Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
30. sep 2008

kuk testik 😒 no neviem..ciarka nie je ako vcera..ale je tlustejsia...co tamta nebola...bola len silnejsia

cikyta
autor
30. sep 2008

Tak teraz je tu už trošku lepšie.Myslím že 50 na 50.

moncika15
30. sep 2008

ahojte,

no ja neviem dici. kedy ides na krv?

dicinka1
30. sep 2008

zajtra..ranko..co som pozerala testiky ostatnych..tak 9 den od et mali taky testik ako mam ja teraz..no vcera bol dost silnejsi...tak ja neviem teda

misha666
30. sep 2008

ahojte kocky... dicinka milacik... daj si pokoj tym rapiclerom...kup si mamatest... ciarka je pekna a nerobila si testik hned z prveho ranneho mocu tak sa neboj... sak kuk moje... na 11dpo je pekna a na 13dpo bola na inom teste ovela slabsia...

moncika15
30. sep 2008

nevzdavaj sa ver tomu a vsetko bude ako ma 😉 ked tam uz parkrat tie carocky boli tak by bylo aby nebylo 🙂

dicinka1
30. sep 2008

stale verim..ale bojkam sa..ci to nahodou neklesaaaaaaaaa ☹

dicinka1
30. sep 2008

tt je tam naspat...tak teda,kedze som v tejto teme..tak tomu verim,ze je vsetko oki... 😵 😵 😵

moncika15
30. sep 2008

spravne dici 😉

a akej znaciky boli tie testy predtym?

dicinka1
30. sep 2008

vsetko rapipreg...

cikyta
autor
30. sep 2008

No ozaj dici.Ja som mala 3 druhy testov.(ten tetí,čo ukazoval // modrou farbou už nemám odfotený v albume)To len aby som mala istotu.

cikyta
autor
30. sep 2008

To ideš zajtra na krv?Na 11den po ET?To je pekne skoro.

dicinka1
30. sep 2008

na 10 den po et.ale uz bude v krvi hcg ked je v moci..pri takom tesrte kolko mozem mat hcg?vie mi niekto povedat?

fanfulin
30. sep 2008

Dicinko...Ahojko neboj vše bude O.K..
Koukni do tabulky........ 😉 ..http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

cikyta
autor
30. sep 2008

No dicinka u nás to chodí tak,že najskôr na 12 den ideme na krv a to u polovici žien ukazuje aj tak hraničné HCG.Takže je lepšie ísť až po 13dni a tak to máme 100%!(Zvlášť,ked ti vidím takéto testy.Krv ti ukáže,že niesi tehotná a pritom možno budeš!)

dicinka1
30. sep 2008

aha..no uvidime.. 😉

dicinka1
30. sep 2008

fanfulin..dakujeeeeeeeeeeeeeeem 😉

fanfulin
30. sep 2008

dici..není za co.... 😉

kukulik30
30. sep 2008

Ahojte ...tak bola som za melisskou v nemocnici,ma sa uz lepsie, iba lezi, sem tam moze ist na zachod, ale malo a velmi opatrne, nespini uz a zajtra ju caka este UZV a krv a ak vsetko bude ok, tak ju coskoro pustia domov...zda sa ...vsetky vas pozdravuje a dakuje 🙂

aduska222
30. sep 2008

Ahojte

tak dúfam, že bude meliška v poho.
dici dúfam že čoskoro pošleš tehu vírusy 🙂

dicinka1
30. sep 2008

jasne... 😵 😵

moncika15
30. sep 2008

kukulik30 ahoj 🙂

strasne pekne ju poydravuj a nex sa drzi . a to male samozrejme tiez!

dicinka1
1. okt 2008

tak baby..maternica ma 12 cm... babetko este nevidel..mam prist na sono o 2 tyzdne..........vysledok z krvi neviem kedy budem vediet..lebo to robi nejaka primarka...tu v snine..a ona ma cas.

cikyta
autor
1. okt 2008

Melisku pozdravujeme!!!!!!!!!Dici a dnešný test je kde? 🙂 My sme boli na UTZ,takže máme 3cm a kopeme nožičkou a rozhadzujeme rúčkami.Nahrala som si na mobil buchot srdiečka na UTZ a máme dalšie 2 fotky.A prišlo mi aj supriš pižamko do pôrodnice.Hádam ho v šťastí vynosím!Dám večer do albumu UTZ+pižamko. 🙂

dicinka1
1. okt 2008

ciky..to je super..tak ja gratulujem ..cmuky tebe aj babetku 🤐

ciky,myslis,ze ta sliznica je fajn?ty si mala aku?

tesiky sa uz minuli..vcera som si urobila 2 zaradom

cikyta
autor
1. okt 2008

Dicinka.Naozaj neviem akú som mala sliznicu,lebo mne dr.povedala len:Sliznica je výborná,taká čo mávajú tehotné,tak je to nádejné!..............No velkosť mi nepovedali.Tak škoda.neporadím ti.

dicinka1
1. okt 2008

oki..tak nic.. 😉

aduska222
1. okt 2008

ahojte babenky

ciky gratulujem, len nech to tak pekne pokračuje.
Ja mám v piatok drué IUI. Dnes som mala 2 folikuly - 18 a 19mm 🙂 Kiež by boli dvojčatká 🙂

kukulik30
1. okt 2008

Melisska prisla o babo 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 som hotova, nechapem 😔 ...teraz nedavno mi napisala sms 😢

aduska222
1. okt 2008

😢 😢 😢
Je mi smutno,