Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
1. aug 2008

Fiii, ahojte, tak tato tema sa mi paci, sem budem chodit cerpat optimizmus, ale ved aj rozdavat mozem, moje pokusy este len zacali, tak verim, ze sa zadari...fi to sa aj rymuje a ja som ani netusila aka som talentovana...dufam ze aj deti budu po mne 😀 😀 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

janula...........ahoj!............To chceš aby boli tvoje deti po tebe aj pekné,aj talentované?(máš pekné foto 😀 )..............A po mužovi čo dostanú? 😅 😅 😅

nelia
1. aug 2008

Ahojte kočky 🙂 . Cikyta, super nápad, táto téma 😀 . Môžem sem občas tiež nakunkúť? My sa snažíme už takmer 5 rokov, ale optimizmus ma tiež neopúšťa (no pripúšťam, že sem-tam hej, ale rýchlo odoženiem negatívne myšlienky).. Tiež som toho názoru, že tým, že budeme depkovať a trápiť sa, prečo sa nedarí, ten proces neurýchlime. Takže OPTIMIZMU zdar!!!! 😀 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

nelia.......to je slovo do bitky!.........Tým si urobila skúšky k nám!...........Vítame ťa!

misha666
1. aug 2008

ahoj kocky...ako sa dnes mate? daco vam dam

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janula13
1. aug 2008

Ciky, tak ty si teda potvorka 😀 Fotogenicka som, to vidis 😀 😀 😀 Musim niekedy pridat foto, ale nechcem vas tu vydesit 😕 Nuz staci ak budu sikovne po mne a pekne po manzelikovi 😀 Vy to mate ako rozdelene? 😅

cikyta
autor
1. aug 2008

misha666..........díky!Konečnééééééééé!To sme tu potrebovali! 🙂 🙂 🙂 janula13...Daj si foto!My to budeme brať optimisticky!............My to máme rozdelené tak,že po mne šikovné,múdre,prudko inteligentné a pekné a po mužovi budú mať tak...............................hm.............poistku.

janula13
1. aug 2008

Peeekne 😀 😀 😀 Po mojom pekne a rozumne, ja som taka trochu v oblakoch nie celkom v realite, ale uz ma popravil 😀 Perfektne sa doplname 😀 Ja som taky umeleckejsi typ 😀 To sa ani necudujem, ako to je u vas, len nech su po tebe, moje aj poistku po mne 😀 😀 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

janula.............by si sa čudovala,ale aj ja som umelkyna..............Dokážem nadávať aj vo veršoch a ešte si to aj zilustrujem! 😵

janula13
1. aug 2008

Fii, tak to si podobne nadana ako ja 😀 😀 😀 Ked tak zaversujem, tak manzelik len skonstatuje:Tak toto ma byt matka mojich deti? 😀 😀 😀 Tak mu vzdy poviem, nech ma reklamuje, alebo vymeni v sklade... 😀 😀 Ty uz mas po IVF?A co sa deje teraz u vas po tejto stranke?

cikyta
autor
1. aug 2008

No mám po IVF-ICSI.Ale nečakám bábätko.Nevyšlo to a ani neni nič zmrazené.....To bolo vo februáry-marci...... 😒 No a teraz som na "ihlách" pri druhom pokuse IVF-ICSI.Na druhý týžden mi idú vybrať vajíčka a porobiť znovu embrijká a vložia mi znovu bábätko-tak uvidíme.....

cikyta
autor
1. aug 2008

janula...ty si čerstvá snažilka?Však?.........Tak nech sa ti to rýchlo podarí a nechod v mojich šlapajách!...Zelám prirodzenú cestu-tfuj tfuj!

janula13
1. aug 2008

Fiii Cikytka, tak to budem sakrametsky drzat palceky, babätko nech zabojuje a uchyti sa...a ty sa neboj a mysli na to, ze sa vam to podari, to pomaha, ani nevies ako 😀tak nech je embrijok co najviac a nech su zubate, nech sa dobre zahryznu do teba 😀 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

ooooooooo....tak dík janula......Akurát mi napadlo:Prosím,nech nemajú po mne zuby!To sa moc nezahryznú-tam mám hotový cintorín cez ktorý vedie mostík. 🙂 🙂 🙂

janula13
1. aug 2008

tak hadam zubate po manzelikovi, aspon to, okrem poistky 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

Ok nech nežeriem,nech majú aspon tie zuby po nom..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ani chlp navyše!

janula13
1. aug 2008

tak to presne ako u nas, zuby ponom a ani chlp navyse! 😀 😀 😀 😀 To hlavne nie ako ja 😀 😀 😀

berni
1. aug 2008

cuate holky!rano ma bolela faaaaaaaaaajne hlavka, nabuduce uz nebudem tolko pit slubujem 😠 😀 😀 😀 to asi kvoli tej duhovke, vela farieb tam bolo! 😀 😀 😀 😀

nelia
1. aug 2008

Cikyta, dík za privítanie... vidím, že optimizmu tu je na rozdávanie, to je supeeeeeeeeeeeer 😀 .. a držím Ti veľmi palce na 2.pokus, určite bude úspešný!!! 😅

cikyta
autor
1. aug 2008

nelia...bude úspešný.Cítim to v kostiach!A celkovo to bude úspešné a u vás!Ani sa nenazdáš! 😉 😉 😉 berni..to teraz sa vstáva?No pekne!Urobila som ti kurací vývar...šup ku stolu dievča nešťastné! 😀

lienocka235
1. aug 2008

ahojte kocky.. optimizmus je teraz to co potrebujem.. a zda sa ze tu je ho dost... 😀 MM prisiel profertil... tak snad to urobi nejaky ten zazrak.. a aby sme sa nenudili.. tak ideme asi kupit pozemok... a na jar stavat..na buduci vikend ideme s nasimi cicami na vystavu.. tak aj na to sa tesim..

berni
1. aug 2008

ciky no len teraz vsak sa cudujes po vcerajsku?????? ta polievocka padne akurat po opici 😀 😀 😀 😀 😀

sisipetka
1. aug 2008

Cikyta, tak Tebe sa dari - podla mna to tie tvoje vajka rastu do optimistickej krasy a Ty to mas teraz ako adrenalin 😀 Tak nech sa drzia este par dni a potom dalsich 9 mesiacov 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

lienocka...Tak hádam tvoje cice vyhrajú!..Aké máš? 🙂 berni berni!

lienocka235
1. aug 2008

mam.. britske modre lilave.. dve krasavice.. 5 mesacne maciatka.. kazda vazi po 3 kg.. idem urobit album dam tam aj svoju kocicu Ninusku.. aj ich snad mi to tak rychlo nezmezu nez si pozries..

berni
1. aug 2008

ciky a to kedy ides odznova?zase musis zacat tie injekcie a ten kolobeh nie?

lienocka235
1. aug 2008

ok tak pozrite.. urobila som si album.. 🙂

cikyta
autor
1. aug 2008

berni.....ty si ešte opitá!............Ved ja už idem odznova celý júl,V nedelu mám sono a vizerá to,že stredu mi vyberú vajká.Ešte si pichám injekcie a všetko mám odznova... 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

Teda lienocka...........Ninuška je chutná a aj cicušky máš krásne!

lienocka235
1. aug 2008

cikyta a vajka rastu? bude dobra uroda? drzim palce..