Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
7. júl 2010

@moncika15 Teda Monika,neuveritelné ! Smutné,no zároven veselé,lebo to malo šťastný koniec.....Pekný nápor na nervičky ☹

moncika15
7. júl 2010

@cikyta to teda bol, xvalabohu to dobre dopadlo 😵 sama neverim ze pri tolkyx stresox xa to malicke uhniezdilo a vydrzalo 😵 😵 😵

cikyta
autor
7. júl 2010

@moncika15 Tak ver tomu,že to bude dievčatko 😉 Dievčatká su neskutočne odolné už v brušku a ked sa narodia,tak su ako 100 chlapcov 😉

moncika15
7. júl 2010

@cikyta 🙂 no mohlo by al hlavne nex je zdrave. a vy ako sa mate? mala je krasna, pozeravam obcas vas album 🙂

cikyta
autor
7. júl 2010

@moncika15 To ano.Uplne najdôležitejšie je zdravie.Až potom nejaké pohlavie 😉

No máme sa v celku OK.Stále kojím....no a kedže mi malá odjakživa nechcela cumel,vyžaduje v noci prsník ☹ ........su noci,ked je hore každučku hodinu až do rána.Tažne plakať,vezmem ju na 10-15 minut,dám do pusy prsko a spí.........uložím do postielky a znovu 😠 ...a znovu 😠
Nikdy nezspala tak,že sama od seba v postielke.Zásadne len pri kojení na cecku.A potom opatrne šup do postielky...
Takže toto je náš velký problém.
Začína mi už vela rozumieť,tak som si povedala,že ešte teraz to vydržím-toto leto.No na jesen už musím začať s "drezurou" a vysvetlovať,že neni mliečko,nech skuša inak zaspávať atd............Je to komplikované,no viem aj to,že z 50% si zato môžem sama ☹ Som ju tak naučila............
Fakt je niekedy lepšie nekojiť,zaplniť bruško umelým mliekom a nechať bábo same zaspať.
Silvia mala reflux-aj v nemocke sme preto boli,tak aj zato som často kojila.....................mojkala ju...............a mám to tu ☹ v podobe nespinkania 😒
Ale su aj horšie veci a som rada,že je zdravučká 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
7. júl 2010

@cikyta to je mi luto ze mas doma taku malu "teroristku" 😝 hlavne ze jej xuti 😵 ono sa to casom popravi ked poxopi ze aj flaska je dobra a zasyti. boze ako to leti, este nenidavno sme sa sem xodili povzbudzovat ze aj mi raz budeme maminy a ty uz nou rok si 😵 ako ste oslavovali silvikyn rocik?
neplanujete braceka? 🙂

cikyta
autor
7. júl 2010

@moncika15 Z flašky vypije jedine čajík.Ničím ju neoklamem-žiadnym iným mliečkom 😝
Už som kosť a koža...vlasy mi padaju atd... 😒
Silvinka mala 2 oslavy.Jednu doma len ja a ona pri mojej tortičke 25.4. a potom bola oslava s parádnou tortou aj s druhími ludmi 8.5.
Myslím,že Sisa bude jedináčik.............Nielen po mojej zdravotnej stránke,ale momentálne mám čo robiť LEN s nou samotnou 😅 (zrejme dobre vedela,prečo z 27 embrijok prežila LEN ona jediná 😀 ) Všetko to tam pobila 😀

cikyta
autor
7. júl 2010

Aj ked.........................zbadám týždnove bábätko.................a som už mimo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,lebo zabudnem na všetko zlé a zrazu chcem aj ja 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 (No príde večer a tieto myšlienky razom zmiznu 😀 do nenávratna 😀 )

moncika15
7. júl 2010

@cikyta 😀 😀 😀 boli casy ked by si oplakala tyx 26 vajiciek a teraz sa z toho smejeme 😅 😵 neboj ona sa polepsi ,ved hadam nebude xciet cicik az do puberty 😅

melisska
8. júl 2010

@moncika15 viem si zivo predstavit ako si sa citila, ja uz pomaly rezignujem, ale predsa sa vam to podarilo pomocou zazraku a v brusku mas najkrajsi pokladik na svete 😵 tesim sa s vami 😵 aj na 3D
prave teraz otehu moja kamoska, ma synceka z IVF a teraz prirodzene 😵 tesim sa aj s nou, naozaj sa zazraky stavaju 🙂

cikyta
autor
8. júl 2010

@moncika15 No neviem...V 17-tich mi zahlási,že ide s partiou na stanovačku,ale nech tam nechodím s cicíkom,lebo by sa cítila trápne...................Tak to bude moja 1.noc bez kojenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
(no mementálne to vidím len takto 😅 )

moncika15
8. júl 2010

@cikyta neboj az take strasne to nebude 😀 😀 😀

@melisska dakujeme 😵 moj ujo so zenou maju tiez prve z IVF a teraz by xceli druhe len prekrocila 30tku a nemuju na to financie aby si to cele hradili tak asi ostane maly jedinacik 😒 dufam ze aj im sa stane zazrak 😵 vlastne prajem taky zazrak kazdemu. vsade v okoli pocuvam ze maju problem otehotniet ale pritom stredne skoly su plne tehotnyx 🙄

cikyta
autor
8. júl 2010

@moncika15 Aj ja mám kamaratku tu z MK a tá má po IVF dvojičky (1.rok) a teraz je v 12tt-otehotnela zázračne a prirodzene) 😀

dicinka1
13. júl 2010

moncika..ani sa mi verit nechce..čistý zazrak... 😉

moncika15
24. sep 2010

@cikyta
@dicinka1 caute babule 🙂

pozeram si vase foto v albumox 😀 malte malyx sintrov. ciky tvoja mala je pekne aktivna, tolko energie ze ma z toho aj vlasy dupkom 🙂

dicinka1
24. sep 2010

@moncika15 ahoj moja..ochvilku aj teba čaka malé šidielko...máš sa na čo tešiť..je krááásne byt maminou. 😵

moncika15
24. sep 2010

@dicinka1 jeeej ty si tu 😵
veru tesim sa ani nevies ako 🙂 a vy ako pokracujete s dalsim mimi? snazite sa prirodzene ci zase iVF?

cikyta
autor
25. sep 2010

ahojte 😎

@moncika15 dakujem 😉 no veru tie vlásky má ozaj zaujímavé 😀

práve sa chystám na pohotovosť.....
štvrtok mi vytrhli zub a tá diera bolí viac a viac a už to mám zapálené,že absolutne nespím-nejem 😔

@dicinka1 Emmka je nádherná a aká je to už velká kočka.Fíha...ten čas letí.... 🙂

dicinka1
25. sep 2010

joj babule...som štastná,že sa nám splnil sen...teda moncike sa to uz bliži..a tehotenstvo bez problemov?vsetko ok?moncika?

moncika15
25. sep 2010

@cikyta no zuby vedia potrapit, viem oo tom svoje. mne pred rokom vysekavali zub zo sanky 😔

@dicinka1 da sa povedat ze vsetko ok len maly sa mi zas prevratil hore hlavkou a uz sa mu nedari zist dole tak asi sekcia ma caka 😒 velmi som sa tesila na prirodzeny porod ale xlapci sa nemozu rodit KP tak co narobim 😒

dicinka1
25. sep 2010

@moncika15 ☹ nebud smutna..zvládneš to..to už je maličkost.-.čo sme si pre detičky museli vytrpiet...

moncika15
28. sep 2010

@dicinka1 este nehadzem flintu do zita mozno sa maly pretoci teda ak uz aj nie je, leob dnes ma tlacia rebra jak slak 😖 tak ma tlacili ked bol dolu hlavou 😵

moncika15
30. okt 2010

@cikyta 😀 prave pozeram bazar a uvidela som tam tie jahodkove miniplavky 😵 hned som vedela ze to je tvoj inzerat lebo mi utkveli v pamati este v casox ked sme si tu denodenne pisavali. 😵 😵 😵

cikyta
autor
30. okt 2010

@moncika15 😀

moncika15
30. okt 2010

@cikyta mam postreh 😀

cikyta
autor
30. okt 2010

@moncika15 Aj Dicinka mi to písala minule. 😀

moncika15
30. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pozeramze pises uplne nove. takze malinka sa do nix nevmestila v lete? mala si si nexat na pamiatku na IVF 😵

cikyta
autor
30. okt 2010

@moncika15 na ivf mám pamiatok dosť.Od papierov,po testíky až po dupačky,v ktorých prišla z pôrodnice 😀

moncika15
30. okt 2010

@cikyta ale tennajkrajsi suvenir si zabudla spomenut 😀 no samotnu Silviku 😵

cikyta
autor
30. okt 2010

@moncika15 a to ano 😀 😀 😀