Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
3. sep 2008

Tak k obedu:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT A aduske zvlášť:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

aduska222
3. sep 2008

Cikyta Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Si fest zlatá baba. Teším sa na foto Sylvinky 🙂 🙂 🙂

janula13
3. sep 2008

meliska ahoj, ved ty si taka jasna 😉 neni o com, to bude teda nakladacka v tom labaku, ked pojde aj Cikytka 😀 😀 😀

cikyta
autor
3. sep 2008

(no to bude janula!Ved my sme už dve!A možno aj try)

aduska222
3. sep 2008

a možno sa k vám pridám 🙂 🙂 🙂

pahu
3. sep 2008

Ahojte 😀

cikyta
autor
3. sep 2008

No prosím,dalšia! 🙂 Idem si lahnúť.Už mi je hovadsky zle.Nechcem vyvrátiť obed-zabral mi čas,kým si ho urobím a teraz by išiel len tak von?No to nie.Tak pa,idem to predýchavať...hore značky... 😝 🙄

pahu
3. sep 2008

Cikytka, pekný odpočinok 😀

aduska222
3. sep 2008

Len si poležkaj´ciky 🙂

melisska
3. sep 2008

Babulky tak to som statsna ze vas mam 😀

pahu
3. sep 2008

Meliska aj mňa? 😀 Aj ja som šťastná že Vás mám 😀 😀 😀

janula13
3. sep 2008

ciky, ved ty zle ratas...ty, Silvinka, meliska a to male co ma v brusku je predsa4!!! 😀 😀 😀

melisska
3. sep 2008

pahu aj teba 🙂

janula 😀

janula13
3. sep 2008

meliska 😀 cikytka trosku zle rata 😀

melisska
3. sep 2008

Ano ved ty ju naucis dobre ratat 😀

janula13
3. sep 2008

snazim sa, snazim 😀

cikyta
autor
3. sep 2008

Janula,ja som rátala tými dvoma,čo ideme Meliske pomôcť: Ja+Silvia a ktovie,či tam nemám ešte jedného človiečika. 😅 Tak traja.............................................................................Vieš ? (No a potom si sa až pridala ty atd...)Musela som to objasniť...uf 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
3. sep 2008

Fiii Ciky tak ty si ratala s tym cim ja nie 😀 tak prepac, nechcela som prehliadnut dalsiu bambulku...stracam prehlad, myslela som ze ti vkladali len 1? 😅

cikyta
autor
3. sep 2008

Hej.Vkladali jedno,ale mohli sa s toho stať jednovaječné dvojčatá. 😀 😀 😀 😀 Stáva sa to niekedy.Napríklad have. 🙂 Ale dúfam,že tam mám len jedno a zdravé.To mi stačí vzhladom na to, že moja telesná schránka je ako rebrinák.To by sme museli podstúpiť druhý ET-tie dvojčátka by vložili mužovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
3. sep 2008

Ciky 😀 😀 😀

dicinka1
3. sep 2008

ajooooooooooooooooooooooj

moncika15
3. sep 2008

ahoj dici 🙂 si este tu? nove foto? pekne 😎

dicinka1
3. sep 2008

ano som tu..dakujem ti... a ty ako moja?

moncika15
3. sep 2008

no ja tak niako stale ☹ plodne dni a priatel v nedohladne 😒
a ty ako?

dicinka1
3. sep 2008

ja zacinam piatok s gonalom!!!konecne ..preboha..nacase..nebavi ma na to tolko cakat...stale len ma to ivf natahuje... 😉

moncika15
3. sep 2008

tak vela stastia 😉 neboj vyjde to!!!

moncika15
3. sep 2008

ok tak ja idem do postele ..papa

dicinka1
3. sep 2008

papa 😉

melisska
4. sep 2008

Som tehotnáááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 HCG stuplo z 3,14 na 6,27 🙂 🙂 🙂

bianka30
4. sep 2008

MELISSKAAAAAAAAAAAA ja som ti to hovorila cely cas.... gratulujem...