Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
1. okt 2008

Kukulík-NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ela304
1. okt 2008

ahojte baby, to je strasne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kukulik30
1. okt 2008

cikytka...veru...tiez som v prvom momente takto reagovala 😔 .....bojim sa , ze melissku to zlomi a modlim sa , aby mala silu po tomto dalej bojovat ☹

ela304
1. okt 2008

ja som uz vcera skonstatovala, ze ked mi aj oznamia ze som tehotna ze so mnou ani nehne. Budem sa tesit ked budem v 4 mesiaci. Lebo co sa deje to je strasne ☹ ☹ ☹ ☹

aduska222
1. okt 2008

Tak na to pozerám, že je to asi dosť časté. Je tu kopu báb, ktorým sa to stalo po IVF - Ježiši, asi na mňai idú depky.

cikyta
autor
1. okt 2008

Stále sú riziká.V pvom trimestri skrz potrat.V druhom skrz predčasné pôrody,kedy ečte bábo nemá velmi šancu prežiť samo a v treťom trimestry už čakanie na pôrod a jeho priebeh,aby sa nezadusilo bábo atd........Stále tu čosi bude.No a neskôr strach o bábätko,nech sa dobre vyvýja,nech je zdravé,nech si dáva vo svete pozor na nebezpečenstvá,na zlých ludí atd...........Takto to BOHUZIAL funguje. 😔 Meliska,drž sa prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!Je to hrozné!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ani nevieš ako velmi ma to trápi.Tebe sa to stať NEMALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tribitka333
1. okt 2008

ahojte,boze je mi do placu ked to tu citam...je to skutocne hrozne,co musime preskakat a aj ked nam povedia tu stastnu spravu,ste tehotna.. stale nie je nic vyhrate.. ciky,chcem sa spytat,teda aj ostatnych bab,ktore stimulovali a boli na ivf,ako ste sa citili?ja som siesty den co si picham gonal a ciim a dost blbo.pobolieva ma hlava, brucho a celkovo sa citim strasne unavena a slaba..bojim sa,ze som prechladla,ale neviem kedy,lebo si na seba davam pozor ako nikdy..teraz sa bojim,ci skutocne na mna nieco nelezie,a neovplyvni to kvalitu folikov

cikyta
autor
1. okt 2008

Ano Tribitka.Bolo mi blbo.A to tak,že sa mi hrozne točila hlava a bola som unavená a slabá.Pripisovala som to Provere tabletkám,lebo ked som ich vysadila,bolo mi lepšie.Ale je to z injekcii,neboj.Treba vydržať moja. 😉

misik1
1. okt 2008

ja som mala vysoky tlak krvi, bolela ma hlava, nebolo to bohvieco... 😒

cikyta
autor
1. okt 2008

Vieš Tribitka,aj počasie je teraz také,aj hormoniky pracujú,tak ti musí byť zle.a v brušku rastú vajíčka,tak je ubolené po stranách a tak vela pi vodičku.Bude to lepšie!

xt1na
1. okt 2008

Ahoj Cikyta a ostatne dievcata.
Som tu dnes 1x, tak by som sa chcela poradit.
Tina

tribitka333
1. okt 2008

dakujem zlaticka,povedala som si,ze budem v pohode,ale teraz stresujem ako male decko.neverila by som tomu,ze budem takto reagovat..nejde o to,ze by som nevydrzala,nie je to take hrozne,vydrzim to v poho.len som sa zlakla ci som si nejako sama neublizila.vcera sme sli z martina este do ziliny,manzel siel odovzdat nejake vykresy a cakala som na nho na stavbe,bola mi trosku zima, dost fukalo,ale nestala som tam az tak dlho a bola som oblecena,ani ma nenapadlo,ze prechladnem..aj som chcela chodit do prace,ale radsej som dnes zostala doma v teple a oddychujem.inak co sa tyka toho pitia.kolko ste v skutocnosti vypili denne?ja sa snazim vela ale viac ako 3-4 litre nezvladnem

aduska222
1. okt 2008

tribitka, dávaj na seba pozor.
Stále mi chodí po rozume aký je svet nespravodlivý

dicinka1
1. okt 2008

kukulik..to myslis vazne?ze meliska prisla o babo?nieeeee?napis,ze to nie je pravda...preco sa to stalo?ako to?ved jej bolo uz dobre.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

cikyta
autor
1. okt 2008

Xt1na...tak sa pýtaj!...... 🙂 Tribitka,ja som stimulovala v lete,takže som pila rada vela,aj dr.mi povedal,že pri mojej telesnej schránke nemusím nasilu logať galony vody,lebo si ublížim!Som chudá a tak mi stačilo max.3L denne v júly!Ale obeznejšie musia viac piť.Tak je to na tebe. 😉 Dicinka......ved to.......... 😔

dicinka1
1. okt 2008

ciky..velmi ma to stve?co sa to deje?meliska prisla o mimi.takyna ide zajtra rodit je v 22 tt... ☹

xt1na
1. okt 2008

Ked tu citam tieto veci, tak mi nie je nejako optimisticky. Je mi to strasne luto, aj ked tie dievcata
nepoznam, ale viem, co to je, prist o babo. My sa tiez snazime o miminko, chcela
som sa len opytat, ci tu niektora z dievcat nema skusenosti s uzivanim clostilbegytu. Ja to beriem
teraz.

ela304
1. okt 2008

xt1na, ja som brala pred 2 rokmi, ked sa mi snazili nastimulovat vajecniky. Ja normalne nemam ovulaciu. Absolutne mi nezabrali, mala som po nom len cysty. Viem ze vela babam pomaha, mne osobne nie. Potom som zacala brat Merional, ten mi pomahal super.

tribitka333
1. okt 2008

ciky,tak to sa asi nemusim ani ja prelievat.skutocne mi to nerobi dobre.tie tri litre v pohode vypijem

xt1na
1. okt 2008

Ela304, dakujem.
A kolko sa mozu brat tieto lieky? Je to nejako casovo ohranicene? Ked mi to nepomoze, nasadia
mi nejaku inu liecbu, nevies nahodou?

ela304
1. okt 2008

uz si to velmi nepamätam, lebo som uz pojedla kadeco, ale skusali mi to asi 2 mesiace, potom priefuky vajecnikov, potom Merional. Tam som zabila 2 roky, keby som isla hned do Heliku tak som uz inde, ale nemozem nic povedat, lebo doktori sa aj u nas snazili. Akurat ze v Heliku su lepsi odbornici a zda sa mi to setrnejsie pre zenu. Na mne trochu experimentovali, ale co uz.

xt1na
1. okt 2008

Do Heliku, to je kam? Viem, ze sa hlupo pytam, ale ja som zatial zaciatocnik v tychto veciach.
A tvoj problem spociva v com, ak sa mozem opytat?

dicinka1
1. okt 2008

ja som brala clostyl..neotehotnela som...lebo aj tak mal manzel blbe spermije..ale navodilo mi to ovulku 😉

ela304
1. okt 2008

Helios je centrum asistovanej reprodukcie v Martine. Môj problem je v tom ze neprodukujem ziadne vajicka, sú polycisticke a manzel ma zle spermie, pomale a maju aj zly tvar, ale par ich ma fajn 🙂 Bola som dvakrat tehotna, naposledy v pondelok ked mi na sone povedali ze sa mi male nevyvyja. Momentalne cakam na menzes, ked nie budem musiet ist do nemocnice na kyretaz.

cikyta
autor
1. okt 2008

Xt1na......Helios je v MT na sídlisku Ladoven. 🙂 Vieš,nie každý den je ružový a život prináša aj tieto veci.....žial aj optimistkám 😔 Preto musíme byť silné!Vydržať a neprísť o rozum.

xt1na
1. okt 2008

Ela304
Tak to mi je luto. Inak ja som tiez z okresu Zvolen. Opytam sa doktora, dnes tam idem,
ze aky bude dalsi postup, ak mi toto nezaberie.
Dicinka1:
Dici, ale ty uz cakas babo, ze? Kolko ste sa snazili o male? A co ti potom pomohlo, ked
nie tieto lieky?

xt1na
1. okt 2008

Cikyta:
Vy ste sa dlho snazili o babatko? Ja som zaciatocnik, uplny, bez prehladu, to mozete vidiet
aj podla mojich otazok.

aduska222
1. okt 2008

Ono sa to ozaj kazí posledných pár dní a tak dobre sa to rozbehlo pred 2 ma mesiacmi. xt1na - mne clostil pomohol k folikulom ale zatiaľ sa mi nepodarilo otehotnieť. Buď nie sú dosť kvalitné vajíčka, alebo mám pb s vajcovodmi ( to neviem ) a tiež máme slabý spg

cikyta
autor
1. okt 2008

My sme sa snažili 5 rokov xt1na.

nelia
1. okt 2008

Baby, ja vás tu občas čítam a sledovala som Cikytu, Melissku a teraz aj Dicinku ako krásne sa im to podarilo. Melisky je mi strašne ľúto ☹ ☹ , ja som to prežila so sestrou, keď tiež po 2IVF prišla o bábo. Ten život je naozaj nespravodlivý.
Dicinka, držím Ti veľmi palce, aby si bola tehu a aby všetko prebiehalo ako má.