Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
2. okt 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

chytajtee..prskam 😉

cikyta
autor
2. okt 2008

No akurát mi volali z genetiky,vraj ak som z Vrutok,tak mám rýchlo do MT prísť ,lebo každý den je kritický a dajú mi do ruky výsledky a mám letieť na hematologiu hned dnes!Tak letííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!

lusina
2. okt 2008

Tak Ti Ciky držím palce.
daj vedieť ako si dopadla.

moncika15
2. okt 2008

ahojte babule 😔

moj optimismus na bode mrazu, celu noc som preplakala, oci mam jak angorak, xytilo ma to uz vcera na poobednej cely cas som rozmyslala a zatlacala slzy 😢 dufam ze ma niekto nevidel 😅

dnes mam s drahym 4 rocne vyrocie a ja mam nervy na dranc, mala by som byt stastna a tesit sa ale nejde mi to ☹
co sa to tu deje?! same zle spravy.....

moncika15
2. okt 2008

ahoj ciky a drz sa

dicinka1
2. okt 2008

moncika?preco moja?

moncika15
2. okt 2008

dici koli tomu po com najvac v zivote tuzim 😔

dicinka1
2. okt 2008

nebojaj..kazdy sa docka..ja som cakala 3 a pol roka..a az teraz... 😉

mooooooooja,viem,ze sa mi to lahko hovori,lebo uz som,ale vazne..mimi sa uhniedzi iba v kludnom tele..mojko moje..nebud smutnaaaaaaaaa

bianka30
2. okt 2008

babulky co to citam Melisska prisla o babatko ? co sa stalo? to mi je tak luuuuto tak velmi sa tesila?
cikyta drzim palce aby bolo vsetko ok, inekcii sa neboj, nieco si uz vydrzala , tak par inekcii zvladnes lavou zadnou, ja tomu verim

moncika15
2. okt 2008

kujem dicinka ale nepomaha nic ani utesovani, ani povzbudzovanie....to musi preboliet same

cikyta
autor
2. okt 2008

Ahojte.Až teraz som prišla z hematologie.Takže si mám pichať celé tehotenstvo injekcie do brucha a stehien.Len v letáku je písané,že neboli testované teh.ženy,len teh.zvieratá a tak sa to nedoporučuje tehotným.Ale ak to má byť nevyhnutné,má sa to pichať.Aj dr.vravela,že či som ochotná...Tak vravím,že hej.Toto ochorenie má 5% ludí a ženy zvyknú potratiť a je dobré,že som v 10tt a dieťa zostalo.Ale preventívne si to mám pichať,nech sa mu neupchá placenta...............Neviem,kde je stránka o trombofílii v tehotenstve.Videla som ju tu,ale už neviem kde!Pomôžte mi ju pohladať! ☹

janula13
2. okt 2008

Ahoj Cikytka, tak to ma velmi mrzi, e sa ti to takto skomplikovalo, ale aspon ze na to prisli vcas, ked mozes pre to nieco spravit, velmi budem na teba mysliet a drzat vsetko co sa da 😉 Inak vystrasila si ma, ja mam tiez take slabe krcove zily, ale ked som bola na predoperacnom, tak napisalai do spravy, ze nemam, tak zajtra sa na to spytam, idem na OPU.sakra, preco to nie je lahsie?Ale ty si bojovnica, tak sa na to spolieham! 😀 😀 😀 Pohladkaj Silvinku, ste obe velmi sikovne,tak nech to pekne spolu dotiahnete do uspesneho konca! 😀

aduska222
2. okt 2008

ahojte babenky

diicinka - len tak ďalej, dúfam ža nás čoskoro budeš posilňovať tehu virusikmi.
ciky- tak teraz to už musíš zvládnuť , veď prvý krok je najťažší a ty ho už máš úspešne za sebou. Teraz ti už len ostáva dotiahnuť veci do konca - samozrejme takého 3 kilového 😀 😀 😀

cikyta
autor
2. okt 2008

Dík baby.Už som našla tú temu čo som hladala.

aduska222
2. okt 2008

ciky a čo tam o tom píšu?

cikyta
autor
2. okt 2008

No aduska dokopy nič.Našla som len jednu babu čo je na tom tak,ako ja.A to som pozrela celý MK.

aduska222
2. okt 2008

hmm asi je to zriedkavé, no neboj. Len sa pekne šetri a oddychuj a tak

sisipetka
2. okt 2008

pekny vecer kocky,
niekedy si vas precitam hlavne preto, ze cykitka sa mi vryla do pamate, tym ze zalozila tuto peknu temu 😉
Je mi velmi luto, ze vas tu prepadli smutne spravicky a pevne verim, ze to vsetko zvladnete v zdravi a co najlepsie ako to pojde. Viem, ze to nie je vobec jednoduche, ale zivot prinasa velmi tragicke chvile, ktore nas polozia az uplne na dno a my sa musime zubami a nechtami stverat hore a dostat sa aspon na hladinu odkial sme spadli. Snazim sa o to uz 9 mesiacov a ide to velmi pomaly.
Je krasne ako si navzajom pomahate a bojujete jedna za druhu.
Meliska prajem skore psychickke uzdravenie a velmi vela sil do dalsieho boja, aj ked chapem, ze to tak skoro nepojde.
Cykitka nasa, drzkaj sa, ked to Silvinka zvladla do dnes, tak je taka ista velka bojovnica ako ty a jej ciel je isty - ona vyhra!!!
Dicinka - netestuj tolko, uz tam mas ciarocku, teraz sa len sustred na to, aby Ta tvoja fazulka milovala a ona potom s Tebou bude az do konca neskutocne stastna.
Ostatne snazilky nebojte - nase babatka stoja v rade a coskoro sa pridaju ku nam 😉

cikyta
autor
3. okt 2008

Sisi...dakujem moja.Tak prvú injekciu mám v sebe a bolela menej ako decapeptyl a menopur.Tieto na riedenie krvy nemajú byť v chladničke,lebo sdudené bolia. 🙂 Len sa ťažko otvárajú.Ja som to nedokázala aj aj muž mal problém ☹ Hádam na to prídem,lebo ak pôjde na týždnovku,budem nahratá 😀 Dicinka-kde si?

misik1
3. okt 2008

ciky no vidis zvladla si jednu, zvladnes aj dalsie, len ci mas tolko miesta na tele, kolko je toho....a pichas heparin, fraxiparin, ci ine?

cikyta
autor
3. okt 2008

Ahoj Misik.Picham fraxiparin 0,4ml.No vraj mám pichať do brucha-po bokoch a neskôr do stehien.A to každý den až do "šestonedelia". 🙂 Misik,nemáš mať dnes výsledky krvičky na //?

pahu
3. okt 2008

Ahoj Ciky 😉 Ako sa máte? 😀

moncika15
3. okt 2008

ahojte 🙂

boze ciky obdivujem ta! ja by som to fakt nezvladla 😔

aduska222
3. okt 2008

ahojte, čo je nové? Ja som od dnes vo " vyčkávacej dobe " o dva týždne idem testovať

cikyta
autor
3. okt 2008

Ahoj Pahu-už je OK.Včera slzy a od dnes zase úsmev.Máme komplikácie ale bätko je v poriadku a viac ma nezaujíma. 🙂 Moncika,zvládla by si to.Každá jedna žena,ktorá lúbi svoje bábo by to zvládla.Ver mi.Mám jednu velkú výhodu:že som absolvovala dve IVF a dokopy už 100 injekcií som si pichla sama.Takže teraz som neni v strese a strachu a ihiel sa nebojím.To len hrozne vyzerá,ale nieje to nič.Dokonca tieto injekcie ma nebolia ako tie FSH.A ani nemajú byť tieto v chladničke,takže OK. 🙂 Aduska,tak vela šťastia a nech je to o 2 týždne //Pre istotu ti posielam moju nákazu-TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bay
3. okt 2008

Ciky, ako citam, trochu sa vam to zkomplikovalo... ale poriadne pichaj a bude vsetko ok 😉 A ako casto musis pichat?

aduska222
3. okt 2008

ďakujem ciky a želám veľa šťastia v nasledujúcich mesiacoch 🙂

dicinka1
3. okt 2008

mam to potvrdene aj z krvi..som tehotnaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 oficiaaaaaaaalne

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cikyta
autor
3. okt 2008

Bay-každý den až do šestonedelia... 😒 Dicinka-jeden velký potlesk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

dicinka1
3. okt 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeeem cik..zvladla som to hlavne koli babam z MK...a hlavne koli tebe ciky..ty optimistka mojaaaaaaaaaa 😵 😵 😵