Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
27. aug 2008

ciky dakujeme za vyrusiky... 😉

cikyta
autor
27. aug 2008

Rado sa stalo!Kedykolvek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A len pre vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moncika15
27. aug 2008

ahojte aj ja by osm sa uz rada nakazila 🙂 mam o zub nemej tak mozem nat o babo viac 😀
co je tu nove?

cikyta
autor
27. aug 2008

Ahoj moncika,ja nemám už nové nič.Dalšie babenky nechcú o tom rozprávať,tak neviem... 😒 Už nemám ktorou stranou hrýzť.Bolia aj mna zuby-ale ani to nieje nič nové u mna!Vlasne-už sú to anoi neni zuby.tie sa zlomili a bolia korene,čo mi zostali. 🙄

dicinka1
27. aug 2008

ciky..ja som v nedelu dobrala ten posraty hak..a mrcha este nikde...preco nevies?ja uz chcem ist do ke..po injekcie gonal....ale este nemam mrchu-!!!!!!!!

moncika15
27. aug 2008

ciky,aj ty si taka postihnuta na zuby ako ja? ☹ 😅 aj ty si bola na xyrurgii,lebo ta sprava od teba to naznacovala
dici klud,vsetko bude 😉

endzi30
27. aug 2008

ahojte pusinky!
cikyliky dakujeme za TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!

dicinka: mozem sa spytat, tebe Dr. predpisal hak, pretoze si mala poslednu mrsku viac nez po cca 35 dnoch, alebo teda ze mas cca 35 a viac dnovy cyklus?

dicinka1
27. aug 2008

nie ja mam cyklus do 35 dni..nebrala som ziadne hormony nic..lebo kazda zena ma inak cykly...a aj keby som mala 40 dnove cykly..nevadi to...ked mas ovulku..tak to nevadi...
hak som brala ako pripravu na ivf...tym sa vajecniky utlmia..a ked zacnem brat tie hrozne injekcie...tak sa vytvori viac jajok...chapes?ale ja asi od 15-16 dc spinim..a neviem co to ma znamenat!stale spinim aj ked ich neberiem..a kramy zatial nikde.. ☹ tehotna urcite nie som! 😉

endzi30
27. aug 2008

zaujimava informacia.
kedze moj cyklus je saleny, raz 28 dni, potom 36 atd, proste misung.
mne zasa Dr. povedal, ze ked najblizsia mrsula pride viac ako po cca 35 dnoch, tak mi predpisal jedno balenie HAK a potom teda zacnem s injekciami.........ale moja hlava derava, nepamatam si presne preco ta HAK, len povedala ze s HAK to bude len lepsie
a k tomu spineniu, tak pokial tvoj gyno v tom nevidi ziadny problem, tak bud v klude dici 😎

endzi30
27. aug 2008

a dici, takze predpokladam, ze ty zacinas s injekciami 1. alebo 2. den mrsky, co?
neboj, mrcha pride, urcite tam hraju rolu aj nervy..........uz by si chcela pichat, co? 😀 😀 😀

cikyta
autor
27. aug 2008

Moncika,mala som ísť na chirurgiu teraz-ale nemôžem..............................V marci som mala ísť tiež na chirurgiu,ale môj sprostý zubár povedal,že to skúsi aj on.Nedal si povedať,že mám silné korene a rastú do J.Tak mi ťahal,dlabal,páčil.Vydoloval mi celú kosť okolo korena a koren držal.Celá som bola od krvy,on hulákal,že sa doslova na to J..E a že keby mu niekto pred tým,než to začal robiť povedal,že mu dá 5000sk,tak sa na to kašle.Už ma chcel po 2 hod.neúspešného ťahania vyhodiť na chyrurgiu,ale sa bál hamby!Ešte sa ma pýtal,s čím mi to má ešte vydlabať?Ze použil všetko v ordinácii a celé kreslo,on,aj ja sme boli zastriekaní krvou.A to som mala aj silný menzes a mohla som ohluchnúť vtedy........Napokon to vybral,ludia v čakárni ma skoro ukamenovali a ja som kráčala ako z hororového filmu k východu a volala mužovi,nech príde pre mna,že mi je zle a hambím sa ísť taká krvavá do autobusu............No a ešte 2 týždne ma to bolelo,chodila som na pohotovosť a brala lieky,kvapky a okrem iného som brala aj lieky na IVF..........Takže možno za môj marcový neúspech môže práve zubár.(Mám viac takých príhod)

endzi30
27. aug 2008

no moje nervy ciky.....to znie priserne, ako z hororu a to mam ist onedlho aj k zubarovi 😖
niektori dr. si o sebe myslia ze su bohovia, alebo chcu na chudakoch ludoch zarobit a potom to tak dopadne!

moncika15
27. aug 2008

no tak to teda ol zazitok 😨
ja som mala uplne super doktora a super vybavenie okolo aj ked to tiez neislo tak ako malo ☹ . xudak doktor ten bol cely spoteny a krvavy... co sestricka nestacila odsavat 😀 dokonca si aj vypytal kryt na tvar aby nevyzeral ako muxotravka
😀 😀 😀 😀
som si robila aj test,keby som bola tehu aby som si nezapricinila ze sa babo prestane vyvijat od oblbovacky ale nic takze som tam musela ist...xvalabohu je to zamnou 😎

cikyta
autor
27. aug 2008

Tak sa kuríruj moncika................už budeš mať aspon pokoj....No a už len hor sa otehotnieť!!! 🙂

moncika15
27. aug 2008

no ved to 😒 a mozno prave ten zub bo pricina toho ze sa mi nedarilo otehotniet 😵 ok ok dobre vymyslam si hovadiny 😀 😀 😀

cikyta
autor
27. aug 2008

No idem.Mám kopu práce.pa

moncika15
27. aug 2008

ahoj 🙂

aduska222
27. aug 2008

Ahojte

no to s tým zubárom brrrrrrrrrrrr. A ja mám o 3 týždne ptrvrntívku 🤐 o ako je to počas tehotenstva? Môže zubár vrtať a trhať zuby? Neublíži to dieťatku?

dicinka1
27. aug 2008

neviem kedy zacinam s injekciami...praveze neviem....ked zacne mrcha..ale ktory den cyklu to neviem..ciky nevies?

cikyta
autor
27. aug 2008

Aduska,vrtanie ublíži psychicky bábu-ked sa matka bojí.....................Inak nie..................Tehotným sa nesmú trhať zuby,lebo nesmú dostať injekciu a ani narkozu. 😉 Dici.Neviem aký máš protokol,aké lieky aké centrum,takže to je ťažko.Ja som mala 16DC proveru,7DC decapeptyl a A zhruba 32DC(podla dostania menzesu)som začala s menopurom.

takyna
27. aug 2008

Ciky gratulujem ti k tehulkovania a prajem ti aby bolo bezproblémové 🙂

dicinka1
27. aug 2008

aha..ciky..tak nic moja..

babullka1
27. aug 2008

Ahojte kocky,ja som tu nova a chcela bx som sa zaradit k vam : tym optimisticky naladenym snazilkam🙂aj ked musim uznat ze ma ten optimizmus uz niekedy nedrzi 😒

melisska
28. aug 2008

Ahoj baullka, vitam ta v nasom fore 🙂 Nebojkaj mi ti naladu urobime 😉

babulky dnes idem na tu krvicku 😉

cikyta
autor
28. aug 2008

Zdravým vás tu všetky a vzdalujem sa k ranajkám.som večne hladná.Meliska,kedy bude výsledok,dnes?Som taká nedočkavá.

tribitka333
28. aug 2008

baby,vy ste take zlate ako sa povzbudzujete navzajom.ked si predstavim,ako som prezivala posledne mesiace... lutujem,ze som sem neprisla skor..

cikyta
autor
28. aug 2008

Veru tribitka.Je to tu skvelé.Svoje prvé IVF som nemala PC a bolo to strašné.Teraz pri druhom IVF som mala informácii za fúrik a vela spriaznených duší na Modrom koníku.A hned sa dostavil úspech v podobe //.No pa,vzdialim sa k stolu.

cikyta
autor
28. aug 2008

T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 -Na ranajky tehu výrusíky pre všetky , ktoré majú záujem!

tribitka333
28. aug 2008

no tak ja by som si vzala plny tanierik

pahu
28. aug 2008

Ahojte 😀 Dlho som tu nebola ale len preto, že som bola trošku smutná z neúspechu po IVF a mala som veľ arobotky a ešte sme aj boli na dovolenke 😀 A teraz som rozhodnutá, že nám to vyjde prirodzene a ak by náhodou nie, tak nás čaká imuno vyšetrenie v októbri 😀 Je to v Prahem, tak sa teším na výlet 😵 A ideme spolu aj s Biankou 😉

Cikytka, nemôžem tomu uveriť, čo svieti pri tvojom mene 😀 😀 😀 A aj ja si trošku ukradnem z tvojich vírusíkov, oki? Cmuk... 😉

Tribitka a čo sa deje v tvojom živote?