Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
26. sep 2008

To nič.My ti to prepáčime.Tak najprv IVF a potom šup VENO.My počkáme.Neboj nič.Ale na IVF si chystajte chlapčenské vajíčka a spermijky-ok?Tak znie dohoda.Tak sa snažte-my stále čakáme 😉

janula13
26. sep 2008

Ok, poviem manzelikovi, ved mi slubil chlapceka 😉 😉 😉 Inak ho.... 😀 Tak ja viem ze cakate a to do slova a do pismena 🙂

cikyta
autor
26. sep 2008

Ach už sa zvečerieva a začína sa mi žalúdok sťahovať do "šablovačky".Tak sa lúčim a idem sa odhodlať na čipku do zadku-tak toto asi nezvládnem. 😝 😀Pa a pekný večer želám!!!!!!!!!

melisska
26. sep 2008

ciky cipok caka 😀 😀 😀 pa aj tebe pekny vecer

dicinka1
26. sep 2008

moje zlate optimistky..kuk albumik...vidite tam nieco? 😵 😵 😵 😉

scarlette
27. sep 2008

dicinka vidime 🙂

dicinka1
27. sep 2008

dufajme,ze sa neradujem predcasne 😉

cikyta
autor
27. sep 2008

Dobré ránko.No dicinka vidíme. 🙂

domcek1111
27. sep 2008

ahojte babenky...
dicinka uvidíme-verím, že tam bude ešte druhú čiaročku viac vidieť....ja som si robila test na11 deň a potom na 13....viď v albumíku, akú som mala čiaročku na 13 deň....držkam palčeky..veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi.... 😵 😵 😵

dicinka1
27. sep 2008

myslite ,ze tej ciarke mozem verit? 😕

domcek1111
27. sep 2008

dicinka hlavne sa neprenáhli...veď máš ešte len 5 deň...tak pomaličky.....držím ti palčeky...!!!! 😵

dicinka1
27. sep 2008

dakujem..snazim sa..

cikyta
autor
27. sep 2008

Fakt dici.Skús sa premôcť a skôr ako stredu sa testov ani nedotkni.Fakt si tým stresom ubližuješ.Ver mi.A o to väčšie prekvapko bude,ked zbadáš riadne dve //! 😉 (A to zbadáš,len vydrž)

kukulik30
27. sep 2008

Babule..... pred chvilkou mi pisala melisska sms, krvacala 😔 ....volala si RZP a lezi v nemocnici...DIETATKO JE V PORIADKU 🙂 9 tt, vsetkych pozdravuje

kukulik30
27. sep 2008

uz som jej aj volala, velmi sa zlakla...polezi si tam a verim, ze vsetko bude ok 🙂

cikyta
autor
27. sep 2008

Bože chudiatko Meliska!Dúfam,že to prejde!Velmi velmi velmi jej držím palce,nech je to v poriadku a rýchlo sa vráti domov!A nech je dnešok len zlý sen! ☹

dicinka1
27. sep 2008

MELISKA..DRZ SA..DRZKAME TI PALCEKY..
KUKULIK POZDRAVUJ JU

scarlette
27. sep 2008

kukulik pozdrav ju od nas a ze drzime palce 🙂

aduska222
27. sep 2008

meliška drž sa, baba.
dicinka aj ty sa drž,
inak baby ste si všimli, že sa to tu nejak stehotnieva? 😀 😀 😀

dicinka1
27. sep 2008

aduska..dufam,ze budes mat pravdu...ze sa stehotnieva 😵

dicinka1
28. sep 2008

tak zase kuk albumik..

uz 2 dni ma pali zaha..ale je to este skoro na take priznaky 😉

fanfulin
28. sep 2008

Omlouvám se že vám sem lezu,ale už chvilku pozoruji ,jak se vyvíjí dicince 2 IVF… 🙂
Čeká mě totiž také…DICINKO..jde vidět, že čárka sílí..určitě to vyjde..moc držím pěsti….. 😉 😉

dicinka1
28. sep 2008

fanfulin..dakujem..drzim ti silno palceky...priprav sa na to psychicky..a hlavne bud optimistka...ja som bola stale,ale niekedy mam slabe chvilky..stale mysli na to,ze sa to teraz musi podarit..a ono sa to podari 😉 budem sledovat ako ides stale dopredu..ok?a sem tam sa mi ozvi cez ip..cmuky..silno drzim palce!URCITE TO VYJDE!!!!!!!!! 😉

fanfulin
28. sep 2008

Děkuji..palce budu opravdu potřebovat…. 😉 😉 ..Tak se drž..a opravdu ti to moc přeju…. 😉 (Ale i všem co si musí projít IVF).. 🙂

dicinka1
28. sep 2008

fanfulin..nooo,je to tazke...niektore k tomu pridu rychle..a zadarmo,bez stresov..a mi.......... ☹

ale mi to zvladneme,vsak?budeme sa viac tesit na deticky 😉

fanfulin
28. sep 2008

dicinko..to víš, že to zvládneme,ty už máš půl cesty za sebou a já ještě vše před sebou začínám stimulovat až příští týden… 😉

dicinka1
28. sep 2008

cim budes stimulovat?ja som mala gonal..a bola som s nim velmi spokojna..aj ked som potom mala ohss

fanfulin
28. sep 2008

Dici,tak to ještě nevím ani,protože v CRM jsem byla v srpnu a teď budu volat a,ž dojde mrška,jsem sama zvědavá při 1 ivf jsem měla slabou reakci a stimulovala jsem Puregonem……. 😒

dicinka1
28. sep 2008

no vraj puregon je tiez dobry....a to si nemozes vybrat?ake lieky chces ty?

fanfulin
28. sep 2008

Myslím, že v našem CRM né,ale řekla jsem Dr. že bych byla radši pro něco jiného než jsem měla poprvé.Dici na chvilku se odmlčím,musím jít na čerstvé rohlíčky zatím Páčko…. 😉