky doktori 😀 😅

cikyta
autor
8. dec 2008

Ten velbloudí prs je zo Scary movie. (Ked sa išli biť tie charlieho anjeli,tak si jedna z nich povytiahla tak tepláky,že mala velblodí prst 😀 )

moncika15
8. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
8. dec 2008

ciky..mas ip 😉

orsulka
9. dec 2008

dobre ranko...oprimistky...... 😀 😀 😀

cikyta
autor
9. dec 2008

Dobre ránko....... 😀
(Idem si upratať,lebo na obed mám poradnu a to ešte neviem ani čo mám variť.Tak si porobkám,vybavím a prídem 😉 )

scarlette
9. dec 2008

dobre ranko babulky 🙂

dicinka1
9. dec 2008

bre ranko?ci bri den? 😀

moncika15
9. dec 2008

ahojte 😀
kde ste vsetky?
pomalicky sa tu trapim s pierkami na flase a s kornutkami na ryzu 🙂 potom kuknite album na mojasvadba. len z neznamyx pricin nejde fotak tak ked vlozim ozvem sa 😉

moncika15
9. dec 2008

mozte kuk album 🙂

dicinka1
9. dec 2008

sak daj adresu na fotky..ja ta nemozem najst... 😕 😅

melisska
9. dec 2008

No moncika klobuk dole 😕 vy to mate riadne premyslene a bude to nadherna svadba 😉 vsetko sa mi paci 😵

moncika15
9. dec 2008

🙂 veru mam vsetko prespekulovane do detajliku... dufam ze vsetko klapne 😵

melisska
9. dec 2008

Ak neujdeš spred oltara tak urcite vsetko klapne 😉 😀 😀 😀 nevesta na uteku 😉

moncika15
9. dec 2008

toho sa aj ja bojim obcas 😅

vy ste vydate?

dicinka1
10. dec 2008

ja som vydata...raz v kostole a raz na urade..za toho isteho..ale na urade sme sa brali tajne..ja som mala akurat 18 a on 20 rockov.... 😵 😵 😵

moncika,,,,musim ta pochvalit...mas bomba vkus..naozaj...a satky su kde?chcem vidiet svadobne satky 😉

moncika15
10. dec 2008

no tak ked tu budes daj vediat a ja pridam do albumu 😉 a hned zmazem bo zatial tajomstvo 😎

dakujem za poxvalu vkusu 🙂
a t vas potom zosobasili aj v kostole ked uz ste mali urad? som citala ze sa to neda. jedine opacne. po akej dlhej dobe ste sa bral v kostole?

dicinka1
10. dec 2008

som tu moncika

....hej zosobasili nas..len bol problem z priezviskom..lebo som si ponechala svoje a potom som chcela jeho...tak sme museli zaplatit kolok....a dat to na nejaky sud,ci mi to vobec schvalia..musela som tam uviest nejake vazne dovody,preco som si nezmenila priezvisko 😀

moncika15
10. dec 2008

a ake si uviedla? 😕 kokso to je jak v telenovele 😀
no tak pridavam kukni a napis ci si videla 😉

dicinka1
10. dec 2008

pockaj..az teraz sa idem kuknut..prepac zabudla som sa mrknut.. 😉

dicinka1
10. dec 2008

poncika..daj este raz prosim ta..lebo neviem kde mam mrknut..tam do albumu moja svadba?

moncika15
10. dec 2008

ee na konika 🙂