Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
10. dec 2008

moncika..pardon 😀 😵 😵 😵

moncika15
10. dec 2008

som si hned myslela ze budu okolo toho zmatky 😀

dicinka1
10. dec 2008

🙂)))

dicinka1
10. dec 2008

len mi tu adresu tu skopiruj..lebo neviem do ktoreho albumiku to davas🙂

moncika15
10. dec 2008

no co videla si? 😕

dicinka1
10. dec 2008

nie..lebo som pozerala...a nikde nic..ja neviem do ktoreho albumu si ich dala moja.. 😀 😀 😀 😀

moncika15
10. dec 2008

no uz ma zmazali tak xod na moja svadba 🙄

dicinka1
10. dec 2008

oki..prepac mi to...

moncika15
10. dec 2008

😕 co mam prepacit?

dicinka1
10. dec 2008

moncika..satky su nadherneeeeeeeeeeee..naozaj..krasa..ako princeznicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prepac,ze to tak vyslo..ale co uz no... 😉 a ako si to napisala,ze pre dici 😀

moncika15
10. dec 2008

pre lepsiu orentaciu 😀

dakuje aj ja hovorim ze su krasne 😉 len treba sxudnut 😀

cikyta
autor
10. dec 2008

Moncika,velmi pekné! 😵 Som zvedavá na tvoj "originál".Rada obzerám nevestičky. 🙂

dicinka1
10. dec 2008

ciky,aj ja rada obzeram nevesticky..je to krasne... 😉

cikyta
autor
10. dec 2008

Dici,ved aj ty si bola nevestička.Kde sú fotky?

scarlette
10. dec 2008

caute kocky, pozeram ze svadbickovat sa vam zachcelo 😀
moncika krasne veci mas vymyslene 😉

moncika15
10. dec 2008

ano dici kde su foto?! 😕

dicinka1
10. dec 2008

foto som mala na mojasvadba.sk..ale som ich zmazala..lebo pisali tam baby aj blbosti..a baby,ktore ma ppoznaju,ze vraj k sebe nepasujeme a tak...tak viete co?dam par fotiek potom tu do albumu..mozu tu byt 2 fotky rodicov..

dicinka1
10. dec 2008

som u nasich..tak som tam dala len fotky co ma bracho tu v notebooku... 😉

moncika15
10. dec 2008

jej dici 🙂 kocka si bola (aj si) to si mala cierne vlasy?

dicinka1
11. dec 2008

hej,cierne vlasy-...no keby som sa mala vydavat terz,tak to si pis,ze by som inak vyzerala...obaja sme sa zmenili..a dost.. 😉

cikyta
autor
11. dec 2008

Dici,to myslíš vážne,že ti tam na "mojej svadbe"niekto písal takéto blbosti?Pre boha,to čo je za ludí?A prečo?Co máš nejakých takých strašných nepriatelov?To snád ani neni možné!
My sme s mojim ako Laurer a Hardy,ako z tej grotesky.(Teda boli sme tak 2 roky do zadu)On velmi tučnučký a ja extremne vychudnutá!!!!!!!

moncika15
15. dec 2008

ahojte 🙂
uz mame steniatko, taky je zlatucky 😵 😵 😵 je tu niekde tema pre snazilky ,ze "kupte si psika" alebo nieco take,vraj sa odreagujem a potom sa podari. tak dufam.

jej a vcera som kocikovala krsniatko. svagrina ma "vyhnala" s malou von aby si mohla poupratovat.len neviem co by som robila keby sa mi mala rozplakala, to by som sadla na xodnik a plakala s nou od zufalstva 😅

dicinka1
15. dec 2008

ano..aj taky su ludia.... 😉

moncika15
15. dec 2008

nexapem? 😕

moncika15
24. dec 2008

babulky, krasne,stastne a vesele vianoce 🙂

cikyta
autor
24. dec 2008

Nápodobne Moncika!

Letí anjel s nádielkou,pritom vrtí prdelkou............
Letí letí,hádaj kam?
-K dobrým ludom,predsa k Vám!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
24. dec 2008

🙂 😀
no veru aj u nas sa zastavil 😉
hehe ale najvaxsia nadielka bola ta co spravilo nase krsniatko do plienky pocas stedrovecernej vecere 😀 😅

inak moj drahy bol dnes doobeda v robote ,tak sme toho kopu musely postihat. vratit sa na slovensko a 3 vecere 😀 ( u nasix,u svokrovcov a u babky) namahavy den, k tomu vsetkemu som naxcipana 🙄

melisska
25. dec 2008

Babulky ahojte 😔 sice neskoro ale prajem krasne sviatky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukuca
25. dec 2008

Pěkný vánoční podvečer, prosím můžete mi poradit?
Jsem ode dneška snažilka,ale mám strach že se mi vrátí kvasinky který jsme nedávno doléčila. Myslíte že bych si mohla na noc zavést čípek (takový průhledný na předpis- ještě mi zbyly z minula a můžou se v těhu) když by dneska došlo např. k oplodnění.nenaruším to nějak??
Asi blbá otázka,ale mám dneska plodný dny a mám strach.
Děkuju za odpověď

lucka33
25. dec 2008

ahojte, prepáčte, že vám sem takto vpadnem do debatky... Chcem sa len spýtať, 3.den mi mešká MS, včera aj dnes som si robila test, výsledok - slabulilinká druhá čiarka, použila som dve značky testov, tak neviem, či tomu mám veriť alebo nie... 😅 V albumoch som si pozerala fotky testov, boli tam aj také slabunké čiarky a kočky sú tehotné, ja vlastne ani neviem, čomu mám veriť 🙂 Príznaky nemám v podstate žiadne - sem-tam mi zostane nevoľno (ale to mne často, kvôli pomalému tráveniu), niekedy mám "menštruačné kŕče" alebo bolesti vaječníkov - akoby pri ovulácii. A začínajú ma už aj prsia bolieť, ale to všetko by som mohla pripisovať MS. Ibaže mne nezvykne meškať, cyklus mám 26-dňový a ak mi nepríde MS načas, tak skôr. V podstate mi nemeškáva. Myslíte, že môžem byť tehotná?Alebo sa môžu dva rôzne testy pomýliť? Najbližšie skúsim test až v nedeľu (ak dovtedy nedorazí MS), v pondelok by som šla k lekárovi... Ďakujem vám a želám príjemné sviatkovanie 🙂