Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
2. sep 2008

Kde je ten ferticent?

gagar
2. sep 2008

bianka aj keď by niekto mal inde lepší spg,myslím si,že ak budú chcieť v CARe,tak aj tak povedia,že to musela byť oplodnené ICSI,že samo to nešlo....toť môj názor...a miroslava,súhlasím s tebou,to všimné má niečo do seba,aj keď netvrdím,že to je tak v tých centrách o ktorých sa bavíme 😖 😲 ja som to zažila tiež v Blave,keď som išla na laparoskopiu a veľmi mi na tom záležalo,aby mi prefúkli vajcovody a tak.....aj mi to dr.sľúbil,dala som mu do vrecka
5000 Sk.,a potom mi bolo povedané,že ma vôbec neoperoval!!! ani na prepúšťacej správe nebol podpísaný,tak to bola sila...

bianka30
2. sep 2008

ja uz neviem comu verit... baby z ferticentu su max spokojne.. vy tu nadavate.. pomooooooooooooooc... ja nechcem nic tak vela ako byt tehu, a o par mesiacov na to mat zdrave babatko v rukach.. ved to nieje tak vela... a vsetky CAR mi mozu byt ukradnute...

bianka30
2. sep 2008

to mate tak isto ako s porodnikmi... mam vela tehu kamaratiek aj tych co porodili...

napr.kolegyna to zobrala sportovo a povedala si , nemam dohodnuteho lekara ved niekto ma uz len odrodi ...a tak aj bolo a bola neskutocne spokojna... ostatne tie co mali aj dohodnuteho niektore boli ok, niektore nie...

ja si osobne myslim ze davat uplatok je len zauzivane pravidlo... neviem ale to je moj nazor... ci ho das alebo nie...ak to ma zle dopadnut tak to dopadne aj tak....

gagar
2. sep 2008

bianka,veď ja ferticent chválim,nepovedala som naňho nič negat....

bianka30
2. sep 2008

gagar. super, ja hovorim vseobecne... ja len ze uz fakt neviem co mam robit... som z toho smutna...

cikyta
autor
2. sep 2008

Bianka,my si Helios chválime a nedáme nan dopustiť.(Akurát som si pár holčín z ferticetu čítala,že vždy tam vkladajú 2 embriá-čo by som mala problém,lebo chcem 1 a tie dalšie,aj ked sa ich 5-8 dobre vyvíjalo,sa zmraziť nedali)Divné.(A nezávisle od CAROV som čítala,že hlavný úspech spočíva v embriologičke.Aj v TV to dávali.Je len na nej,ako vajká kultivuje a ako napicháva ICSI)

gagar
2. sep 2008

nebuď bianka,ale fakt neviem ako ťa povzbudiť,lebo aj mne je dnes do plaču...aj sa na mňa vykričal šéf v robote...ťahá mi na 40.a kričia na mňa jak na malé decko 😔 ☹ ...ale utešujem sa tým,že zanedlho idem stimulkovať a budeme tehuuuuu 😀

bianka30
2. sep 2008

ciky mas pravdu.. vies ,chodim do GF v BA a uz si ani nepamatam kedy mal niekto po PK aj nejaky embria.. vsetky sa zazracne prestali vyvyjat na 5 den po oplodneni a ci to bolo ICSI alebo normalne, to je jedno..a to sa mi zda byt divne... sak uvidiem....

miroslava33
2. sep 2008

Bianka .. nesmuť.. všade su len ludia a každy sme iny
možno par ludi stretlo blbca , a ostatní serioznych lekarov..
ja sama som v BB na nemenovanom oddeleni stretla ludi - klobuk dole, ochotní , mili
ale aj debilov z ktorých mi je doteraz na grc a kym človek nedal aspon igelitku s drahym alkoholom,
ani s tebou neprehovorili ... a to je moja osobná skusenosť.. ale nie v Care

bianka30
2. sep 2008

gagar.. netrap sa ... je to ...........cele.... ale aj tak.. tesi ma to ze zajtera uz bude lepsie...cmuuuk idem domov...

cikyta
autor
2. sep 2008

Pa Bianka!Tak zajtra!

janula13
2. sep 2008

gagar ano, chystame sa na 1 IVF...ale este nestimulujem, musim cakat na konzultaciu a optom uvidim...a tak neznasam cakanie....
a teraz ked som si vsetko precitala, aj ja som nejaka zmätena a smutna, fakt asi len treba mat stastie naludi a doktorov 100nasobne...

gagar
2. sep 2008

janula a do akého centra chodíš? ja tiež čakám na konzultáciu a idem do toho... 😅

janula13
2. sep 2008

ja chodim do GF v BA...ale vrta mi v hlave Ferticent, ale asi skusim prvy pokus v GF a potom palim prec ak to nevyjde a mozno si medzi tym dam konzultaciu vo Ferticente...a ty kam chodis a kedy ides na konzultaciu?

bianka30
2. sep 2008

janulka, ja citam odzaciatku tu temu FC, postupne cele, a neviem, stale viac a viac som predsvedcena o tom ze pojdem do FC. nejako ma to tam navnadilo.... este to musim prekonzultovat doma...ale ako som hovorila,,, ked nic íne tak peniaze ktore za to dam... to je neskutocny rozdiel... odporucam si to precitat... a nebud smutna... so sa nenosi.. hehehe

scarlette
2. sep 2008

ahojte kocky, takze sa pridam
bianka dakujem za palceky a aj ja drzim vam
dnes som si bola pre lieky v lekarni, kedze zajtra zacina stimulka a nemali ich hned k odberu bala som sa ci ich stihnu objednat a stihli... som brutalne pozitivne naladena 😀

janula13
2. sep 2008

ved aj ja si citam, len teraz nemam casu, strasne mi to trva a teraz mam robotku do robotky 😀 vies ja som taky plasak, necham sa velmi ovplyvnit inymi a potom robim zmätky, pripadne sa neviem rozhodnut...manzel je uz doma, tak som mu nadhodila a cakala som, ze mi to rychlo zatrhne ale on nic..tak neviem, vies, ty uz mas jeden nevydareny pokus za sebou a ja by som na tvojom mieste nevahala, ale ja si hovorim, ze ked uz som v GF zacala tak hadam raz skusim, ved vyjst to moze, ale na strane druhej ma stvu ten nepomer poplatkov, ja fakt nevidim dovod, preco je to taky rozdiel a ja rada tie peniaze usetrim na lepsie veci, ako len pazravost CARU, spytam sa kamosky, doki, co povie, ci ma sajn, preco ten rozdiel...rozmyslam, ze stvrtok rozhodne, vrati sa Behunova z dovolenky a uvidim ci si najde na mna skor cas ako mam mat .ak nie, zrejme zavolam do Ferti, ci mi nedaju konzultaciu skor oni...

bianka30
2. sep 2008

scarelet... to je zaciatok uspechu byt co najviac pozitivne naladena... ja sa uz tesim na "pichanie" inekciii... hehehe

myslim na teba a pozdravuj egy... hehhe

bianka30
2. sep 2008

janulka ja neviem,... zatial som tak na vazkach... ale viac naklonena ist do FC... vies ked si zoberiem co ma to stalo tam.. to je jeden pokus ako samoplatca v FC keby to aj nevyslo...

najviac ma mrzi to ze mi v GF dali tie iste lieky ako som mala pri 1 pokuse , pri ktorom mi Drabek tvrdil ze som zle reagovala... kurna... tak preco mi nechal tie iste lieky??? no desne..

scarlette
2. sep 2008

bianka egy pekne rastie 🙂
si ich pichas sama? ja teda odvahu na to nemam kym mi neukazu ako a kam si pichnut 😀 radsej budem chodit k nim...
inak mala som maly problem s predop.vysetrenim, moja lekarka mi cely den nedvihala a kedze to u nej trva tyzden tak som poprosila maminu o pomoc a uz vo stvrtok idem na interne kde si spravia odbery, vysledky su v ten den a aj ´prehliadka lekarom...

janula13
2. sep 2008

hm, a co takto sa ho na to spytat?Nechces?Ci uz ich mas dost?

bianka30
2. sep 2008

velmi ju pozdravuj, ked som sa dozvedela ze je tehu velmi som sa tesila (nehovorim o tom ze mi to kricala v aute na krizovatke lebo sme zastavili vedla nej hehehehe nahodou )

scarlette
2. sep 2008

hej viem zdenco mi to popisoval tak som sa na tom naramne bavila, to mohla len egy vymysliet takto to niekomu povedat 😀

vika34
2. sep 2008

no konečne som dočítala aj tu a čítam,že ste rozoberali to isté ako v pipinách,takže ja sa tiež strašne divím ,prečo tie poplatky?A bolo mi vysvetlené,že vo FC dávajú inekcie ,ktoré ti nevyprodukujúveľa vajok a ,že robia na kvalitu a nie na kvantitu,ale treba aby si to babenky,ktoré nemajú o.k. horm.profil poriadne premysleli,aby zo seba dali aspoň dve.Ale či je to pravda ,neviem iba som počula,ja som s prístupom dr. z fc nebola spokojná,dokonca mi povedal,že mi nijako nevie pomôcť a mám sa snažiť otehotnieť a čakať či nepotratím,kd to vyšlo raz ,tak možno sa to ešte podarí a to nie je podľa mňa odpoved odborníka.

cikyta
autor
3. sep 2008

Dobré ránko babule:Niečo pre vás:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TEHU VýRUS. 🙂 A tento pre Meliskinu krvičku:T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 !!!!!!!!

melisska
3. sep 2008

Ciky dakujem, ja beriem plnou narucou 😀 Ako sa mas ??? Mozes sa mrknut zase som urobila rano test 😕

cikyta
autor
3. sep 2008

Meliska,ja som si tie tvoje testy všimla hned ráno,ale som ťa nechcela budiť 😀 Je to jednoznačné a ak chceš,zajtra ti pomôžem zbiť všetok personál v laboratúriu!Toto by som im nedarovala!!!!!!!!!Tu sa nedá pochybovať ani trochu.Ja ti blahoželám!!!!!!!!!!!!!!!!!Si tehotná?Počuješ? 🙂

melisska
3. sep 2008

Ciky pocujem 😵 , ja mam tiez chut ich tam vsetky zbyt 😠

aduska222
3. sep 2008

ahojte babule, tak aj ja si vezmem cikyta. Potrebujem ich, mám za sebou prvé IUI , kiež by aj posledné 😀 😀 😀