Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
3. okt 2008

Ani nevieš,aká som rada!Tak predsa musí byť človek usmiaty a optimistický!Aj napriek občasným ranám osudu......Bude na tom niečo! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ešte raz gratulujem!A utekaj sa pochváliť k májovkám! 😉

dicinka1
3. okt 2008

maj,jun nie? 😵 😵 😵 este raz dakujem ciky..cmuky

cikyta
autor
3. okt 2008

Aha jun.Ja len že si zakladala majovu temu minule. 🙂

cikyta
autor
3. okt 2008

Odvolávam.Zakladala si junovú tému,tak pardon 😅

janula13
3. okt 2008

Ahoj cokytka, tak sa aj ja hlasim,blahozelam k 101injekcii, aj ked by si isto bola radsej, keby ich tolko nebolo, ale ty to zvladnes, teda obe to zvladnete...nuz na zatka si budes musiet odo mna pockat, dnesne OPU nevypalilo dobre, nemali uz co brat, foliky boli popraskane...som smutna a nastvana, ale nepomozem si.Tak aspon si vas odsledujem, ako si nazivate 😀

dicinka1
3. okt 2008

ciky..len tak dalej...."cokytka" 😉

cikyta
autor
3. okt 2008

Janulka,bože to je strašné.Ani šancu ti tie folíky nedali..... ☹Je mi luto.Hádam na druhý krát 😅

ela304
3. okt 2008

ahojte baby, Dicinka gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

dicinka1
3. okt 2008

ela..dakujem. 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
autor
3. okt 2008

dici,čo ti povedal muž?

janula13
3. okt 2008

Cikytka sorry za Cokytku 😅 Nuz hdam na druhy krat, vraj su uspesnejsie...davaj si pozor a dakujem. 😉

Dici gratulujem 😉

dicinka1
3. okt 2008

janula..dakujem..cmuky..som si robila len srandu..z tej cikotky..urcite sa neurazila..ona nie je taka..a prepac mi ty,za to,ze som to tak napisala... 😉

ciky..bol hrozne stastnyyyyyyyyy 😵

janula13
3. okt 2008

dici, nehnevaaam sa, co ta to napadlo, sama sa bavim na tom, ake kiksy napisem...a viem ze Cikytka sa tiez neurazi je to super babula 😀

dicinka1
3. okt 2008

ja tiez robim kiksy..a ake preklepy 😀 😀 😀

cikyta
autor
3. okt 2008

Som Urazenááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

cikyta
autor
3. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

nelia
3. okt 2008

Dicinka, ešte raz gratulujem, to je supeeeeeeeeeeeeeeeer 😀
Asi si začnem u vás čerpať optimizmus, vidím, že to funguje 😉 . Aj my sa snažíme už 5 rokov (mimochodom zajtra máme 5-te výročie svadby 🙂 ), no optimizmus nestrácam.. raz sa to musí podariť, však? 😔

moncika15
3. okt 2008

dicky gratulujem k potvrdeniu 🙂 prajem vela sil

ciky, nezvladla by som to ☹ bo ja map panicky hnus z injekcii 😔 , odpadavam, napina ma a je mi to strasne nexutne... sama by som si isto nepixala 😨
mimoxodom som 3 roky "po zaruke" co sa tyka tetanovky 😅

dicinka1
4. okt 2008

moncikaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nelia-dakujeeeeeeem

ciky,ale nehovor!za vsetko sa len urazas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
4. okt 2008

dici ta prava hovori 😀 😝

dicinka1
4. okt 2008

moncika jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? 😕

moncika15
4. okt 2008

ano v inej teme. nepamatas ked ste sa hadali na 3 strany a zacalo to preklepom mene. 😀

moncika15
4. okt 2008

ale nie ze sa zacneme hadat aj tu 😅 to bol vtip 🙂

moncika15
4. okt 2008

ako sa ma babo? 🙂

dicinka1
4. okt 2008

moncika..nie,cosi...ale asi si to v tamtej teme,zle pochopila,ja som ju opravila,ale neurazila som sa...az ked mi zacali vypisovat hluposti...tak az vtedy som sa nastvala 🙂 😀 😀 😀 ale inac v pohode..nebolo to prvy krat ani posledny krat.. 😅 inac sa mame fajn...predchvilkou som hajala...teraz sedim za pc..a ochvilku idem kuknut casopiy mama a ja..a knihy co mam o materstve 😉

moncika15
4. okt 2008

no pekne tak studuj.
ja to mam opacne ja som doteraz sedela pri pc a teraz idem hajat 😀

tak papa a ked sa ukaze nejaka babena tak pozdravuj 🙂

dicinka1
4. okt 2008

ok..pozeram akurat kociky 😉

aduska222
4. okt 2008

ahojte

dici, kde pozeraš kočíky? Aj ja chcem 😀 😀 😀

dicinka1
4. okt 2008

aduska..tak na nete..mne sa paci cam kortina x3..ale je velmi drahy..az 19 000..ta kde tolko za kocik... 😉

aduska222
4. okt 2008

wow, to je ozaj prehnaná cena, ťo to má zabudovaný televízor? 😀 😀 😀 Už nevedia, čo by za to chceli,