Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
4. sep 2008

na IVF ideme koli manzelovmu spermiogramu...min. roku mal iba 9,5 mil....spermii a v marci tohto roku mal uz 18 mil. spermii..v novembri bol operovany na pruh..mozno ten pruh mu poskodil spermie..moze to byt aj tak?ci je to vylucene?

cikyta
autor
4. sep 2008

No dicinka,neviem či pruh pôsobí na spermijky,ale myslím,že čiastočne áno,kedže je to tam dolu.

janula13
4. sep 2008

tak to je prijemny problem, muzik sa potesi 😀

cikyta
autor
4. sep 2008

Dici,ale máš tých bábätkovských vecičiek!A máte takú istú deku tú kockovú ako my!To už k takej výbavičke by bol hriech nemať teraz po IVF bábätko.Určite vám to výjde! 😉

dicinka1
4. sep 2008

ciky..ano vyjde nam to..aj ja si myslim..ja len sa bojkam..aby sa nieco nestalo potom...chapes nie?
janula...ci muzik sa potesi?

cikyta
autor
4. sep 2008

Chápem.

aduska222
4. sep 2008

meliska gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem. Dnes sú na konikovi samé dobré správy. 🙂 🙂 🙂

melisska
5. sep 2008

Dici naozaj ten optimizmus pomaha 🙂 Na UTZ idem na buduci tzden v piatok, ale v pondelok zavolam do Splnu, neviem co mi povie tam sestricka 🙂

Aduska dakujem 😵

cikyta
autor
5. sep 2008

Ahoj meliska.To už do Splnu nejdeš?

pahu
5. sep 2008

Melisska 😀 Supeeer, gratulujeeeem a teším sa s Vami 😀

melisska
5. sep 2008

pahu dakujem 🙂

ciky asi idem ja neviem mam im zavolat 😕

cikyta
autor
5. sep 2008

Aha........to je zvláštne.Lebo do Heliosu musím ešte ísť a ked nám začne biť srdiečko,tak mi napíšu knižku a rozlúčim sa.Ešte stále som v ich starostlivosti.A vlastne aj PN mám od nich.

melisska
5. sep 2008

Ciky v Splne maju dovolenku, preto nie som pri nich, ale PN oni aj tak nevypisuju. My sme tiez v ich starostlivosti kym nebije malickemu srdiecko 😅

cikyta
autor
5. sep 2008

Hm...u nás majú dovolenku,ale po jednom.Vždy tam nejaký lekár je.Aj PN u nás neni problém.(len aby som ten problém nemala,ked budem prestupovať svojmu gynekologovi s PN)Uvidíme. 😒 Ako ti zareagoval včera mužík???

melisska
5. sep 2008

Ciky neviem asi mu to dochadza pomaly ako aj mne 😀

V splne je len jeden dr. takze druhx tam nema ktory byt.

cikyta
autor
5. sep 2008

Jaj ano o tom 1 dr. si mi vravela.Ja hlava deravá.

dicinka1
5. sep 2008

ajojřte....tak ja mam uz odpichnute..pichala mi to sestricka od gyndosa..povedela..ze zajtra mam ist k nej domov..na pich... 😉 tak ako som minule nadavala..teraz ma u mnaa jedno male bezvyznamne plus............ale nieeee....teraz vazne..vyzehlila si to u mna.... 😉 ale nepichla do bruska..ale do ramena..moze sa aj tam nie? 😕

pahu
5. sep 2008

Dicinka 😀 Si ich pekne dostala 😀 Jasnačka, aj rameno je O.K. 😉

dicinka1
5. sep 2008

som rada... 😵 jaaaaaaaaaaaaj a ako..keby tu bol niekto so mnou ta ho vystiskam a vybocam...ale buduci tatino..robka... ☹

melisska
5. sep 2008

no ja som si vcera pichala clexane na zriedenie krvi a veruze som pichla trikrat do bruska kym som prepichla kozu 😒 Dnes ma to caka znova 😕

dicinka1
5. sep 2008

paneboze..nestras..preboha...ja odpadnem..3 krat?tak to by som asi neprezila...



kolko dni sa picha gonal?

miroslava33
5. sep 2008

dicinka -
pruh môže znižovať plodnosť muža.. sposobuje zvyšené prekrvenie v oblasti semennikov
a spermie potrebuju na dozrievanie nižšiu teplotu, preto su aj uložené mimo vnutra tela
takže operacie hernie určite môžu pomôcť ..
to len tak na vysvetlenie ...

vika34
5. sep 2008

ahoj mirka odpísala som ti do druhej témy 😀

miroslava33
5. sep 2008

už som si prečitala - aj odpisala

dicinka1
5. sep 2008

miroslava..moj muz mal zly spermiogram...a v novembri min. roku bol operovany na pruh....v marci bol zase na spermiogram..a mal 18 milionov...a predtym mal len 9,5 ci ako.. 🙂

miroslava33
5. sep 2008

takže sa to zlepšilo .. nie ?

dicinka1
5. sep 2008

ano..ale aj tak som neotehotnela....a je to stale malo...

dicinka1
5. sep 2008

a co ste jedli a pili cocas stimiulky?co sa ma robit a nema robit?alebo co by sa nemalo robit?

miroslava33
5. sep 2008

jedla som všetko, alkohol - len troška vina, nič ine som si nedopriala
zakazali mi akykolvek šport ... dokonca aj jogu
nakazali mi psychicku pohodu - snažila som sa ju mat .. vramci možnosti
držim palce 😎

dicinka1
5. sep 2008

dakujem...cmucik...