Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

moncika15
20. aug 2008

cikyta: ved to je to ze my na sebe citime zmeny a mozno aj pripadne tehotenstvo ale nikto mam bud neveri alebo nexce verit.ja som na sebe tiez zbadala nejake zmeny odkedy sa snazime. v strede cyklu asi ked ma byt uhniezdovanie obcas spinim.co som predtym nemavala a vela dalsieho...

pikino
20. aug 2008

cikytka drzim ti palceky ab yvsetko dobre dopadlo. ako sa citis?

cikyta
autor
20. aug 2008

moncika.......Cochvíla ukážeme svetu,že vyhráme nad svojím osudom!......Tento mesiac,či za rok,ale určite to výjde!.....Medicína pokročila a s jej pomocou sa to musí raz podariť!!! 🙂 Dicinka,pikino...dakujem vám.No tie pondelnajšie mrchovské krče už nemám....a keby aj,povedala som si,že dokial neobjavím krv,nebudem stresovať.Tak pevne verím v úspech.Každý den sa modlím,aj ked niesom veriaca,ale občas mi boh pomohol a vždy som na to zabudla....teraz som si spomenula nanho zas a prisahám,že ak to výjde,budem ho veriť 100% vo svojom srdci. 🙂

pikino
20. aug 2008

cikytka si skvela 😉 vsetko bude v poriadku ja tomu verim na 100%

dicinka1
20. aug 2008

ciky..taku optimistku ako ty nepoznam...tahas nas dalej...to je super... 😉

cikyta
autor
20. aug 2008

Vy mna ťaháte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dicinka1
20. aug 2008

nie ty nas..!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to je skvele...pretoze ja som pesimista..neviem preco...ale obcas ked si citam tvoje prispevky...tak som niekedy dost velka optimistka..coho sa az bojim...aby som sa nesklamala... ☹

cikyta
autor
20. aug 2008

Ale dici...Tak sa budem snažiť písať už len pekné veci,ked ti to pomáha.Nech sa deje čokolvek...........No a v 1.rade ver,že optimizmus ti neuškodí.....môže ti len momôcť....a to napríklad aj v tom,že ak budeš mať dobrú náladu počas stimulácie na IVF,môžeš mať omnoho kvalitnejšie vajká.To mi povedal lekár.....Nevravím,že všetko je 100% pravda,ale toto u mnohých žien vyhráva v stimulke.Tak sakra,prečo to neskúsiť?.....Hlavu hore a kráčaj! 🙂 (No idem dať už papať hafovi,lebo tu mrnčí ako ťapa.Ona je taká divná ked hára!No je to proste žena,ktorej sa zase vzbúrili hormony)

dicinka1
20. aug 2008

dakujem ti za vsetko ciky...pozdrav havka...

cikyta
autor
20. aug 2008

No pikinko..........až teraz som si všimla,že čakáš bábo!.......Len prskaj výrusiky,prosím.....Tu si ich uchmatneme každá trošku!

janula13
20. aug 2008

Ahojte babulky, Cikyta aj Melisska, tak zase nevylepsim statistiky, je to negativne aj oficialne...hm,vedela som to, ale predsa som len dufala v zazrak ☹ Tak zajtra idem do GF na konzultaciu, asi bude dalsi krok IVF, a ja sa toho tak bojim, som strachopud 😀

cikyta
autor
20. aug 2008

Janula,to mi je lúto... ☹ ...To si bola teraz na IVF-ICSI?Ci ako?Mrazáčikovia niesú?......Možno si to už niekde hovorila,ale ked ja mám miesto hlavy buzogán...tak to vizerá.

janula13
20. aug 2008

ty buzogan 😀 😀 😀 nie, nebola som na IVF, len rozmyslam ze to bude dalsi krok, bola som na 2 IUI, co uz, nemoze nam totak rychlo vyjst 😒 A co ty, Silvinka poslucha? 😀

janula13
20. aug 2008

idem gruntovat, mame to tu ako po bombe, ved co setrit sa nemusim, tehu nie som 😒 Aspon sa vyzurim 😒

cikyta
autor
20. aug 2008

Ach ták.A prečo si vedela,že si neni tehotná?Co ti napovedalo o tom?.......................Silvinka je v pohode.Mám takú ťažobu,ale klopem klopem klopem...nekrvácam.

cikyta
autor
20. aug 2008

Janula....kde si?.....aj dalšie kočky?....Za chvílu mi príde muž a už som tu s vami skončila. 😖

janula13
20. aug 2008

ciky, si tu?Neuveris, ale ja som od zurivosti, ze zase nie som tehu az doteraz gruntovala a varila a prala a to som si myslela, ze mi to netrha zily, ale priznavam ze je mi to zrazu dost luto...co uz, cim viac, tym viac sa psychicky chystam na IVF...kolko to priblizne stoji?Nech si zacnem setrit do pancusky, teraz sme na doraz, kupili sme auticko, tak to nas vycuclo 😒 ale baby je prvorade, obetujem mu vsetky plany na nakup chybajuceho zariadenia...

cikyta
autor
20. aug 2008

janula......Stojí to zhruba 30 tisíc.Ak ti odoberú viac ako 10 vajíčok a oplodnia,tak viac.To je rôzne.Aj či máš PK,či ICSI atd... 🙂 Aj nám stojí prerábka kúpelne a stojí v miernom rozklade-ale to ma netrápi.Tento rok marodim už 4 mesiac a do car sme dali 70 tisíc.Uvidím,či to nebolo nadarmo... 😒 Vieš,že upratovanie pomáha aj mne?Tiež sa tak vybúrim.Je to fajn.Kebyže máš dokonalý poriadok a nemáš čo upratovať,tak by si začala všetko rozbíjať.....Takže toto je ten lepší spôsob.....Ozaj,neodpovedala si:Ako si vedela,že niesi tehotná?

janula13
20. aug 2008

neviem ako som to vedela, proste som tam isla so 100% istotou, ze zase nic a to nie som taky pesimista 😝 a zacinaju mi mrchovske priznaky, tak dobre zname, ze aj ked mi predtym babule pisali, ze to mozu byt aj tehu priznaky, tak som si myslela svoje...aj ked tie tehu samozrejme nepoznam, ale verim tomu, ze pocitim , ze to je aspon trosicku ine...takze tak, ale mam uz kupene 4 tehu testy, ked sa dame na IVF 😀 Takze vidis moj optimisticky pristup.Zajtra idem k mojej doki,a zvazime co dalej...
inak mame krasne cistucko a vonavucko, takze aspon na nieco su tie neuspechy dobre 😀 teraz sa vrhnem na English a je to, potom Dr:House a mozno aj manzelik sa povenuje, ked uz je streda 😀 😀 😀

janula13
20. aug 2008

vidim Ciky, ze uz si skoncila, tak ti zelam dalsi pekny den so Silvinkou, nech poslucha a cakame uz len dobre spravy...pozdravujem samozrejme aj manzelika,nech ma hormony pod kontrolou 😀 😀 😀

cikyta
autor
20. aug 2008

Dobrú nôcku janula.............už idem natlačiť čipky a vystrieť kopytá.....pá 😀

moncika15
20. aug 2008

cikyta,tvoje slova ozaj padnu vhod 😉
..ale dostala som kramy takze som smutna este viac.vcera som plakala do 4 rana,oci opuxnute a ked som sa rano zbadala zacala som este viac 😔 😅
________________________________________________________________________________________
neva! tak to je hruba ciara za tymto mesiacom snazenia a po mrske zacina novy,ktory bude plny nadeje a viery ze sa konecne podari 🙂

ahojte 🙂

dicinka1
20. aug 2008

moncika drzim palceky..

cherryblossomgirl
20. aug 2008

Ahojte baby, vedeli by ste mi pls povedat, kedy najskor ukaze tehotensky test pozitivny vysledok? je mozne, ze som tehotna a idem o par dni na rontgen, takze by som to chcela zistit samozrejme co najskor... dakujem!!!

cikyta
autor
21. aug 2008

Moncika..................nebud smutná.To prejde.Vyplakať sa môžeš-vlastne musíš a ideš dalej!(vyzerá to,že aj ja si čoskoro poplačem,ale už teraz viem,že to nevzdám-dávam si to príkazom!) 🙂 cherryblossomgirl.........S týmito močovými teh.testami to nikdy nieje 100%.Preto by som to neriskovala a počkala s RTG.Mám známu-niekolko rokov chcela bábo......išla na RTG ruky a bola tehotná,čo nevedela a bábo jej vzali.Bolo to hrozné.V tomto smere neriskuj.A čo sa týka krvných teh.testov,ktoré 100% sú,tam ti neviem poradiť.U nás v sanatoriu ked vložia 5 dnové embrijko do maminy,tak na 12-14 den sa dá z krvy 100% zistiť tehotnosť. 😉

cherryblossomgirl
21. aug 2008

Cikyta, dakujem

misha666
21. aug 2008

ciky...nepoplaces si...bobik je uz krasne ulozeny vo svojom hniezdecku a ty sa o par mesiacov uz budes tesit z malej cikytky 🙂

schrumni si este trosku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

cikyta
autor
21. aug 2008

mischa-mnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám!..........Glg!..........GRG!

janula13
21. aug 2008

ciky, neprejedaj sa, sice mozes, ved cochvila aj ty budes rozdavat 😀

cikyta
autor
21. aug 2008

janula,musím sa ich prejesť...ked už mám také chute narobené! 😀 Inšie nerobím,len pozerám testy tehotných babuliek na MK.Sibe mi,no čo.