Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

lauritka
1. aug 2008

jeeeej.. tak dufam, ze ju naucia rozpravat aj oni.. deti su z nej nadsene 🙂 morca je zlate 🙂 mne uz mojho psika vymazali z albumu 🙄 ja by som tiez chcela andulku..ale teraz nechceme, ked chcem otehotniet, ze vraj to nie je dobre... lebo my sme milovnici..a urcite by nam lietala hore dole..a ze tie hovienka mozu mat nejake virusy..tak neviem... 😔
muz mal andulku ked bol maly, a ucil ju rozpravat.takze on by ju vychoval 🙂 ale pockame, kym porodim 😀
dufam, ze nie az na dochodku. 😎

zuzik25
1. aug 2008

ahojte dievcence, mozem sa sem pridat?

kuspitka
1. aug 2008

lauritka tak davala som ho tam potial pokial ju to omrzelo.
neboj mojka podari sa to aj tebe.ako sa mas??uz sa aj snazite naplno?

zuzik kludne pod tu sa keca o vsetkom
inak som chudla za tyzden 3kg 😀

kuspitka
1. aug 2008

zuzik kedy ides zas do heliosu ja idem 8:8

zuzik25
1. aug 2008

kuspitka, supeeer, aj si cvicila?
baby, mna predvcerom postipal cerveny mravec a vcera mi tak opuchla noha, ze som musela ist na pohotovost a predpisali mi antibiotika. Este som si nevzala ani jednu tablet, nechcem sa zbytocne schemizovat, uz je dost aj tych hormonov. A dokyna mi povedala, zenevie ci to bude mat nejaky vplyv na Pregnyl.

kuspitka
1. aug 2008

zuzik ano aj som cvicila tak ze som 4krat zaden behala na 3poschodie bez vytahu.nemame vytah 😀

zuzik25
1. aug 2008

kuspi, tak to neviem kedy pojdem, podla toho co sa nam cez ovulku poradi vyprodukovat. Ak bude mrska meskat, tak pojdem na krv, cize asi az nejak po 15.8. A ak sa nam tento mesiac nezadari, tak budem volat co dalej.

kuspitka
1. aug 2008

tak skoda ked idem ja tak nejde nikto .ale minule bola cikyta

lauritka
1. aug 2008

kuspit ..ano uz snazime.. som treti cyklus teraz po kyrete..ale asi odnesiem ziadost do poistovne na dalsie IVF...
tak preventivne, nech mam pripravenu, ak sa nezadari prirodzene... ale bol by to zazrak, ved doteraz to neslo normalnou cestou 🙄

zuzik25
1. aug 2008

no mala by som aj ja nieco robit, len teraz ako na potvoru ta noha, nemozem ani doslapovat poriadne. Drahy mi uz aj povedal, ci Zora nebude mat z toho prachu aj alergiu (mam Zoralates DVD).

kuspitka
1. aug 2008

laurtika mozno budeme spolu si pichat aj ja asi podam ziadost 8.8 a chcem zacat strede oktobra ked mi pride mrcha ak sa nerozhodnem ze o mesiac pojdem na ket.ako povie doktor

lauritka
1. aug 2008

jej dobree kuspit;) my uz mrazacikov nemame.. takze cely cirkus odznova.. no ale co mam robit🙂 nejak sa k miminu dopracovat musim. 😲

violoncielka
1. aug 2008

Ahojte optimistky 🙂
aj ja po 3 rocnom snazeni,dvoch neuspesnych IUI, odchodu z domova (do Italy) ostavam snazilkou optimistkou,leb humor a nadhlad ma drzi nad hladinou. cely problem je taky vtip prirody 😉
Ale uz by mohal mat ten vtip aj nejaku pointu..nie 🙂

kuspitka
1. aug 2008

tak mi mame dve a neviem co mam robit uz som tak popletena ze to nieje mozne.este sa muz boji ci tie dva neuspechy nemohla sposobit moja psychika

jana.jaro
1. aug 2008

ahoj holky 😉 mám před ovulkou,tak se snažíme jak o život,ale ten můj bere už týden antibiotika kvůli nějaké viroze.Tak si říkám jestli to nemůže nějak ovlivnit sperma 😕 .Co myslíte?

lauritka
1. aug 2008

kuspi mohlaaa 😢 mne kazdy hovori, ze to velmi hceme a preto sa nedari.. a ze aj potraty boli kvoli psychike...

kuspitka
1. aug 2008

violoncielka vitaj tu u nas na slovensku 😀 inak bola som v Taliansku mama tam aj sesternicu vydatu.

maxii
1. aug 2008

Caute, aj ja sa pridavam k optimistkam 😀 😀 😀 😀

lauritka
1. aug 2008

jana.jaro.. to neviem.. 😕 maxixxx 😀

kuspitka
1. aug 2008

lauritka mozno by pomohol psycholog alebo nieco take.moj muz neveri liecitelom.a ten caj co piju dievcata alchimelku myslis ze by mi pomohol?
ozaj chcem sa ta opytat mozem ist na ket ked som bola na IVF a potom kned na dalsi KET som bola a teraz po mesacnej prstavke na dalsi KET?

jana.jaro
1. aug 2008

Já taky ne,konečně máme po 4měsícíCh od potr.povolené zkoušení tak tet nevím 😒

kuspitka
1. aug 2008

jana skusajte mozno sa zadari aj napriek tomu.

jana.jaro
1. aug 2008

Jo,kašlem na to 😀 však to třeba příští měsít to vyjde,ne?

cikyta
autor
1. aug 2008

Dobré ráno OPTIMISTKY!..............Hej kuspitka...ako som tu mala byť,ked som bola doteraz v Helíku-moja maličká,máš sklerozu?To nič,aspon niesom sama 🙂 O 15:00hod.mi zavolajú kedy si mám pichnúť pregnyl a kedy mi vajká vyberú.Ale asi pôjdem na výber stredu.Lebo mám ich síce ako maku,ale zavadzia im endometrioza a tak sú ešte menšie.Sú tak 12-13mm a len jeden je pekný 17mm.Dokopy mám niečo cez 20 folíkov...............No.To bolo niečo k mojim deťom.A teraz k veci:Dnes som sa rozhodla pohnúť kostrov a zahrať sa na dobrú ženušku,takže idem navariť,upratať,oprať a pobehať tržnicu.Ale pozor!Poobede som len a len vaša 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kuspitka
1. aug 2008

ved to skus a mozno sa zadari mozno nie nic zato nedas.tak dnes bude sex aj ja chcem nemala som uz 3mesiace a mozno aj viacej ☹

lauritka
1. aug 2008

kuspit..no ja uz neviem co robit, ale z hlavy ti to nevyzienie uz asi ani psycholog..hlavne ked to chces dlho...
podla mna mozes ist hned, telo mas nastartovane z hormonov.
jana tak tak ;)

jana.jaro
1. aug 2008

Jak tooooooo???? 😕 To bych nevydržela 😀

kuspitka
1. aug 2008

LAURITKA TAK SOM ZVEDA CO POVIE DOKTOR ale ja by som isla o mesiac na KET.
potom napisem co mi povedal.

tak ja som musela

jana.jaro
1. aug 2008

Tak to jooo 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

OPTIMIZMUS dievčatá! 😉