Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

pahu
31. júl 2008

Cikyta, ja sa pridávam, však aj ja mám čo to za sebou a nezlomilo ma to... Môžem? 😉 A motto si vymyslím neskôr 😵

cikyta
autor
31. júl 2008

Jasné pahu.........................Ved svet patrí optimistom,pesimisti sú len diváci!

lauritka
31. júl 2008

😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 Dopraj a bude ti dopriate...... 😅 😉 🙂

cikyta
autor
31. júl 2008

Môžme tu preberať všetko čo koho napadne bez toho,aby sme boli obmedzovaní témou-a tým čerpali viac a viac síl a vela sa spolu nasmiali-TO JE DOLEZITE. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lauritka
31. júl 2008

O:K tak pridam este jeden " cim viacej ludi spoznavam, tym radsej mam mojho psa 😀 "

cikyta
autor
31. júl 2008

No laurit........to je na zamyslenie 😀 😀 😀 (Dnes sa mi niečo podobne stalo)

lauritka
31. júl 2008

🤐 no ale su aj dobri ludia 😉 hlavne tu na koniku..... 😅

cikyta
autor
31. júl 2008

Tak to máš pravdu..........! 😉

cikyta
autor
31. júl 2008

Príde chlap lekárovi a sťažuje si:"Pán doktor stále mávam taký pocit,že ma každý prehliada.".................................Další prosím!............... 😀 😀 😀 😀

pahu
31. júl 2008

Vtipy? Sakriš, musím zabôúdiť na web, ja si žiadne nepamätám 😀

P.S. Už sme 3 😀

cikyta
autor
31. júl 2008

No veru 3.Napredujeme ohnivou rýchlosťou..........až mi vejú vlasy.! 😀

blackie26
31. júl 2008

ahojte

cikyta
autor
31. júl 2008

štyry............. 😉

pahu
31. júl 2008

štyri 😀 Ahoj Blackie a ako sa máš? Čo všetko už máš za sebou a čo ťa čaká?
O nás zistíš veľa aj keď myškou pobeháš po fotkách, sú tam napísané naše neúspechy 😕 Čo už, žijeme a sme aj relatívne zdraví a máme jeden druhého a koníka 😀

cikyta
autor
31. júl 2008

blackie26....Teba som ešte nevidela.Kde si bola doteraz?.....hm?

terezita
31. júl 2008

ahojte.. tak k vam taky nakukuju.. 😅

a pridavam
.. nemusíš spěchat, ale odejdi včas ..

blackie26
31. júl 2008

ahoj ky jsem tui nova tak brpouzdam kde se da

cikyta
autor
31. júl 2008

Ahoj terezita! ...........................................Ked sa jedny dvere ku šťastiu zavrú,druhé sa otvoria.Casto sa však pridlho pozeráme na tie zavreté a nevidíme pred sebou tie,čo sa práve otvorili.

pupo
31. júl 2008

môžem sa pridať do vašej optimistickej témy?
Dnes som bola na odberoch na predoperačné a v moči mám krv na jeden+ ( ale je to výsledok s lakmusovým papierikom).Necítim žiadne pálenie, menzes nemám...a neviem čo to znamená. Ale keďže som bývalá detská sestra, tak pravdupovediac viem, že sú tam zhruba tri možnosti: zápal,kamene alebo nebodaj ešte niečo horšie...Obvoďáčka sa vráti z dovolenky 10.- teho, tak si tam skočím pre skúmavky a pošleme moč do labáku.Ale 4alebo5-teho mám začať so stimulkou...čo robiť?

csilla76
31. júl 2008

Ahojky mozem sa pridat???co nas nezabije to nas posilni.... 😉

kuspitka
31. júl 2008

Ahojte tak aj ja sa pridam.

Život je dlhá cesta, na ktore kráčame aj padáme, smejeme sa aj smútime, milujeme a nenávidíme... No nikdy nie naraz

cikyta
autor
31. júl 2008

pupo..............ja som mala zlé výsledky krvy a záležalo len na internom lekárovi,či ma pustí na operáciu.(A to prečo dávaš aj krv.Odomna tak maximálne 3 skumavky krvy,ale moč nie)..................csilla:VITAJ

cikyta
autor
31. júl 2008

kuspi....KUK! 😉 ..................Bože ja som teraz ako ryba-plná ikier.Takto som sa necítila pri prvom IVF.Teraz je to iné-strašne tie vajíčka cítim. 🙂

kuspitka
31. júl 2008

tak to je dobre aspon budes mat urodicku.

terezita
31. júl 2008

😀 😀 cikyta, tak kdyz je to tentokrat uz od zacatku jine, tak to doufam vyjde! drzim palce!!

Me IVF teprve ceka. Mam za sebou 'teprve' jedno neuspesne IUI, ale mame hodne spatne spermio, takze musime na IVF.

kuspitka
31. júl 2008

dnes mi uz natiali kabel na internet este mi pride laptop ale neviem kedy

pupo
31. júl 2008

Čau Cikytka,
Ja viem, že na papieri z CARu nieje napísané vyšetrenie moču, to som len poprosila sestričku či mi vyšetrí (len lakmusovým papierikom) aj moč.Do labáku sme moč neposlali, takže internista to ani vedieť nebude.Ide len o to že ma to znepokojilo.
Ak sa môžem spýtať , pustili ťa na OPU aj s horšímy výsledkami krvi?

kuspitka
31. júl 2008

terazita to je super ze ides na IVF.neboj vsetko bude ok

vika34
31. júl 2008

AHOJTE,tak aj ja sa pridávam lebo si myslím,že som toho tiež preskákala dosť.Aj ked dnes teda vobec nie som optimistka,ale to je iba momentálny stav

cikyta
autor
31. júl 2008

Trápi ma,že sú ASI malé.Radčej 3 a riadne.Takto ich mám ozaj ako ikry drobné a koooooooopu.