Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

nelynka
22. aug 2008

cikyt necham sa prekvapi a potom ti napisem..na KET by sme mali ist v novembri, a to by mala zacat uz aj kvitnut, mamke zvykla kvitnut na vianoce

cikyta
autor
22. aug 2008

No vidíš!.......................Tak predsa na tom niečo bude.To neni len tak veru!............Tieto Vianoce budú u vás rozkvitnuté!....aj na stonkách,aj v brušku taká malý púčik.

cikyta
autor
22. aug 2008

No idem si lahnúť a nakrmiť Silviu čípkami utrogestanu-už mrnčí.

cikyta
autor
22. aug 2008

Tak dobrú nôcku!

nelynka
22. aug 2008

sobru ciky 😉

janula13
22. aug 2008

vidim ze tu uz vsetky hajate, ale neda mi to, som sice straaasne unavena, ale ..........................
CIKYTKA nemam slov na tvoju uuuzasnuuu dialnicu,strasne sa tesim, ci uz potichu alebo nahlas, uz sa zacnem hadam pomaly aj ja tesit na injekcie, hura, sem s nimi, aj ja chcem taku krasnu dialnicu...ak sa nam to podari, budes mat na tom velky podiel 😀
Tak dobru a nech ti ten vikend tentokrat ubehne co najrychlejsie...ved ty vies preco 😀

melisska
23. aug 2008

Ciky ja sa uz potichucky zakradam za tebou 😀 😀 😀

melisska
23. aug 2008

Inac ste ma nakazili aj ja by som testla, ale namem nastastie doma ziadne testy, aby ma nepokusali 😀 😀 😀

melisska
23. aug 2008

Babulky, ak mozete, tak mi poradte, ja rozmyslam , ze ked som ,,tehu,, staci to starostovi obce povedat az ked sa to potvrdi na UTZ, no nie, ved dovtedy si nebudem uplne ista 😉

cikyta
autor
23. aug 2008

Dobré ránko-obed dievčence!......................meliska,prečo to chceš hovoriť starostovi?..........To tak u vás chodí?.......Nikdy som také čosi nepočula ☹ 🙂

cikyta
autor
23. aug 2008

meliska.........ty si dnes 10 den po ET?........Nemýlim sa?

lauritka
23. aug 2008

cikyta!! uz ti gratulujem- je to jasne 😀

cikyta
autor
23. aug 2008

lauritka...........No čo už s tebov,ked tomu tak veríš.Tak dakujem velmi!!!Moc!!!................Nikdy som nečakala tak na pondelok ako teraz.Pondelky som neznášala,teraz ich začínam milovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lauritka
23. aug 2008

😉 je to tam... tie palice klamat nemozu.. no a aby neboli dvojky 😉 😀 som zvedava...

cikyta
autor
23. aug 2008

Lauritka,to si už druhá žienka,čo ma plaší s dvojkami................ 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

lauritka
23. aug 2008

😉 cikyta no vies to je zakon schvalnosti..dlho nic a potom dve naraz 😀

cikyta
autor
23. aug 2008

No vložili mi len jedno,aj ked je pravda,že sa aj to jedno môže rozdeliť,ale keby to tak bolo......museli by ma kriesiť.Muž by sa zodral v práci,aby nás uživil,ja by som bola zvláštne zvláštna-lebo som viac chudá ako tučná a v našom malom byte by nám ich hafan spapal. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lauritka
23. aug 2008

😀 😀 😀 ciky tak za drz moja . pekny vikendik pa pa.

melisska
23. aug 2008

Ciky 😀 no preto, ze ak vyhram konkurz, tak bude mojim sefom 😀 😀 😀 Ciky no preco by nemohli byt dvojky???

Lauritka, ako sa mas????

Ano , 10 den po ET, ale na krvicku pojdem az vo štvrtok, lebo menim gynekologa-teraz ku novej pojdem prvy krat 😵 a ona robi odbery v utorok a v štvrtok 🙂

zabza9
23. aug 2008

Ahojky, tak se jdu po delší době ukázat, v práci mě docela drtí 😝
Cykit chápu to dobře, že se zadařilo?? Super, mám velikou radost!!! 😵 😵 Ať je všechno v pořádku, ať jedno, nebo dvě 😵 😵 😵
A jak jinak tady, ještě nějaký novinky? Já jednu vím, ale dotyčná se asi přijde pochlubit sama 😀

melisska
23. aug 2008

Zabza nenatahuj naaaaaaaaaaaaaaaas 😠 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja idem na krvicku na buduci tyzden 😉

zabza9
23. aug 2008

Melis tak to je super, držím palečky, tfuj tfuj 😉
Natahovat musím, aby se dotyčná nezlobila třeba, že píšu místo ní 😅 😅

cikyta
autor
23. aug 2008

Aha meliska,už chápem!..... 🙂 To nejdeš na krv do sanatoria,kde ti robili IVF?Zdá sa mi,že tam majú dovolenku,že?...... 😅 Tak skús testík...........no,.........len tak trošku.........no!................zabza,aj ja viem ojednaj,čo sem chodila,ale má asi vela práce,tak mi len IP oznámila,že čaká po IVF bábätko.Tiež neprezradím.Ak bude chcieť,príde!

zabza9
23. aug 2008

Cykyt takže dvě těhulky, co jsou tajné 😀 Ta "moje" byla na služebce, tak předpokládám, že brzy dorazí 😉

cikyta
autor
23. aug 2008

No veru zabza...........Tajnostkárky sú tu!..........Uvidíme,či prídu.Ale mohli by.Dodať silu dalším kočkám! 😉

zabza9
23. aug 2008

Přesně tak Cikyt 😉 Optimismu do žil nejni nikdy dost 😀

melisska
23. aug 2008

Ano ciky, mozno na bududci tyzden kupim niejaky test, doma nemam ziaden 😀

zabza, dakujem 😵

cikyta
autor
23. aug 2008

No kúp meliska a hned pondelok! 😀 😀 😀

dicinka1
23. aug 2008

meliska neces?ja mam doma....ja ti poslem... 😉

melisska
23. aug 2008

Dici, posli, ale rychlo, kym ma to neprejde 😀

Prave som sa v prave v školskej praxi docitala-zakonnik prace, ze tehotna zena nemusi tuto skutocnost oznamit zamestnavatelovi, len v pripade, ze vykonava pracu, ktoru maju tehotne zeny zakazanu 😉 🙂