Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
28. sep 2008

ok..papaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

cikyta
autor
28. sep 2008

Ahojte.Tiež som len zapla pc a letím do obchodu.Budeme dnes oslavovať meniny môjho muža a tak musím porobiť nátierky a musím nakúpiť veci na to.DICINKA-Tak na tom dnešnom teste to vidím!A ja mám výborné oči na blízko!Takže to bude pozitývne , ale musím ti to len tak tíško povedať,aby sa to neskazilo.Tak pst! 🙂

dicinka1
28. sep 2008

ok..psssssssssssssssssssssssssssssssst!jej ty si uz presla do 10tt?ci 11 vlastne 😉

cikyta
autor
28. sep 2008

No podla UTZ som v 10tt a podla menzesu 11tt,ale platí ten ultrazvukový výpočet,ktorý sa ešte v strede tehotenstva môže zmeniť.Stredu mám sono potrebné 10tt,tak som zvedavá,ako to tam teraz vizerá.Nemám ani šajnu a som nedočkavá. 🙂

cikyta
autor
28. sep 2008

A inak,viem,že strašne predbieham a nemala by som kupovať vecičky pre bábo a ani už nekupujem,ale sebe môžem,nie?Tak som si kúpila tú nočnú košielku do pôrodnice s kuriatkami,čo je tu v bazáre.Tá babenka tam predáva 3 košielky a vybrala som si tú ružovú kuriatkovú.Je to milé,ako sa liahne to kuriatko.Kukni bazár... 😉

cikyta
autor
28. sep 2008

Nechodím do obchodu kupovať výbavičku,ale ak náhodou zbadám čosi vo výklade,či takto v inzeráte a úplne mi to učaruje,musím to kúpiť. 😀

cikyta
autor
28. sep 2008

No teraz pozerám,že už sú tam tie pižamká neni.Behom 2 dní je po nich.Ešte že som to stihla.Potom,ked mi príde ho odfotím do svojho albumu.

cikyta
autor
29. sep 2008

Meliska...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Vráť sa nám už a hlavne v poriadku s maličkým v brušku 😔 🙂 Stále na teba myslím a posielam ti strážnych anielikov nad bruško!

cikyta
autor
29. sep 2008

Dicinka a ty si sa kde stratila dnes?

kikina666
29. sep 2008

dicinka a ty si sa kde stratila z nasej temicky, ty uz mas dve ciarky to je super, pridi nas pozriet sme ta dlho nevideli

dicinka1
29. sep 2008

avooooooooooooooooooooj...kuk albumiiiiiiiiik 😵 😵 😵 😵 😵

scarlette
29. sep 2008

dici 😀 ty mas inu zasobu testikov

dicinka1
29. sep 2008

jasneeeeeeeeee..to bolo na zajtra ranko..ale oklamala som manzelika...a robila som si to na wc..verejnom v meste...a cuduj sa svete..hcg uz tam musi byt riadne ked to ukazalo aj o 12-tej na obedik 😉

kikina666
29. sep 2008

dicinka gratulujem z celeho srdca ... takze si nas nakopla v mojej temicke a dufam ze to takto bude pokracovat dalej ... drzim palce aby ti to dobre dopadlo aj na krvi ....
ja som mala take vysoke hcg ze to vyzeralo na dvojicky a potom z toho bol iba plodovy vacok bez plodu ... ale to bol moj pripad, test sa sfarbil hned ako presiel moc, este ani k druhej ciarke nedosiel a ta prva uz bola pozitivna ... dudam, ze tento pocit zazijem o dva mesiace a budem mat krasne vianoce

cikyta
autor
29. sep 2008

Dicinka,to tie papričky! 😀 😀 😀 😀 😀 Pamätáš?

dicinka1
29. sep 2008

ano ciky..dakujem..maternica bola fajne prekrvena..a mas v tom palceky aj ty..dakujem 😉

bianka30
29. sep 2008

dicinka.... vyzera to supeeeeeer...

dicinka1
29. sep 2008

bianka...aaaaaaaano...uz len potvrdit u dokyho 😉

bianka30
29. sep 2008

velmi sa tesim.... drzim palceky, ale toto uz klamat nemoze... musis byt ale vysmiata .....

dicinka1
29. sep 2008

ano..som pozitivne naladena...molim sa,prihovaram sa mojej malej fazulke..ocinko babetku dava stale bocu.. 😵 😵 😵

bianka30
29. sep 2008

spraaaaaavne vidim ze aj pas si uz zmenila velmi sa tesim a opartrujte sa... je to to najdrahsie co mate ( a po IVF to myslim doslova .) hehehe 😀 😀 😀

bianka30
29. sep 2008

a mimochodom ja som 8/6 narodena... takze parada... dakujem za darcek ...hehehe

dicinka1
29. sep 2008

nemas zac... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 no vidis... 😉

cikyta
autor
29. sep 2008

Dicinka,aj zajtra čakám na testík 😉

dicinka1
29. sep 2008

jasneeeeeeeee..ale uz z ranneho mocu...

ciky a ako ti je?tehulka moja?

moncika15
29. sep 2008

dicinka je tehulka.... dicinka je tehulka..... dicinka je tehulka..... dicinka je tehulka....
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gratulujeeeeeeeeeeeeeeem

kokso ja sa vazne tesim 😅

moncika15
29. sep 2008

ano ciky to isto tie papricky 😉

ja sa nimi aj teraz napxavam 😨 no napxavam?! skor predyxavam kazde susto 😀 😀 😀

boze baby drzte mi palce..... aj ja uz xcem tehulkovat

☹ 😢 😔

dicinka1
29. sep 2008

neboj,budes tehulkovat aj ty....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵

lovacka
29. sep 2008

baby to jete tie chilli len tak bez nicoho?

moncika15
29. sep 2008

ahoj lovacka , ja jem mlete na xlebe, so zemiakmi..... ale inak baby to jedia vcelku 😨