Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
6. aug 2008

😀 ak sa neurazis idem dopelechu, neje krce ma chytili do bruska, tak nemam z toho dobry pocit, tak zajtra si vsetko docitam.dobru noc a hniezdite aspon vy 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. aug 2008

No urazím.čožeby nie!To si ako predstavuješ?Nič ma viac neurazilo v živote,ako toto. 😉 Nemôžme hniezdiť.Ja si teraz do svojho hniezda nepustím žiadneho vtáka,iba ak by lekárovu pipetu v ktorej pláva moje dieťatenko drobučké... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
6. aug 2008

tak to manzel je na tom ako moj 😀 a predstavujem si to takto 😀 dobru a setri sa ty buduca matka 😀 totiz teraz vam to vyjde, to tvrdim ja! 😀 ahoj

cikyta
autor
6. aug 2008

OK janula..........Ked to tvrdíš,tak to tak aj bude..............(Ale aj v opačnom garde.) 😉 Tak dobrú noc....Záverečná.......................Dopíjame.......................Zatvárame............. 😔 😔 😔 😔 😔 😔

vika34
6. aug 2008

ahojte ,dokiaľ som dočítala,čo ste za celý deň popisali odišli ste mi spať 😀 😀 ,tak idem aj ja 😵 dobrú noc

melisska
7. aug 2008

dobreeeeee ranko,

vy ste tu popisali 😀 😀 😀 a s tym hniezdom je na tom aj moj manzel rovnako, 😀 chudatka my zeny 😀 😀 😀 😀

Predoper. mam vybavene, zajtra odnesiem a v nedelu odber 😵 uz sa tesim ked budem mat aj ja svoje bambulky v brusku 😉

cikyta
autor
7. aug 2008

Moja vikuška...........Prepáč!..........Vráť sa nám! 😢 My čakáme.

vika34
7. aug 2008

ahojte,ja cez deň nemôžem,musím pracovať 😠 ,tak iba nakúkam,aby som toho nemala večer veľa na čítanie

cikyta
autor
7. aug 2008

Meliska...tak tebe budú v nedelu brať a mne dávať?...sranda. 😀 Dobre vika,tak večer ťa čakáme.Nemáme kam ujsť a už sa teším na teba! 😉 😉 😉 😉

vika34
7. aug 2008

dnes večer asi ani nie,mám sa stretnúť s kamoškami,tak to bude dlho do noci,tak asi až zajtra 😝

melisska
7. aug 2008

Ciky este neviem iste, az zajtra 😉 Uz mam zavarena struky, baranie rohy s kapustou aj bez nej a teraz idem trosku na slniecko, aby som mala aj cierne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 papa zatial

cikyta
autor
7. aug 2008

meliska........len vysln.Budú ako zrnká maku!................................................................................................................................................ 😀

vika34
7. aug 2008

baby,čo znamená len biochem.tehot.?

melisska
7. aug 2008

Vika, to znamena ze som bola po IVF tehotna, ale hned to odumrelo-za tyzden ☹

aduska222
7. aug 2008

čo???
melisska mňa ani nenapadlo, že keď sa to podarí, že sa to môže pokaziť takto rýchlo. Vysvetlili ti lekári, že prečo?

melisska
7. aug 2008

Nie navysvetlili, oni sami nevedia preco. Proste sa to stava, a ja som sa presne vtedy velmi ppohadala so svokrou, takze ja to pripisujem tomu, velmi, ani sme sa 4 mesiace nerozpravali 😠

cikyta
autor
7. aug 2008

Joj meliska........Neviem si predstaviť čo by som svokre spravila.Aj si to nejak brala aj ona-a ospravedlnila sa?

aduska222
7. aug 2008

To je hrozné!!
Teda to si neviem predstaviť. Ja mám posledných pár mesiacov depky ale všetci okolo mňa skáču a chodia doslova po špičkách, až mi je trapne. Môj ma chodí kontrolovať, či neplačem. Ja by som sa svokre už nikdy ani nepozdravila

cikyta
autor
7. aug 2008

Kde ste dámy?

vika34
7. aug 2008

to znamená,že ked si išla na prvý test tak si ho mala pozitívny,ale hcg malo malú hodnotu?

cikyta
autor
7. aug 2008

No idem si dať šlofíka.Nejako mi padá lebka. 😔

melisska
7. aug 2008

Vika Hcg nebolo velmi vysoke, ale aj z takeho su babetka 🙂 160 a potom zacalo klesat, bola som este dva razy na krv.
Svokraˇ, dlha kapitola, neviem ci jej to bolo aspon luto, lebo ona lutovala iba seba, kolko nam ppomahala... a na margo ma ohovarala po celej dedine 😠 ja ju nie, aspon si ludia o nej pomysleli svoje, brrrrrrrrrrrr je to bosorka.

vika34
7. aug 2008

ja idem zajtra na druhý test,ale pri prvom som bola taká vystresovaná a prekvapená,ked mi povedali ,že je to pozitívne,že som sa ani neopítala na cifru,tak ,ale dúfam,že to bude O.K.

melisska
7. aug 2008

vika jasne ze je to vporiadku 🙂 a drzim palceky a potichu gratulujem 😵

cikyta
autor
7. aug 2008

vika34...Tak zajtra ťa tu čakáme s krásnou 100% správou a aby bolo všetko v poriadku.

janula13
7. aug 2008

Ahojte babule, dnes sa moc nezapojim, neuverite, mam teplotu 38 a boli ma cely clovek, je mozne mat chripku v lete????To snad len ja dokazem 😀 Tak som hodila paralen 500, ten mozu vraj aj tehule, keby nejakym zazrakom som 😀
Melisska neda mi nereagovat, to s tou svokrou, je to tusim kopia mojej, to by som vedela o nej pisat do rana 😀
Vika, tak pevne drzim palceky, nech nas tu nabudis zajtra dobrou spravou 😀

cikyta
autor
7. aug 2008

Servus janula.......................ty čo vyvádzaš? 😠 Ochorieť 7.8.-no na hambu sveta!.....Však si behala do ladovej vody,pár krát zmokla a v teple vypila studenú vodu naraz na hrdlo? 😒 Po riti!..................Tak bežkaj do postielky.Neboj teda.Dnes ťa trápiť nebudem.Nájdem si inú obeť. 😀 😀 😀

janula13
7. aug 2008

ahoj cikytka, ja ti nevim, prislo to na mna doobeda, ucila som len jeden kurz a ledva som sa doplazila k sefke, dala vypoved, bola velmi sklesla, ved prichadz o vynikajucu lektorku 😀 a doplazila sa domov...ja netusim z coho a este aj ten utros ma zdecimoval a to som sa predtym chvalila, ze nemam nijake vedlajsie ucinky, nie ja, ale ten utros 😀 ale poctivo som precitala, tak sa aj pobavila 😀

janula13
7. aug 2008

a este, nejlepsia bola manelova reakcia:to zase dnes nic nebude?A ani zajtra?...tak ma to dost pobavilo, on nie je z tych, co by to museli mat kazdy den, ci obden, ci este menej...a teraz toto, mozno mu uz zabera ten permen, ved tie jeho ucinky tak vyzeraju 😀 😀 😀 a ja takto prepasiem sancu 😝

cikyta
autor
7. aug 2008

Veru aj môj to chcel častejšie,ked jedol vitamíny na spermijky.Nahánal ma po byte,ako kohút sliepočku. 😀