Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

scarlette
25. dec 2008

ahoj Lucka, mozne to je, aj slaba ciarka znamena tehu, kedze mas cyklus relativne pravidelny nepochybovala by som... ale kludne pockaj do nedele alebo v pondelok k tomu lekarovi...

lucka33
25. dec 2008

ďakujem scarlette 🙂 aj tak si budem istá, až keď mi to potvrdí doktor... len to večné čakanie... tých pár dní bude asi dosť dlhých 😖

scarlette
25. dec 2008

lucka ja to cakanie poznam takze ta plne chapem... len ja cakam dlhsie uz od 11.12

lucka33
25. dec 2008

to si ešte nebola u lekára?

alex
25. dec 2008

ahoj scar, čítala som, že testík si mala negat. ale ak nie je ešte mrcha, tak nič nie je stratené. Dúfam, že
krvička ti potvrdí, že si tehu.

scarlette
26. dec 2008

lucka ja som po umelom a 11teho mi transferovali jedno embrijko, krvicku mam v pondelok tak sa uvidi,
alex ja sa tiez spolieham na krv, vsak dnes v noci ma tak boleli prsia ze pri kazdom otoceni v posteli som bola hore

lucka33
26. dec 2008

scarlette tak to ti držím veľmi veľmi palce, aby to vyšlo!!! Ja chcem ísť tiež v pondelok k doktorovi, uvidím, čo mi povie, čo a či bude vidieť... Som zvedavá, ale zároveň mám aj malé obavy... Veď to určite poznáš 😉 Tak nech nám to vyjde 😉

dicinka1
27. dec 2008

scarlete..silno drzim palceky..

melisska
27. dec 2008

lucka, tak este testni, kazde dva dni by mala ciarka trosku silniet 😉 a ja ti silne drzim palceky 🙂

lopezka
27. dec 2008

ahojte 😀

lucka33
27. dec 2008

melisska - ďakujem 🙂 Testnem zajtra ráno a uvidím 😉

melisska
27. dec 2008

Držim palce 😉

ahoj lopezka 😉

lucka33
27. dec 2008

tak nevydržala som do rána a testla som... Bola tam druhá čiarka, už je silnejšia, aj keď ešte stále nie je taká ako tá testovacia 🙂 V pondelok idem k lekárovi, dúfam, že nebude mať dovolenku 🙂

lopezka
27. dec 2008

tusim kazdy sviatkuje a odpovedi moc nepribuda 😠 alebo sa tu veselo hromadne snazilkuje 😀
ale jasne, do toho 😉

moncika15
30. dec 2008

veseleho silvestra a stastny novy rok 🙂

melisska
1. jan 2009

Šťastný Nový rok 2009 a pusinky vsetkym 😉 😵 😵 😵 😵

Lucka tak už je to jasne, urcite to vyslo 😵

dicinka1
1. jan 2009

aj vammmmmmm,aj vam.. a nech ten rok 2009 bude lepsi,ako tie predosle... 😉

lucka33
2. jan 2009

šťastný nový rok vám prajem, hlavne veľa úspechov v snažilkovaní 🙂
ja som bola u dr.ale ešte bolo príliš skoro, nič nevidel, len čiernu bodku - čo povedal, že môže byť vačok ale aj možná ms 😒 a sliznica je vysoká. Tak ma objednal o 2týždne, tak dúfam, že už bude aj niečo vidno... Ani sa z toho tešiť neviem, pokiaľ mi to dr. nepotvrdí 😖

dicinka1
3. jan 2009

davam temu vyssie 😀 ...no kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

moncika15
4. jan 2009

ahojte ste tu?
zase vas potrebujem 😔

dicinka1
4. jan 2009

ja som tu moja...co potrebujes? 😕

scarlette
4. jan 2009

ahoj moncika,
co sa stalo?

dicinka1
5. jan 2009

co sa staloooooooooooo?halooooooooo

moncika15
5. jan 2009

ahojte, zas som zadepkovana,prisla mrska a navyse otehotnela babenkas ktorou si pisem, ma rovnaky problem ako ja,ze ma manzela v zahanici a nemozu snazilkovat tak casto. ale ked sa podarilo im tak sa hadam podari aj nam 😔

scarlette
5. jan 2009

moncik musis tomu verit, vsak neovplyvnis ze drahy nie je doma

moncika15
5. jan 2009

co ine mi ostava ☹

mirip
5. jan 2009

monika si to tak nemôžeš brať, ja som potratila v septembri ked sa zadarilo po troch rokoch a teraz pred vianocami mi švagriná povedala že čaká druhé a navyše sesternica, ktorá má naoko utešovala ked som potratila tajila že čaká druhé a vlastne už v septembri ked mi volala akurát vyzvedala čo a ako potrat.........teda len využila situáciu a sa povyzvedala kadečo a potom mi splietala ked som sa to dozvedela že ona sa o tom že je tehotná dozvedela až v novembri a nakoniec vysvitlo že má termín v máji takže je tehotná od augusta takže aj takéto svinstvá sa dejú a v rodine dokonca

scarlette
5. jan 2009

moncika a ako casto mas draheho prec?

moncika15
5. jan 2009

no teraz uz konecne zas xodi domov kazdy vykend 😵 aspon cosi pozitivne ked uz ten test nie a nie

cikyta
autor
5. jan 2009

Ahojte.
Mirip-ale sesternica ti chcela asi len dobre a tak to zatajila.Bolo by netaktné ti v tom období povedať,že je v tom.hm?Ty by si jej to povedala,keby si vedela,že prišla práve o bábätko?
Dievčence nebudte smutné...Ja viem,možno vás aj štvem a vravíte si,že mne sa hovorí,ale tiež som si svoj horký čaj vypila.
Raz to príde a každučká , čo ste tu budete maminkou.A potom sa už budete len smiať! 😅