Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
17. sep 2008

Aduska v Spišskej Novej Vsi, ale ja som mala test pozitivny, ved si ich mozes pozriet 😉 Nebola som na skodu hned na krv v Care, lebo mali dovolenku, dostala som sa tam az 10.9:

dicinka1
17. sep 2008

moje najzlatsie optimistky..pisem do kazdej zemy..nevedela som vas najst...mam 19 odobratych jajok...uvidime dnes po 14:00 mam zavolat dokymu..ze kolko sa oplodnilo pomocou icsi..drzte nam palceky ako doteraz..silno silno.. 😵 😵 😵

domcek1111
18. sep 2008

dicinka blahoželám!!!!!super, len tak ďalej... 😉

domcek1111
18. sep 2008

melliska sledovala som ťa a balhoželám k vytúženému tehu!!!!!!!fakt to museli byť nervy... 😖
dicinka, teraz som si pozrela IP-ďakujem... 😉

melisska
18. sep 2008

domcek dakujem 🙂

dicinka silne drzim palceky, krasna urodicka 😉

cikyta
autor
18. sep 2008

Jasné Dicinka-blahoželám a čakám už len dobré správičky.Vela embrijok , vela mrazáčikov a neskôr-vlastne coby dup-vélké brušinko. 😀

dicinka1
18. sep 2008

domcek..jasne ze som na teba nezabudla.... 😉

meliska,ciky dakujem vam..po 14 budem volat dokymu..verim,ze budem tehulka...tak ako som verila v to,ze bude vela jajok..ale ta bolest po odbere..uff! 😠

cikyta
autor
18. sep 2008

Bolesť prejde,ty zabudneš a čochvíla prídu pre zmenu nevolnosti 😀

scarlette
18. sep 2008

jeeej dicinka citam ze v pondelok mas ET 🙂 drzim palce

melisska
18. sep 2008

Ciky z tej machulky take babo 😵

cikyta
autor
18. sep 2008

No Meliska veru a ked som videla na monitore tie cik caky a cez celú ordináciu bilo to malé srdiečko-to ešte len bola sranda! 😀 Som zvedavá na tvoje kuriatko.(Mne to pripomína kuriatko na tom sone z 8tt.)

melisska
18. sep 2008

No ja som este viacej zvedava 😵

bianka30
18. sep 2008

dicinka gratulujem... 19 vajok to je super... ja som mala po gonale len 4

dicinka1
18. sep 2008

14 oplodnenych 😵 😵 😵 😵

cikyta
autor
18. sep 2008

No tak to je pekne.Aj mne ich teraz oplodnili 14!Ale s tým rozdielom,že tebe to všetky prežijú a budú omnoho silnejšie ako tie moje.predsa len si mladšia,zdravšia a tak to budú silné embrijká! 🙂

dicinka1
18. sep 2008

no ciky..to neviem..a ked som sa s doykm teraz bavila,ze chcem p.k. tak vravel,ze zajtra pridte na 11-tu..a pozieme sa ako to tam vyzera..ale kde to neviem..druhe baby neboli...a ja musim..bojiiiiiiim

bianka dakujem ti...ja som po fostimone mala len 4....a z toho sa oplodnili len 2

cikyta
autor
18. sep 2008

To mi je novina.Načo máš chodiť?Ved PK sa dá cez tel dohodnúť.(Teda mi sme boli od začiatku dohodnutí na PK)

dicinka1
18. sep 2008

ciky..ja som mu tiez hovorila..ale vravel,ze nemam predbiehat..ze mi povie zajtra co a ako... ☹

cikyta
autor
18. sep 2008

No tak to som zvedavá,čo ti povie.

melisska
18. sep 2008

Dici super a nebojkaj, je to vsetko OK, 😉 ja som dokimu verila, ver mu aj ty on vie lepsie ako my co robi.

dicinka1
18. sep 2008

meliska ajooooooooooooj...aj ja svojmu dokymu verim..neviem preco..ale verim mu... 😵

scarlette
18. sep 2008

dicinka mozno ta chce kuknut utz aby videl sliznicu, nebojkaj 🙂

dicinka1
18. sep 2008

ved hej..aj mna to napadlo..tak dufajme,ze len to... 😉

aduska222
18. sep 2008

Ahojte babenky

čo je to PK?

miroslava33
18. sep 2008

predlžená kultivácia

cikyta
autor
18. sep 2008

Aduska,to je to,ked ti kultivujú v skúmavke embrijká 5-6dní a denne ich sledujú a podávajú informácie,či sa vyvýjajú,či degenerujú.No a na 5-6 den vložia embrijko do bruška-embriotransfer-ET(Sú aj obyčajné krátke kultivácie,pri ktorých vložia do bruška tak 3dnové embrijko a nie 5-6 ako pri PK.)

dicinka1
18. sep 2008

ciky..no teda...si ako profesorka.. 😉

cikyta
autor
18. sep 2008

Dici,v marci by som za tieto informácie platila v dolároch 😀 ked som nemala net a žiadne informácie a išla som dutá ako bambus na IVF-ICSI. 😀 Teraz to je všetko lavou zadnou

dicinka1
18. sep 2008

ciky... 😀 😀 😀 😀 pocuvaj..ja mam asi ohss..ty si mala nafuknute brusko po odbere?chodila si zhrbena..aby ta nebolelo?

cikyta
autor
18. sep 2008

Ano dici,bolo mierne nafuknute a tiež som chodila zhrbená od bolesti,ale po čase to prešlo.