Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
6. aug 2008

janula.Tak ten môj je ozaj zabávač 😀 😀 😀 Spíšete žiadosť pre poisťovnu na IVF.Tlačivo dá lekár.Hned sa to podpíše a lekár odošle.Potom ti povie,že do mesiaca to schvália a zavolajú ti .(Ale ak si do 2 týždnov zavoláš ty,už to tam bude a schválené. 😉 Takže za 2 týždne je to schválené.(V heliose v MT.Neviem ako inde)

janula13
6. aug 2008

Ciky dakujem, tak to nie je take strasne, bala som sa dhsich natahovaciek, tak sa asi do toho pustim,ja som v BA, tak neviem ako tu, ale hadam do mesiaca sa dockam.A kym sa caka, da sa uz stimulovat injekciami, ci az po schvaleni?Fuu, bojim sa tych injekcii, este teraz ma zadocek boli po pondelkovom pregnyle a to bola len jedna 😅

cikyta
autor
6. aug 2008

Janulla....nakúpiš injekcie a lieky a až po schválení začínaš papať lieky atd.No na 16DC sa zväčša pri dlhom protokole začína,takže to nebudeš nijako dlho čakať neboj.A všeobecná poisťovna je v tomto najrýchlejšia. 😉 domcek......Bude to vrana,či chceš či nechceš!

domcek1111
6. aug 2008

😀 😀 😀 keď myslíš.... 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

Ja to cítim.Mám dobrý nos! 😀

janula13
6. aug 2008

ok, tak to si ma potesila, ved ako vzdy 😀 😀 😀 A na zaklade coho sa rozhodnu ktory protokol?A da sa to samopichanie vydrzat?A tak som dufala ze sa k tomu nedopracujeme 😝 Babule vy tu tusim mate temu-vtaky 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

janulka...To ti určí lekár aký protokol.Ak myslí,že si zdravá,volí dlhý,ak budeš zle reagovať,tak nabudúce krátky.Tak nejak to je.Aspon som to tak pochopila pri mojom lekárovi. 🙂 To samopichanie je jednodochšie ako sa zdá.Uvidíš.Len to znie že:BU BU BU,ale je to relatívne v pohode. 🙂 Už máme po vtákoch.Ale bola tu taká téma.Ale môžme pokračovať.Je sa vtákom nebránim... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
6. aug 2008

😀 😀 😀 😀 Pocuvaj, ty si ma nahlas rozosmiala, skoda ze nie si v BA 😀 😀 😀 Vtaciky su zlate, teda ako ktore, ale ja sa im tiez nebranim,hlavne tomu co tu hniezdi 😀 😀 Neviem, ci sa mozem pokladat za zdravu, stale sa mi tam dole nieco usalasi, ale to hadam IVF nevadi, ked im to nevadilo pri IUI.Psychicky som asi ok, ale je to na povazenie 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

No janulka........čo sa ti tam dolu usalašuje?Myslíš nejakého vtáka?Toho tam nechaj,to je jeho hniezdo. 🙂 Tak budeš mať zrejme dlhý protokol,ked je to tak ,ako píšeš. 😉 Psychicky sa mi tiež zdáš OK.Stačí sa ti pozrieť do očí a viem.

janula13
6. aug 2008

😀 😀 😀 😀 tak ja mam z teba dost, normalne sa tu sama pri PC smejem, to nebude so mnou vsetko v poriadku.Nuz, bohuzial v hniezde nehniezdi len ten oficialny vtacik(bozechran zeby nejaky neoficialny)ale mam tam nejake male mrchy, mam asi nanic imuno, ale uz som dlhsie nebola na kultivacii, aj na cytolu uz som zase mala ist,ale mam pocit, ze uz v centre sa dost vo mne rypu a to sa hniezdu nepaci 😀 😀 😀
Diky za kompliment, ako tak pozeram, fakt mam pekne oci na tej foto 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

A okrem iného.....máš peknú farbu vlasov.Takú fialkovú,zaujímavú. 😀

janula13
6. aug 2008

Hm, to je najnovsi trend, vies? 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

Fakt janula si kočka.Len máš trošku väčší nos,ale to nevadí. 😀 Neboj,v hniezde sa ti urobí poriadok a môže v nom pribudnúť malý zobáčik čochvíla! 🙂 Vieš čo sa mi stalo napríklad včera?Liezla som na stôl-sono a lekárka že:No aká ste čierna.Až moc na blondínu.............................A ja som sa zahambila.Ja že to myslí,že hniezdo mám čierne a vlasy biele.........................Neskôr vysvitlo,že myslela,aká som opálená! 😀 😀 😀 No moje nervy.

janula13
6. aug 2008

😀 To je priam rasisticka poznamka 😀 😀 😀 tak aj mne hned napadlo hniezdo 😀 😀 😀 Pocuvaj ty vestica, ale ja mam naozaj väcsi frnak 😀 😀 Inak by som bola celkom k svetu 😀 A kde sa ty stihas tak opalovat? 😀 ja mam volna dost ale nemam s kym, vsetci su v robote, ja robim len doobeda a potom sa mi samej nechce 😝 A to som sa za mladi tolko opekala, asi mam uz zodpovednejsi pristup 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

janulka......Začala som mierne solárkom,potom u susedky na zahrádke a 3 dni na Senci na stanovačke.Som PN,tak bol čas.Vychádzky mám 2 hod.ráno,2 hod.poobede. 🙂 Ja ťa mám pod palcom,aj ked si fialová.tak bacha.Viem o všetkom. 😀 Idem susedke na kafe a vyvenčiť moju lásku chlpatú!(hniezdo to neni) 😀 😀 😀

janula13
6. aug 2008

😀 😀 😀 tak to budem sekat dobrotu, ked ma mas pod palcom.tak chlpaca vyvenc, aj toho druheho, ked bude doma a prijemne poklabosenie so susedko 😀 joj, tak u nas v Senci?A ja tam nemam s kym, sme tu novy(hahaha, od marca a ) a nepoznam tu ani nohu, len suseda, ale ten mamka ako das 😀 Ja idem vybavit konecne jeden neprijemny telefonat, chcem dat telefonicku vypoved, to som zvedava na reakciu sefky, tak drz palce 😀 Hadam si uz foto pridam 😀

melisska
6. aug 2008

Dievcata tu je veselo 😀 😀 😀 A tá téma vtáci a hniezda....supeeeeeeeeeeeer 😀

Janula aj ja som zvedava, co ti povedala sefka?????????????? 😕

cikyta
autor
6. aug 2008

janula.........ako?...Vyrútilo šéfku z výpovede?...Držím palce 😉 ...meliska.........boskávam.

cikyta
autor
6. aug 2008

meliska...........ty si vojak? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

janula13
6. aug 2008

Ahooojte, nuz dopadlo to tak, ze strajkuje, zajtra tam musim ist osobne a to nepocula ani polovicu zlej spravy 😀 Uf, nemam rada taketo konfrontacie, vypoved som jej davala uz pred rokom, ale potvora, zvysila mi plat, tak som ostala, ale dufam, ze teraz ten trik nepouzije, ja naozaj-asi? 😅 chcem skoncit...Tak teda na zajtra sa netesim..a ktovie ci uz zajtra nebudem tehu a tehu sa nemaju stresovat a rozculovat.... 😀 viete, ona je taka mazana, ze az, stale to na mna skusa 😀 😀 😀
Ozaj meliska, si vojak???
A ciky, ako kolko chlpacov mas uz doma, ja stale nijakeho 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

janula.............Mám len jedného chlpáča a občas dvoch,ked sa neoholím. 🙂 janula a kde robíš?......Nedaj sa a bud tvrdá-stále na to mysli.Nedám sa a hotovo!Sefka si dovolí len tolko,kolko jej dovolíš. ☹

janula13
6. aug 2008

ja ucim anglinu po firmach-dospelakov a chcem u nej zrusit niekolko kurzov, uz tam ucim pridlho a potrebujem cerstvu krv a myslim ze aj oni...len ona bude musiet zohnat nahradu...a to jej nevonia samozrejme.A ja som neni az taka silna, lahko sa dam niekedy zmanipulovat, ale nejak sa nakopnem na zajtra, alebo ju? 😀 mazana je v tom, ze ja chcem nieco zrusit a ona mi chce este pridat 😉 ale je smiesna istym sposobom 😉 tak to u nas sme 2 chlpaci, ja ked sa neoholim, tak som manzelikovi silna konkurencia 😀 😀 😀 aj by si nas pomylili 😀
A ty co robis, ak ti to nevadi?

cikyta
autor
6. aug 2008

Aha....hm.Ja a angličtina...Už 2 krát sme volali na PC opravára,lebo chcel somnou komunikovať anglicky a ja som mu na všetko stisla že: YES 😀 A bol v prdely.Teda ja. 😀 Co robím ja?...Kraviny....(Ale šijem autopoťahy-zväčša pre KIU)...Rada by som niečo s písaním,kreslením,ale nemohla som ísť študovať do BA tak som skončila takto neslávne ako krajčírka.

janula13
6. aug 2008

Sranda a ja som chcela byt krajcirka, ale nemam na to trpezlivost 😀 aj ked sa cudujem, kde ju beriem pri uceni 😀 to mas tak, ked sa 50tnik da na anglinu, ale su strasne zlati, niektori, ja mam stastie na ziakov 😀 😀 Vidim ze tvoja english je plynula 😀 este si pridaj do slovnija NO a nemas problem, len sa strafit do odpovede 😀

janula13
6. aug 2008

Ozaj a ako bolo u susedky?ja ked si odila som na 2hodky zalomila a teraz sa vyhrievam ako had na slniecku na balkone...hore bez, tak si davam pozor, nech nepopudim verejnu mienku 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

čo je to NO?( 😀 😀 😀 )Susedka v pohode-dala mi zabijak liek od bolesti a je mi trošku lepšie.Muž išiel na ryby a ja váham,či mám ísť spať... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 No mária bohova!Ze hore bez!Existujú aj dalekohlady!....Pre chlípnych susedov-bacha.

cikyta
autor
6. aug 2008

Ani ja nemám na šitie nervy,ale šitie poťahov je iné.Je to tvrdšie,väčšie a zväčša rovné šitie.....To sa šije ako na píle 😉

janula13
6. aug 2008

tak ty si bucni, mne to prospelo 😀 hlipnici ked raz pozru, uz sa om nebude chciet 2 krat 😀 😀 😀 az taka obdarena nie som 😀 Moja polovicka sa este nedostavila , tak nanho takto vyckavam, hadam ho navnadim 😀 Ako tvoje vajka, rastu, rastu?ty mas ale dobre hniezdocko 😀 😀 😀 dufam ze aj ja tak naznasam, ak pojdeme na IVF 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

No janula,tým myslíš,že máš malé vnady?....No vieš ako sa hovorí:(citujem jednu kočku-Do huby má a do ruky nech si nasere!) 🙂 Len aby si si muža nenavnadila na zhorené tenisové loptičky!Tak daj pozor! 🙂 Moje vajká rastú.Piatok uvidím,či im to vydržalo a nevzdávajú sa moje"Silvinky" 😀 Jasné,že naznášaš aj ty.Ved si mladá a spokojná-z toho čerpajú energiu vajká! 🙂

melisska
6. aug 2008

Ciky 😀 😀 😀 nie, ja som učiteľka, a to mame kupene do lesa at taaaaaaaak 😀 😀 😀