Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
9. sep 2008

Cikytka, pomozes si, to aj silvinka asi dostala chut skusit nejaky ten glutamanik 😀 neboj, raz za cas...a inak ako, zagulatujes sa pomalicky?ja ta totiz stale sledujem, aby si si nemyslela 😉

cikyta
autor
9. sep 2008

No kočky.Bola to štiplavá gulášovka a na to dúšok coca coly.Ale od zajtra len ZDRAVO.Lebo toto ozaj malej neprospieva.Ale dokázala by som vraždiť,keby som to nezjedla-tá malá má chute ako starý chlap.Stiplavky,koreniny a samé slaninkovsko cibulkovské hovädinky.(Zrejme sa prvé 4týždne prejedla jgurtov.) Ale zajtra do nej natlačím len zdravé veci,nech sa aj na hlavu postaví! 🙂 No a čo sa týka brucha-nevyzerá na 7tt,ale tak 12tt.Ale ja som bola odjakživa taká pavúčica. 🙂 A ešte aby som nezabudla mojim optimistkám:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT - chytájce chytájce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

scarlette
9. sep 2008

jeeeejeeej tak aj tu si dam tak riadocek dva 😀
inak mam v sebe prvu inj do bruska a citim to trochu na tom mieste vpichu

dicinka1
9. sep 2008

baby....bru nocku zelam..

dicinka1
10. sep 2008

ciky..nemala si ovu hlienik pocas stimulky?ja som ho dnes mala..nepopraskali mi jajka? ☹

cikyta
autor
10. sep 2008

Dicinka,hlienik som mala skoro vždy.Nič ti nepopraskalo,neboj.

dicinka1
10. sep 2008

dufam...lebo je taky natahovaci..a priesvitny...velmi sa bojkam..len aby bolo vsetko ok..na kontrolu idem az piatok..a zda sa mi to neskoro...ved kazdy chodi na kontoli kazdy 2-3 den...

pahu
10. sep 2008

Ahojte 😀 Chcete vidieť Vysoké Tatry? Kuk na môj graf 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

melisska
10. sep 2008

Ahojky🙂

Uz som zo Splnu doma, machulka je tam🙂)) ohranicena🙂 embryjko nevidno, doki a ma pytal na hodnoty HCG a ked som mu povedal, spytal sa ma co su to za hodnoty, kde vam to robili-sestricka zoberte jej krv, o druhej zavolate a mi vam povieme co dalej. A este pravy vajecnik podrastol na 8 cm a su na nom aj cysty 3cm a lavy 9cm. Sestricka povedala ze je to dobre, je to v maternici 🙂

bianka30
10. sep 2008

meliska, ved to je suepr.... vidis ja som to hovorila.... juuuj velmi sa s tebou tesim ... a ten labak kde ti predtym robili HCG....noooooooo zaujimavyyyyy

melisska
10. sep 2008

dievcatka, teraz mi voala setricka HCG 11 360 😀 😀 😀 😀 😀 vsetko je vporidku, na UTZ mam prist 30.9 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bianka30
10. sep 2008

no ale kdeeeee...ty nie si tehotna....... to by ti povedali v tom labaku predtym....

GRATULUJEEEEEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
10. sep 2008

Bianka dakujem z celeho srdiecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dicinka1
10. sep 2008

meliska...tak ja zase gratulujeeeeeeeem 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
10. sep 2008

Dicinka dakujem a prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk tehubacilky na teba 😵 😵 😵

dicinka1
10. sep 2008

ciky..takeho psika si do vianoc kupim..yorkshirsky terier... 😀 😀 😀 😀 zlaty je..nie?

https://www.youtube.com/watch?v=uu1SCoDmGP4
dicinka1
10. sep 2008

toto je take zlateeeeeeeeeeeeeeeeeee..kuknite si to..smileeeeeeeeee........

https://www.youtube.com/watch?v=DtnzqXFAtqA
dicinka1
10. sep 2008

dakujem meliska.... 😵

cikyta
autor
10. sep 2008

Meliska-a po daždi slnko výjde!Konečne je všetko ako má byť.Teraz ti už oficiálne blahoželám a posielam pusku! 😲 Dicinka....je zlatý.Toto robila aj naša,ked sme ju obuli.Celú zimu nosí rôzne svetríky a je šmrncovná.Vieš,ked raz budeš mať psíka,bude sa ti páčiť len ten tvoj a len ten tvoj bude pre teba zlatučký.Ziadny iní.Ver mi.Možno je to tak aj s deťmi-to najkrajšie dieťatko je len to tvoje a žiadne iné. 🙂

dicinka1
10. sep 2008

ano ciky...mas pravdu..kupim si ho..ak ked budem cakat mimi..ale aj ked to nevyjde..tak si ho tiez kupim....nie je drahy..stoji..od 3 000-4 000 sk... 😵

melisska
10. sep 2008

ciky dakujem 😀 cmuk 😲

aduska222
10. sep 2008

meliska gratulujem. Je to super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

scarlette
10. sep 2008

caute babule 🙂
melisska zo srdca gratulujem 😉

melisska
11. sep 2008

Aduska, scarlette dakujem 🙂

Ciky a s tym UTZ si mala pravdu, mne to vyslo minuly tyzden na asi 5tt 😉

dicinka1
11. sep 2008

ako pocitate termin?podla kramov normalne?

cikyta
autor
11. sep 2008

No vidíš Meliska,takže je normálne,ked je dieťatko o týžden-dva menšie na UTZ ako podla menzesu.Ved to má každý! 🙂 Dicinka,zatial to počítam podla menzesu-aj v profile to tak mám.Ak mi to zmenia dr.UTZ už definitívne,tak to bude iný termín.U mna skôr májový. 🙂

dicinka1
11. sep 2008

jasne..mne vychadza junovy..aj ked este nie som tehulka 😀

scarlette
11. sep 2008

caute babule,
takze sa blizim k zastavke a v sobotu ma caka OPU...
dufam ze sa im podari tie dve vajka vybrat

melisska
11. sep 2008

Scarlette, super drzim ti silne palceky v sobotu 🙂

Ja idem zajtra ku svojej dr. ale uz jej poviem nech mi UTZ nerobi ked mi robili v stredu ani HCG mi nemusi brat, no nie, aj tak maju cudne hodnoty v SNV.

scarlette
11. sep 2008

meliska dakujem ale som dost skepticka aj ked v kutiku verim ze to vyjde... nemozem mat predsa az taku smolu