Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

endzi30
31. aug 2008

ahojky mimo, tak vitaj holcino.....hlavu hore, len si zober priklad z cikytky a melissky (ktora stale tomu neveri)...
tu je sama pozitiiivna energius 😀 tak len cerpaj, ja som sa sem tiez nasackovala a uz sosam o 106

melisska
31. aug 2008

Dievcata ja verim, len ma pletie ta neg. krv 😉

vika34
31. aug 2008

melisska ,tiež si myslím ,že si v tom,tie testy sa podľa mňa môžu myliť iba opašne,že ked si ,tak ti to ešte neukážu ,ale ked sú dve čiarky,tak to som ešte nepočula.A tebe na ktorý deň vyšla krv negatívna?

melisska
1. sep 2008

Dobre ranko, vika 14 den po ET ale test mi vysiel pozitivny, teraz som vlozila dalsi test robeny v noci. Uz mi asi trochu z toho sibe, nie 😕 nie? 😅

cikyta
autor
1. sep 2008

Dobre ránko dievčatá!...........Meliska,tie testy sú lepšie a lepšie!Tu už vážne niet pochýb.Nabehni zajtra na krv!Si 100% tehotná!

melisska
1. sep 2008

Ciky ved aj idem na krv, lebo potrebujem istotu 😉

dicinka1
1. sep 2008

meliska je tehulka! maeliska je tehulka...meliska je tehulka...



MELISKA JE TEHULKA!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
1. sep 2008

meliska aj ja som si ista ze si tehu 😉 tolko testov sa mylit nemoze 😕

melisska
1. sep 2008

Dievcata dakujem,mam az slzicky v ociach 😵

dicinka1
1. sep 2008

meeliska..tak velmi by som chcela byt v tvojej kozi...mna to este len caka.... 😉

dicinka1
1. sep 2008

meliska..mozes pridat svoju skusenost?????????? 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cikyta
autor
1. sep 2008

Meliska,pozri,čomu som teraz v tescu neodolala-KUK ALBUM

melisska
1. sep 2008

Dicinka pridam lale az zajtra 😉 Ciky idem na to mrknut 🙂

melisska
1. sep 2008

ciky to su zlatucke, chutnucke plavky 😵 a ty si si ista ze bude Silvinka, a nebude aj Slvester 🙂 😵

kukulik30
1. sep 2008

ciky 😀 ..tie plavocky nemaju chybu, este keby som mala dievcatko 😅

cikyta
autor
1. sep 2008

Díky babky.Silvester-nieeeeeeeeee.To skôr Lukáš-Patrik.Ale bude to Silvia a hotovo!Tieto plavočky ju privolajú.(Alebo žeby som ich obliekla aj chlapčekovi?To ešte nieje tak vidieť,aké je pohlavie.) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
1. sep 2008

ciky v pohode 😀 😀 😀 😀 😀 ...nasho Samka si vecne mylia s dievcatom, uz zacinam byt z toho nestastna...nechapem, ako na to ti ludia pridu, ked ma na sebe jasne chlapcenske veci 😝 😀 😀 😀

cikyta
autor
1. sep 2008

Asi je velmi pekný!A na svete sú vždycky krajšie ženy!Tak preto si myslia,že je dievčatko!

kukulik30
1. sep 2008

a mimochodom ciky ...pekny foto 😉 😉 😉 moja neboha starka by povedala..."ta ty dievca co si taka chudô?"

kukulik30
1. sep 2008

ciky ,asi to robia tie vlasy, ma ich kucerave a trosku dlhsie, nechceme ho strihat celkom nakratko a tvaricka...no pre mna je najkrajsia na svete, ako pre kazdu maminku jej dietatko 😉

cikyta
autor
1. sep 2008

Mne sa páčia chlapčekovia s dlhými kučierkami.Taký malý "mauglík".No ja idem.Na dnes sa lúčim.Dobrú nôcku.

melisska
1. sep 2008

Ciky dobru nocku, kukulik am zlatuckeho chlapceka aj peknuckeho 😵

cikyta
autor
1. sep 2008

vypínam PC a ešte som mrkla na malého kukulíka.Bože môj ten je božský!Je to nádherný chlapček.Ak by mal ten môj vizerať takto,beriem aj chlapčeka.nemusí byť dievčatko 😀 Meliska,zajtra držím päste! 😉

mimo27
1. sep 2008

ahojte 🙂

endzi30
1. sep 2008

ciky........bomba plavky 😀 😀 😀 😀 jahuuudkove 😀

melisska
1. sep 2008

ciky dakujem 😉

aduska222
1. sep 2008

baby nevyznám sa v tých fotoalbumoch. Ciky ako nájdem tie plavky?

melisska
1. sep 2008

aduska, klikni na fotak pri cikytinom prispevku 😉

aduska222
1. sep 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to sú rozkošnééééé plavočky 😀 😀 😀
Meliska dík

melisska
2. sep 2008

dobre ranko,
Tak urobila mi UTZ-vajecniky zvacsene, voda v brusnej dutine-OHSS potvrdeny a povedala mi ze videla v maternici aj dutinku, ale ze to este nic neznamena🙂 Zobrala mi krv na vsetko o 14:00 hod. sa mam u nej hlasit a podla vysledkov mi povie ci bude PN alebo ma na par dni hospitalizuje.