Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
2. sep 2008

Juj meliska.Dnes budem len a len na teba myslieť.A držať palce,nech budeš PN-ale nie z OHSS,ale z tej dutinky-malej bábiky! 🙂 Ja som dnes dostala svoje prvé foto.Mám pekný váčok+žltko či čo a podla sona to je 5tt+3,takže tak učebnicovo.Proste podla menzesu 6tt+3 a UTZ sa týžden(max.2)odráta.Teraz pôjdem za 2 týždne na sono a ked sa ukáže srdiečko,dajú mi knižku a s Heliosom sa lučim.Musím ísť svojmu gynekologovi.

bianka30
2. sep 2008

meliska velmi ti drizim palce....
ohss... kde si k nemu dosla? bolelo ta brusko?

cmuk05
2. sep 2008

ahoj cikyta mas celkom velke brusko fakt tolko papas? 🙂

cikyta
autor
2. sep 2008

Ahoj cmuk...No to bruško a prsia sú na mojom tele momentálne najväčšie.Inak som ako "strniskový koník"-skade ruka,s kade noha.

cmuk05
2. sep 2008

a kedy das ultrazvuk?ci ti nedali fotecku este?

cikyta
autor
2. sep 2008

Ale ano.Písala som,že mi dali fotečku.Moju prvú!Len do albumu to neviem dať.To musí muž.Okolo štvrtku-piatku.Je na služobke.Jemu som to MMS poslala.Za 2 týždne mám dalšie sono.

cmuk05
2. sep 2008

aj ja som bola taka nedockava aj teraz strasne sa tesim na kazdu poradnu u gyndy 😀 😀

melisska
2. sep 2008

Ciky, Bianka dakuje🙂 No neviem kde som knemu prislo proste zrazu narastlo. Ciky, blahozelam, velmi sa s tebou tesim na Silvinku 😵

cikyta
autor
2. sep 2008

Meliska,ja ti budem O 14:00hod gratulovať!Aj ked v tomto prípade môžem už pekné 3 dni ti blahoželať.Testy sú jednoznačné!!!!!!(No idem papať.Pa)

melisska
2. sep 2008

tak sa dobre napapajte 😉

cikyta
autor
2. sep 2008

Meliska.................................................................................................................................Ešte 15 minút!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kukulik30
2. sep 2008

ahojte 😵
ciky.... melisska zatial nepisala, ale dam vediet, ma mi poslat sms...tak hned poinformujem....verim , ze iba oznamim, to , co uz davno tusime 😉 🙂

cikyta
autor
2. sep 2008

Ahoj kukulík.Idem do obchodu a ked prídem,nech tu čítam tú najkrajšiu správu od melisky!Kukulik,stále si obzerám tvojho malého "kukulíka".Začína byť mojou drogou.Asi ti ho prídem ukradnúť!Dávaj pozor! 😀 😀 😀

kukulik30
2. sep 2008

ciky...no teda....mozes sa s nim prist pohrat, ale NEDAM NEDAM NEDAM mojho kukulika 😀 😀 😀

cikyta
autor
2. sep 2008

No to pohratie by nem-dopadlo dobre!Ja by ho chytila a utekaláááááááááááááááááá.........

kukulik30
2. sep 2008

😀 😀 😀 ...takze ked sa bude obsmietat nejaka blondava tehula okolo nasho kukulika, tak si mam dat pozor??? 😀 😀 😀 ....hej ale do Spisskej je daleko 😉

kukulik30
2. sep 2008

melisska este nepisala ☹

bianka30
2. sep 2008

kukulik,,,, ty nemaś na nu cislo??? ved my tu cakame.. toto nam nemoze robit???

cikyta
autor
2. sep 2008

Kukulík,Spišská nieje daleko,keby išlo o kukulíka.Pre toho-aj na kraj sveta!......Veru,daj si pozor na blondíny,ale ked to už vieš,ja sa prefarbím.Stojí mi to zato 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
2. sep 2008

bianka ...pisala som jej sms, ze horim nedockavostou, ale neodpisala, a volat nechcem...mozno je u lekarky.... 😒 tak nechcem vyrusovat, ved ona sa isto ozve....dufam, ze coskoro, lebo mam uz obhyrzane vsetky nechty na rukach 😝 😅

janula13
2. sep 2008

kukulik, tak aj na mna si davaj pozor, aj ja chcem takeho kukulika, ke uuuuzasny, davno som nevidela takeho fesaka, za nim sa kazda otoci 😀

kukulik30
2. sep 2008

no baby neblaznite......to aby som si pripravila gulovnicu na vas 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
2. sep 2008

kukulík......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak mi ho rezervuj pre Silviu!

kukulik30
2. sep 2008

ok...tak to beriem 😀 😀 😀 takze maminy sa uz dohodli a mladi maju smolu 😀 😀 😀

bianka30
2. sep 2008

ja verim tomu ze je vsetko ok.... ved tie testy hovorili za vsetko ... isla do CARu alebo isla zas k tej svojej gyndoske podla ktorej nieje tehu???

cikyta
autor
2. sep 2008

Meliska naša..........................Držím palce a pustím ich len vtedy,ked ťukám do klávesnice!......Tfu tfuj!.....

cikyta
autor
2. sep 2008

Kukulik,ved ked ju Samko zbadá v tých jahôdkových plavkách,aj on sa zamiluje!

janula13
2. sep 2008

Ckytka, tak ty si pekne podkuta, ved Silvinku si uz slubila mojmu este neexistujucemu Jakubkovi 😀 😀 😀

kukulik30
2. sep 2008

bianka, isla k svojej gyndoske 🙂 a ta za to velmi nemoze, lebo ona iba vzala krv, v labaku pravdepodobne urobili chybu na poliklinike 😒 a teraz zase davala krv tam, takze cakame, co a ako ...

ciky...mas pravdu v tych plavkach bude neodolatelna 😉

cikyta
autor
2. sep 2008

Janula,ešte si nepočula o mužovi a milencovi?