Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

scarlette
23. sep 2008

cikytka dakujem ale mne su teraz nanic... ale odlozim si ich do mrazaku a ked to bude aktualne tak potom vyberem a spapkam 😀

dicinka1
24. sep 2008

dakujem vam za tehu vyrusiky...a dakujem vsetkym ze mi drzite palceky... 😉

ako ste sa citili po et?mna vobec nic neboli...nijako extra mi nieje..az sa bojam.. 😒

scarlette
24. sep 2008

dicinka uz si doma? to je super 🙂

dicinka1
24. sep 2008

hej..domka som..manzelik vcera prisiel po mna do nasich...

scarlette
24. sep 2008

super tak pekne oddychuj... ja sa uz tesim ked sa v piatok vyspim len musim popracovat na jednej prezentacii este...

dicinka1
24. sep 2008

ked budes mat ket?

scarlette
24. sep 2008

ani srnky netusia... este musim podstupit hysteroskopiu

dicinka1
24. sep 2008

aha...
a kde ste vsetky 😕

scarlette
24. sep 2008

ja som tu len nikto nepise a samej so sebou sa mi nechce

dicinka1
24. sep 2008

ved hej..ani mne...kde su vsetky?

scarlette
24. sep 2008

to neviem, ja vsak sedim este v robote a straaaasne sa mi nece

dicinka1
24. sep 2008

to ti verim moja..ja sa doma nudim..ale co uz oddychovat musim 😵

melisska
24. sep 2008

Ahojte ja som tu citam, ale pisat sa mi nechce, som dnes velmi leniva alebo nijaka, Dici drzim stale pakĺceky nech sa malicke zahryzne dobre a pri OHHs je vacsia sanca 😉 🙂

scarllet este o 17 v robote 😝 to ti fakt nezavidim

scarlette
24. sep 2008

vsak pekne oddychuj aby vsetko ostalo tam kde ma 😀
ja dnes taham do deviatej vecer ale uz len 5xpojdem do prace a mam pokoj

melisska
24. sep 2008

No tak ti prajem aby ti to rychlo ubehlo a ptom drzim palceky 🙂

dicinka1
24. sep 2008

meliska..hej viem..preto sa velmi tesim...prezrad nejake priznaky...ake si mala ty?upne na zaciatku?par dni po et?

melisska
24. sep 2008

Uz som ti pisala v splne, 5 a 7 den po ETma asi po hodine bolelo dost bsilne brusko ako na mrchu a potom utalo akoby nic 😉 ale kazda sme ina, na to nezabudaj 🙂 nemusis citit nic a budu dve // 😉

aduska222
24. sep 2008

Ahojte babenky
kde ste včetky? 🙂

scarlette
24. sep 2008

aduska v praaaaaaci som 🙂

aduska222
24. sep 2008

tak neskoro? to si ešte v práci, či už v práci?

jahu348
24. sep 2008

tuuuuuuuuuuuuuuu

scarlette
24. sep 2008

aduska este... ale uz len do deviatej a potom pride pre mna manzelik tak sa tesim 😀

jahu ahoj 🙂

aduska222
24. sep 2008

ježiši to kde robíš? do deviatej ? Chúďatko, to je dosť náročné nie?

scarlette
24. sep 2008

adus moja praca zahrna komunikaciu so zakaznikmi a poskytujeme technicku podporu... avsak uz iba 5x idem do prace 😉

dicinka1
25. sep 2008

bre ranko..dakujem baby..cmuky 🤐

cikyta
autor
25. sep 2008

Ahojte.Od predvčera večera som ležala v nemocke na infuziach.Teraz som prišla,ale mám otrasne nízky tlak,tak musím ležať-viac nevládzem.Mala by som ísť na gyndu,ale som slabá tam ísť.Tak zajtra.Chytil ma nejaký výrus.Vracala som nono stop večer bez prestávky-už to bola krvavá žlč a hrozne ma prehánalo.Nič horšie som nezažila.Dieťatko je OK-má 2,5cm.Vracala som v aute,po ceste,v nemocke,na koze-proste furt.Skoro mi hrdlo odtrhlo 😝 🙄

melisska
25. sep 2008

Ciky, moja co to ?????len nam bud zdrava a dolezite je ze dietatko je vporiadku

melisska
25. sep 2008

Ciky len lezkaj aby si zosilnela moja ☹

csilla76
25. sep 2008

ahojte 🙂 cikytka je mi luto ze ti je tak zle,prajem ti skore zlepsenie a lezkaj 🙂 nepovedali ze aky virus?tesim sa ze babato je ok,aj ty sa setri a oddychuj kolko len vies 😵 😵 😵

cikyta
autor
25. sep 2008

No ja som si dala 4 slivky,na to banánové mlieko,syr,hrozno atd..........taže tá kombinácia so slivkami je asi toho príčinou,lebo z krvy,moču a stolice mi zistili,že to nieje žiadny zápal,nič.