Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
6. sep 2008

Moncika hlavku hore, ja sa snazim smnazelom od roku 1997 😕
Ciky to si ma sokla s tvojou dr. 😠
ahoj scarlet a fanfulin 🙂

fanfulin
6. sep 2008

cikyta....Děkuji za odpověď,tak to abych začala pomalu baštit chilli..stimulace mě čeká až 1 měsíc.Za zkoušku nic nedám..mooooc děkuji dodalo mě to trochu elánu..to tvé psaní o chilli…mám z 2 IVF trochu depku…Dííík.. 😀 😀

scarlette
6. sep 2008

meliska fuuuha to je dlha doba ale zadarilo sa tak gratulujeeeem 😉

moncika15
6. sep 2008

😕 a bolesti mavam aj ja! pred HAK som musela byt na PN a len som skrcena lezala v posteli a plakala od bolesti. a teraz ked HAK neberem sa to zase vraca ale uz nie take silne-zatial 😒

melisska
6. sep 2008

moncika a dobre ta vysetrili???

scarlet dakujem 🙂

fanfulin pomaha aj deci cerveneho vinka, vsetko je na prekrvenie myternice 😉

moncika15
6. sep 2008

ja som bola na kompletnej prehliadke v 3 mesiace pred zaciatkom snazenia a nic nenasla. len preliecila nejaky zapal. a ta endometrioza je vlastne co?

scarlette
6. sep 2008

meliska deci vinka denne?
dicinka skusim aj ja tu chilli papricku, doma mam nejake nasusene 😉 a hned dnes si jednu dam

moncika endometrioza sposobuje ze sa ti vystelka maternice (endometrium) nevyplavi vsetka pri menstruacii a nejake male kusocky zarastaju do organov, napriklad do maternice co sposobuje problemy pri uhniezdeni vajicka... avsak vyskytuje sa aj na inych organoch, sposobuje endometrioticke cysty - to su naplnene krvou... je tu aj tema o tom 😉

dicinka1
6. sep 2008

takze od dnes..same papricky... 😉

fanfulin
6. sep 2008

melisska..Tak to bude mazec pro můj žaludek.…. 😉

moncika15
6. sep 2008

viem ze je tu tema ale necitala som ju kedze sa ma dufam zetyka. ked som bola naposledy u gyn. tak mi povedala ze mam zvacsenu matrnicu a ze to vyzera na tehu,potom bola tixo a povedala z e tam vidi jednu velku pretrvavajucu a vela malyx cyst a poslala ma obliect sa. to bola vsetko. ani nevysvetlila preco taky zvrat a uplne necitlivo sa xovala ☹ a nikdy predtym ani po tom cystu uz nespomenula. podla mna to boli skvol uvolnene vajicka lebo som mala presne v tedy ovulku. mam pocit ze nevie rozoznat vajicko od cysty 😒

moncika15
6. sep 2008

ja sa tu prave trapim s mletym chilly 😅 kaslem,kyxam,placem ale to co som si nalozila zjem aj keby som mala poddat 😀 aj alxemilkovy cajik som si spravila 😉

scarlette
6. sep 2008

dicinka preventivne, vsak ucel svati prostriedky 😉

moncika mozno by som ti potom odporucala zmenit lekara, moja byvala lekarka sa chovala tak isto a raz sa mi stalo ze mi nasla zapal, ja som nepocitovala ziadne pb a ked sa ma spytala co stym, tak som povedala ze ak si mysli ze je to treba preliecit tak OK. ona na mna vyletela ze tam nie je od toho aby mi liecbu nariadovala ...

tak som od nej isla prec, strasne ma vtedy nastvala a to ti poviem ze sa so mnou ako so soplavym deckom nebude nikto bavit...

moncika15
6. sep 2008

no a navyse ked som tam raz dosla s obrovskymi bolestami v pravej strane podbruska,ze ma museli z roboty doviest, tak ma presviedcal ze mi nic nie je ☹ a inokedy ked mi bolo uplne super,ziadne bolesti,vytoky tak ma strasila so zapalom. mala ho v papierox podciarknuty cervenym perom a za tym 3 vykricniky. tak preco mi nezavolali ze sa mam dostavit ked mam taky strasny zapal a cakala az tyzden kym som prisla 😒 a stale dokola mi dava tie iste cipky ktore absolutne nezaberaju.

moncika15
6. sep 2008

a kam zmyzla moja moralna podpora cikytka 😕 ?!

scarlette
6. sep 2008

moncik vazne odporucam zmenu lekara
cikytka asi bola hladna tak sla papat 😀

moncika15
6. sep 2008

asi ju prehana Sisi uzkym je v brusku 😀

scarlette
6. sep 2008

aj to je mozne alebo si len potrebovala oddychnut 😉

inak ja by som si tiez pospala keby sa dalo ale asi by to vyzeralo divne... spat v kancli na stole a sem tam sef vykukne 😎

moncika15
6. sep 2008

😀 tak to hej

a co robis v sobotu poobede v praci? 😕 mars domov!

scarlette
6. sep 2008

vsak to .... len tu sedim a browsujem,,, uz nevyvijam ziadnu pracovnu aktivitu posledny mesiac...
inak ty co porabas v takyto pekny den pri pc? my sa chystame vecer grilovat, pridu na navstevu moji rodicia a segra

moncika15
6. sep 2008

ja sa nudim a riesim svoje myslienkove poxody. priatel pride az na buduci vykend tak som sama.navyse sa stresujem ze nasi sa vyhrazaju s vyoravanim zemiakov 🙄

dicinka1
6. sep 2008

SCARLETE..ja rovnako stimulujem ako ty...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dicinka1
6. sep 2008

moncika..ty si podarena.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jak ciky... 😀 😀 😀 😀

moncika15
6. sep 2008

a co som take povedala? 😕 😅 ale dik 😎

dicinka1
6. sep 2008

ze ako si papala cili prasok..

scarlette
6. sep 2008

moncik s tymi zemiakmi nezavidim, este ze nic take nepoznam 😅

dicinka super, mas kratky ci dlhy protokol? ja picham od 03/09 menopur

moncika15
6. sep 2008

😀 ale to bolo ozaj odrzku. uz som dojedla a este stale kaslem 😅 inak kolko sa toho ma denne zjest ?😨 dufam ze skoro otehotniem lebo dlho sa takto trapit nevydrzim 🤐

scarlette
6. sep 2008

moncik ja tiez dufam ze to zaberie... ja mam sice rada pikantne ale tie nase papricky su fest pikantne... mam susene domace taky cely veniec a este original plechovku zelenych chilly z mexika 😅 sa budeme bat chodit na zachod 😀 😀 😀

dicinka1
6. sep 2008

neviem asi dlhy..pretoze som brala hak..marvelon..potom 1 injekciu diphereline.. a cakala som na mrsku.,.ta prisla...a od 8 dna cyklu picham gonal..225 jednotiek...

moncika..to len 2-3 papricky sa maju papat...

moncika15
6. sep 2008

😒 a ako zistimkolko som ix zjedla ked ix mam pomlete 😅 skladat puzzle sa mi kazdy den nexce 😀

dicinka1
6. sep 2008

moncika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀