Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

tanika.t
3. aug 2008

ahoj kuspitka,ani neviem ako si dopadla,tak ako?

bay
3. aug 2008

Neboj, dopadne to tam dobre. Ja zas teraz cakam na prichod ms.Teda ne/prichod 😀

kuspitka
3. aug 2008

ahoj tanika tak KET dopadol negativne.a idem asi o mesiac ak vsetko pojde dobre na dalsi KET este neviem ani kolko dame

kuspitka
3. aug 2008

bay a potom co ked ti pridu?

bay
3. aug 2008

tak zas budeme skusat 😀 mam duphaston este na 2 cykly. Ak dovtedy nic, tak pojdem za Dr. a asi zacneme nejak riesit pomoc 😒

kuspitka
3. aug 2008

tak este 2mesiace budete takto skusat?

bay
3. aug 2008

jj. 😎 A aspon mi stihne skoncit v praci skusobne obdobie 😀 😀

kuspitka
3. aug 2008

bay to hej tak to bude ok.
tak mne uz o 4mesiace konci zmluva tak neviem co dalej.
ale chcem o mesiac skusit ket.ak to nedopadne dobre tak menim centrum

bay
3. aug 2008

A v praci ti enchcu predlzit zmluvu? Ci chces radsej zmenit (teda nertam zmenu na matersku, to by tu menila isto kazda 😀 😀 )

kuspitka
3. aug 2008

tak som dost dlho na pnke a este ked budem tak mi nepredlzia zmluvu

cikyta
autor
3. aug 2008

Ahojte všetky.................už asi všetky spinkáte,však?........................Tak ja po špiškách odchádzam... 😔

melisska
4. aug 2008

Ja mam dobre spravicky, B- to je asi sliznica maternice 10mm a foliky 11mm, znizil mi davku hormonov z troch inj. na dve, co ma najviac potesilo :lol: :lol: :lol: v piatok 8.8. dalsia kontrola a pocitam, ze v nedelu bude odber vajok :lol: :lol: :lol: , ale uz ma skrotili v nedelu vraj nepracuju tak az v pondelok,

Co sa stalo, zijeeeeeete 😕

kuspitka
4. aug 2008

melisska nikto tu nieje mozno vecer to uz tu ja nebudem.

melisska
4. aug 2008

A kde ides vecer? Ci vy pisete iba cez pracovnu dobu 😀

kuspitka
4. aug 2008

vecer sa ideme s muzom dohodnut kedy pojdeme pre dalsi fotak a este kde.piatok idem do heliosu a mozno aj na chatu a sobotu mam akciu pracovnu tak musime vsetko pripravit

cikyta
autor
4. aug 2008

meliska to kam chodíš,ked v nedelu nerobia výbery?...........No veru vizerá to tak,že píšu len cez precovnú dobu všetky-hold taká dobrá práca nieje zlá! 😀

kuspitka
4. aug 2008

tak kde chodime mi robia aj na vianoce vyber vajicok pravda cikyta 😀

cikyta
autor
4. aug 2008

No veru............možno hej......všetko tomu nasvedčuje. 😉

melisska
4. aug 2008

Ja chodim do Splnu, aj tak si myslim, ze mi urobia asi aj v nedelu, ked budu vajka velke, ved to nemozu prepast, no nie? Babulky, idem vypnut net, lebo u nas to vyzera na velku burku.papapa 😉

cikyta
autor
4. aug 2008

Jasné meliska,oni sa musia prispôsobiť.......................Iné bude príklad,keby vychádzal krvný test na sob.+nedelu.Vtedy tu presunu na pondelok,ale v tomto prípade sa musia prispôsobiť vajkám lekáry.

cikyta
autor
4. aug 2008

Sakra,nejde nám teplá voda.Ale ja som optimistka.Dobre sa umyjem aj v tej,čo si už pol hodinu varím. 😀

mariettka27
4. aug 2008

ahoj kuspitka,konečne som ta tu zazrela po dlhej dobe.. 😉
a hned som si prečítala,že vám to nevyšlo ☹ ešte stále si pn?
kuspi,a možno by ti prospela aj zmena zamestnania,či si v robotke spokojná?neuvažovala si o tom? 😉

melisska
5. aug 2008

Cikytka ty si cislo 😀 myslim s tou vodou 😎

Dobré ránko, Zase som tu samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale nebudem plakat, ved som optimistka 😀 😀 😀

kuspitka
5. aug 2008

ahojte.

marietka tak nepodarilo sa nam to ale ideme dalej o mesiac ak doktor povie mozem ist na Ket tak idem na ket dalsi a potom uvidime co dalej.inak uz som pohode teraz sa venujem veciam co musim vybavit ako sa len da .

a ty sa mas ako????

cikyta
autor
5. aug 2008

Ahojte..........no optimisticky hlásim 17 vajok.(Pri prvom IVF som mala len 8)Takže viem,kde bol pes zakopaný vtedy-teraz optimisticky myslím,vtedy to boli nervy a plač pri všetkom.Tak sa mi to teraz na vajkách ukázalo- 😅 Už len čakať 5 dní,či sa rozhodnú rásť bobíci.Pápá 😉

nelia
5. aug 2008

Cikyta, gratulujem k vajkám... a silno držím palce, aby sa vyvíjali... kedy Ti ich budú vkladať? Vidíš, čoho je optimizmus schopný? Ideš mi príkladom 😀 😀
Inak v poslednej dobe mám aj ja uplne iný pohľad na vec, už ma tak nerozhádže, keď uvidím nejakú tehulku alebo miminko.. skôr mi to dodá silu 😀

cikyta
autor
5. aug 2008

nelia................dík..............V nedelu,alebo pondelok bude vklad-to záleží od ich vývinu. 😉

janula13
5. aug 2008

Ahoj Cikyta, tak aj ja blahozelam k peknej urode, pekny to vykon 😀 tak nech sa pekne vyvijaju, treba sa im venovat 😀

kuspitka
5. aug 2008

Ahojte.cikyta tak to je super gratulujem velmi

melisska
5. aug 2008

Cikyta, gratulujem, ako hovorim dobra sliepočka 😉 a nesranduj s tym optimizmom ja som mala minule 24 😕 Drzim ti palceky aby sa vsetky pekne vyvijali a mala si futbalovu 12 a 5 na basketbal 😉 🙂