Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
22. nov 2008

neviem ale stale ked som tu na MK je mi veeeeelmi smutno a aj si poplacem ☹

scarlette
22. nov 2008

meliska je to normalne a ist nie si jedina, treba to dat zo seba von ale ako sa hovori "cas pomoze" a je to pravda, hlavku hore a ked sa ti chce plakat tak si poplac 😉

melisska
23. nov 2008

mas pravdu scarletka a pri cyki stale pozerym ako jej babetko rastie, lebo aj ja som mala vtedy poslednu mrchu 21.jula, my by sme tehulkovali spolu ☹

cikyta
autor
23. nov 2008

Ahoj Meliska.Máš pravdu-boli sme spolu narovnako tehulky... ☹ Zivot je niekedy strašne zlý a velmi nespravodlivý,ale hádam ti bude druhý rok úspešnejší a už sa nič takéto zlé nestane.Velmi ti to prajem a verím,že to tak aj bude. 😉
Ja mám dnes migrenu ako svet.Včera sme boli gratulovať kamarátovi a oni gratulovali mne (o týžden skôr) a potom mi aj drahý gratuloval s obrovskou tortou a zlatý klinec večera-Požiadal ma o ruku 😅

mirip
23. nov 2008

mellis neboj nie si tu sama smutná....

scarlette
23. nov 2008

ciky no super oslava a co si povedala? ze by ano? 😀 😀 😀

melisska
24. nov 2008

ciky to je krasne 🙂 kedy bude svadba 😅

mirip aj ty si so mnou smutna?

scarlette
25. nov 2008

haloooo je tu niekto?

janula13
25. nov 2008

Cikytka, krasny prsten, chvalim vyber snubenca 😉 a samozrejme este raz blahozelam!

orsulka
25. nov 2008

noooooo ciky!!!!!!!!!! tak to je nááádhera!!!!!!! gratulujem .-)

scarlette
25. nov 2008

ciky kraaaasny snubacik mas 😉

cikyta
autor
25. nov 2008

Dakujem vám kočky.
Už viem sama dávať z mobilu do PC fotky-hurá!!!!!!!No už idem konečne jesť. 🤐

dicinka1
25. nov 2008

cikyyyyyyyyyyyyyy..krasny prstienok mas............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

cikyta
autor
25. nov 2008

Dík Dici. 😉

babulka123
25. nov 2008

ciky gratulujeeeem...

cikyta
autor
25. nov 2008

V skutočnosti je íný ten prsten.O dosť krajší ako je na tej fotke.
Ale už dosť o tom,lebo zase sa "rozringujem" 😢
Pochválte sa optimistky:Ako sa máte?Vaše plány?Vaše prípravy na Vianoce?Vaše problémy?Neduste nič v sebe.Je dobré si občas pokecať 😉

pahu
25. nov 2008

Cikytka gratulujem k ďalšiemu prekvapku 😀 Tento krát nie v brušku ale na prste, máš tam nejaký jagavý výrastok-prírastok 😀 😀 😀

cikyta
autor
25. nov 2008

No dakujem Pahu. 😀 😀 😀 😀 Ten výrastok je pekný a prírastok bude hádam tiež pekný (o vlastne pekná.)

moncika15
28. nov 2008

ahojte baby ☹ vcera rano nam zomrel vlciak, bol stary a ledva xodil. uz ho nic neboli....
mame este ratlika ale ten dvor je taky prazdny 😔

cikyta
autor
28. nov 2008

Moncika,je mi to lúto,ale to je už kolobeh života.Môžeš byť spokojná,že ste mu vytvorili krásny domov,krásny život a bolo mu s vami dobre.Teraz bude v nebíčku ten najspokojnejší psík... 😉

melisska
28. nov 2008

moncika aj mne je to velmi luto ☹ ale ten psik je stale s vami 😉 vo vasich srdieckach

moncika15
28. nov 2008

ste ma rozplakali 😢 pekne pisete 😔 casom to preboli ale nikdy na neho nezabudneme

a vy ako ? co mate nove?
som dnes bola na krv na hormonalny profil.nabuduci tyzden vysledky-som v napati 😕

dicinka1
29. nov 2008

moncika..uprimnu sustrast 😔 😔 😔

renulinda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moncika15
2. dec 2008

renulinda, co si pisala ze ta zmazali? 😕

melisska
4. dec 2008

Dievcata vy to tu zanedbavate 😠 zijete?????? ja nechodim pravidelne, ale si vas citam, tak kde ste 😝

moncika15
4. dec 2008

ahoj, ja tiez smutim za snazilkami. som tu aj 10x denne a nikde nikoho ☹

melisska
4. dec 2008

no vidis moncika 🙂 sme tu aspon my dve hviezdy 😉

dicinka1
4. dec 2008

halo aj ja som tuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵